Įkraunama...
Įkraunama...

Matematika

ne ,po poros savaiciu lyg. jai atsiras noras ismoksiu kaip ikelt.
Atsakyti
QUOTE(ab8 @ 2012 11 02, 23:35)
ne ,po poros savaiciu lyg. jai atsiras noras ismoksiu kaip ikelt.

aij tada padarysim irnesakyk.gif funkcija aiski, tik sitam sprendimui nemazai rasymo todel ir klausiu, nes kol i worda perkeli 3 kartus daugiau laiko sugaisti nei isspresdama blush2.gif Zodziu sinadien varau miegot, o ryt permesiu, nes jau beveik issprendziau juodrastiniam variante mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki,

Gal žinote kas galėtų paaiškinti tiesinę algebrą ir matematinę analizę? Skolinga nelikčiau ax.gif esu Panevėžio.
Atsakyti
QUOTE(begantis_laikas @ 2012 11 03, 00:06)
Sveiki,

Gal žinote kas galėtų paaiškinti tiesinę algebrą ir matematinę analizę? Skolinga nelikčiau  ax.gif  esu Panevėžio.

hmmm vietiniu reiktu g.gif Nors as pati is Pasvalio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2012 11 03, 01:07)
hmmm vietiniu reiktu  g.gif Nors as pati is Pasvalio  ax.gif


man nebūtų problemų ir į Pasvalį atvažiuot smile.gif jaučiuosi kaip į gerą pušį atsitrenkusi,nes puse sesijos ligoninėje pragulėjau,taip kad su manim nemažai darbo būtų blush2.gif

+ dar turiu 40 uždavinių rašto darbui,iki gruodžio 15d pristatyti,kuriuos ne šiaip kas išspręstų,o kad suprasčiau kas ir kodėl ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begantis_laikas: 03 lapkričio 2012 - 00:21
Nu va tos funkcijos tyrimas 4u.gif
Kadangi nemazai cia to rasymo tai i worda nekeliau, fotografavau telefonu, jei reiks pirmadieni darbe galiu nuskenuot ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2012 11 03, 12:06)
Nu va tos funkcijos tyrimas  4u.gif
Kadangi nemazai cia to rasymo tai i worda nekeliau, fotografavau telefonu, jei reiks pirmadieni darbe galiu nuskenuot  ax.gif
...

Įspūdingai darbuojatės, Ingaja wub.gif thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(Dėdė Pranas @ 2012 11 03, 12:34)
Įspūdingai darbuojatės, Ingaja wub.gif thumb_yello.gif

Nu cia protui siokia tokia gimnastika, kad neapkerpetu blush2.gif
Atsakyti
Sveiki , šiek esu praleidus , kas yra nykstamoji funkcija ir apibrėžtumas. Jei kas padėtų būčiau labai dėkinga : )
user posted image
Atsakyti
QUOTE(leguska @ 2012 11 03, 16:50)
Sveiki , šiek esu praleidus , kas yra nykstamoji funkcija ir apibrėžtumas. Jei kas padėtų būčiau labai dėkinga : )
user posted image

Funkcija α(x) vadinama nykstamąja, kai x→a, jeigu .
Riba lygi 0, o didejanti kai riba lygi begalybei ax.gif Lyg ir taip 4u.gif Bendrai mokykloje mokoma kad funkcija dideja tada kai imant didesnes argumento reiksmes funkcijos reiksme dideja mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingaja: 03 lapkričio 2012 - 17:04
QUOTE(Ingaja @ 2012 11 03, 19:00)
Funkcija α(x) vadinama nykstamąja, kai x→a, jeigu .
Riba lygi 0


O kaip tai įrodyti ? nemoku apipavidalinti , užrašyti
Atsakyti
QUOTE(leguska @ 2012 11 03, 18:04)
O kaip tai įrodyti ? nemoku apipavidalinti , užrašyti

Galima rodyt, kad skaičiuojama riba, pavyzdžiui:
user posted image
ir taip kiekvienu atveju (su kiekviena funkcija).

Čia visi atsakymai gaunami tiesiogiai iš funkcijų elgesio, tai neatrodytų prasminga daug rašyti g.gif
Trigonometrinės funkcijos yra periodinės, taigi čia riba neegzistuos, o visur kitur tik nuliai ir teigiamos begalybės happy.gif
Atsakyti