Įkraunama...
Įkraunama...

Forumiečių patarimai... Ar visada nuoširdūs?

QUOTE(Aislanda @ 2006 05 07, 18:18)
kai kada galima atskirti nuosirdu patarima nuo brukamo  ax.gif visokiu zmoniu visur pasitaiko visu juk nesugebesi permatyti biggrin.gif  manau "kas tinka vienam kitam gali visiskai netikti" mirksiukas.gif



drinks_cheers.gif kiekvieno oda,plaukai ... skirtingi ax.gif
Atsakyti
Na nezinau as tai saziningai prisipazinau, kad platinu AVON, bet ir pati naudoju ir man patinka.Jei kas patinka kitos firmos taip ir sakau mirksiukas.gif Savu laiku bandziau Orifleim,Niveja kai ka,Lumene drekinamaji krema tai man tik dar labiau issausejo oda.Labiausiai man pagal kisene ir kokybe tiko brangesni AVON produktai. bigsmile.gif Ta as visada tiesiai pasakau.Savo klijientems as dazniausiai siulau tai ka pati pabandau mirksiukas.gif Be to jei kas ir netinka tai pas mus galima grazinti produkta ir mes atiduodam pinigus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2006 05 08, 17:28)
Na nezinau as tai saziningai prisipazinau, kad platinu AVON, bet ir pati naudoju ir man patinka.Jei kas patinka kitos firmos taip ir sakau mirksiukas.gif Savu laiku bandziau Orifleim,Niveja kai ka,Lumene drekinamaji krema tai man tik dar labiau issausejo oda.Labiausiai man pagal kisene ir kokybe tiko brangesni AVON produktai. bigsmile.gif Ta as visada tiesiai pasakau.Savo klijientems as dazniausiai siulau tai ka pati pabandau mirksiukas.gif Be to jei kas ir netinka tai pas mus galima grazinti produkta ir mes atiduodam pinigus. 4u.gif

na, ir vel tas pats per ta pati-AVON AVON AVON doh.gif
Tai nejaugi nera kitos firmos kuri jums patiktu?
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 05 08, 17:58)
na, ir vel tas pats per ta pati-AVON AVON AVON  doh.gif
Tai nejaugi nera kitos firmos kuri jums patiktu?


Man atrodo, kad tai kaip liga... blink.gif Ypač kai vartai vartai tuos katalogus, daug "super pasiūlymų" ir t.t. tada visko prireikia, o dar pasako, kad tas ar anas fainas... lens.gif Pati buvau pakliuvusi į tas "pinkles" kai draugė platino..., bet dabar aš laisva lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir turiu nemažai nereikalingos kosmetikos blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egle.a: 08 gegužės 2006 - 18:03
Na kodėl gi ax.gif Man patinka ir Margarita, ir kai kurios rusiškos pvz.: čiorny žemčiug, artdeco lotuliukas.gif
Atsakyti
cia daug kas taip netiesiogiai uzsipuole kosmetikos platintojas unsure.gif
zmones, juk ju toks darbas ir jos uz tai gauna pinigus. buna skirtingu darbu ir kiekvienas zmogus savaji stengiasi dirbti gerai ir kuo geriau
(pati tikrai nesu kosmetikos platintoja lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Rube @ 2006 05 09, 12:43)
cia daug kas taip netiesiogiai uzsipuole kosmetikos platintojas  unsure.gif
zmones, juk ju toks darbas ir jos uz tai gauna pinigus. buna skirtingu darbu ir kiekvienas zmogus savaji stengiasi dirbti gerai ir kuo geriau
(pati tikrai nesu kosmetikos platintoja  lotuliukas.gif )

na, gerai bet sis forumas neskirtas duonai uzsidirbti doh.gif tikrai kartais ikyru skaityti ta pati per ta pati schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2006 03 19, 20:10)
Kažkur skaičiau, kad platinamų daiktų(konkrečiai skaičiau ne apie kosmetiką) firmos padaro kaip sektą iš savo verslo  lotuliukas.gif  Kas rytą platintojai "meldžiasi" savo produktams ir tada varo į kelią. Gal čia tas pats velnias?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif


Oi, patikek, tikra tiesa. Buvau pries 5 m. pakliuvus i Herbalife. Kainos kosmines...

Ir buvau ju vadinamam platintoju susirinkime. Kosmaras. Pasijauciau kaip beprociu namuose. Soka, dainuoja - nu kauip narkotiku apsivalge. Ir tik patarimai is visu pusiu : pasiimk tel. knyga ir skambink per namus, siulyk ta ju produkcija. Sakiau: tai jau ne. Ner durniu ir sprukau velniop :
Atsakyti
QUOTE(WhiteMagic @ 2007 02 18, 18:09)
Oi, patikek, tikra tiesa. Buvau pries 5 m. pakliuvus i Herbalife.  Kainos kosmines...

Ir buvau ju vadinamam platintoju susirinkime. Kosmaras. Pasijauciau kaip beprociu namuose.  Soka, dainuoja - nu kauip narkotiku apsivalge. Ir tik patarimai is visu pusiu : pasiimk tel. knyga ir skambink per namus, siulyk ta ju produkcija. Sakiau: tai jau ne. Ner durniu ir sprukau velniop :

oi geras cia lotuliukas.gif
Atsakyti
forumai vienas is platinimo kanalu toms kas tuo uzsiima... kai jau visi gimines/draugai issemti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglaite @ 2006 05 08, 19:02)
Man atrodo, kad tai kaip liga...  blink.gif Ypač kai vartai vartai tuos katalogus, daug "super pasiūlymų" ir t.t. tada visko prireikia, o dar pasako, kad tas ar anas fainas...  lens.gif Pati buvau pakliuvusi į tas "pinkles" kai draugė platino..., bet dabar aš laisva  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ir turiu nemažai nereikalingos kosmetikos  blink.gif

as irgi platinau Avon, bet isbridau is to "liuno" ir nereikalingos kosmetikos savo namuose... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 05 10, 15:21)
na, gerai bet sis forumas neskirtas duonai uzsidirbti  doh.gif  tikrai kartais ikyru skaityti ta pati per ta pati schmoll.gif

a ko čia pykti, žmonės kaip kas išmano tas taip piniga daro, o mums belieka atsirinkti, ką ir iš ko pirkti ir ko ne mirksiukas.gif
Atsakyti