Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkos žodžiai tėveliams

QUOTE(Eivaite @ 2012 05 15, 14:03)
Sveikos mamytes, gal kuri sakete padekos zodi  darzelio baigimo proga? gal zinote kokius zodius?



thumbup.gif super klausimas, vestuviu forume biggrin.gif

nagi merginos kaip del zodziu tevams ir sveciams..
ar sakysite tik Jus/ar tik vyras ? ar kazkaip kartu? kalba manau siaip ar taip spontaniska buna, nes is jaudulio neprisiminsi eilerasciu jokiu.. biggrin.gif
Atsakyti
Gaila, kad neradau niekau sau tinkamo čia unsure.gif Ir kažkaip keistai nei vienas eilėraštis nesugraudino, matyt šitame reikale nejautri esu doh.gif
Matyt teks kokia bendrą padėką atvykusiems išreikšti, kadangi bus tik tėvai, sesės ir broliai. Būsimojo vyro tėvai išsiskyrę ir nebendrauja, tai kažkaip neišeis dėkoti visiems už užauginimą ir t.t. Su savo tėvais sutariu gerai, bet niekada nebuvo kažkokio viešo šilto ryšio, truputį atsiskyrėlė esu, tai dabar dirbtinai iškelti meilęs dideles būtų dirbtina. Žinoma, mylim savo tėvus, bet santūriai. O ir šiaip nenorių kurti raudų pakalnės, tai turėtų būti kažkas bendro, šmaikštaus, na ir tegu, mielo. Tikiuosi tai ir pavyks. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Pufaike @ 2012 06 07, 21:32)
Gaila, kad neradau niekau sau tinkamo čia  unsure.gif Ir kažkaip keistai nei vienas eilėraštis nesugraudino, matyt šitame reikale nejautri esu  doh.gif
Matyt teks kokia bendrą padėką atvykusiems išreikšti, kadangi bus tik tėvai, sesės ir broliai. Būsimojo vyro tėvai išsiskyrę ir nebendrauja, tai kažkaip neišeis dėkoti visiems už užauginimą ir t.t. Su savo tėvais sutariu gerai, bet niekada nebuvo kažkokio viešo šilto ryšio, truputį atsiskyrėlė esu, tai dabar dirbtinai iškelti meilęs dideles būtų dirbtina. Žinoma, mylim savo tėvus, bet santūriai. O ir šiaip nenorių kurti raudų pakalnės, tai turėtų būti kažkas bendro, šmaikštaus, na ir tegu, mielo. Tikiuosi tai ir pavyks.  cool.gif


as irgi tikiuosi biggrin.gif

nes man atrodo, kad beveik zinau ka noreciau pasakyt, bet kai reikia konkeciai sudeliot sakinius nei viens nei devyni..
Atsakyti
Sveikos, teveliams vestuviu proga dovanosim albumus, norisi irasyti grazius zodzius viduje. Galbut kas turite/zinote? nereikia ilgu eilerasciu, kaip tik noretusi keliu eiluciu, prasmingu zodziu, tai nebutinai turi buti padeka.
Atsakyti
o kodėl visos sakot liūdnus ir graudžius žodžius? net čia skaitant lūpa tįsta. nežinau gal jums patinka eilės ir tokie rimti pasisakymai, bet mes su vyru savo tėveliams nenorėjom nieko liūdno sakyti, nes ne ašaroti per vestuves reikia, o džiaugtis! smile.gif padarėme tėvams staigmeną ir kaip padėką sudainavome Keistuolių dainą "Maži jausmai". vyras grojo gitara ir abu dainavome prieš tai pasakę šiokią tokią įžangą. sulaukėme labai daug plojimų, o tėvai braukė ašarą, nes jiems tai buvo jaudinančiai graži staigmena smile.gif
Atsakyti
Sveikos paneles, vestuves jau ant nosies. Teveliams zodzius jau turiu, bet beda tokia kad butinai reikia padekos zodziu ir seneliams. Kadangi jie prie visko labai prisidejo(ir auginimo,ir financiskai ir visaip kitaip). Labai noriu juos pagerbti bet net neisivaizduoju kaip. Padekite man!!!! verysad.gif verysad.gif unsure.gif huh.gif frusty.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 20 kovo 2013 - 14:55
Galvos skausmas ir man tie padėkos žodžiai, bet nesinori ašarų pakalnių. Nors garantuoju, kad vien pasakius 'brangūs tėveliai', jau tėtis cray.gif Esam nupirkę tėvams labai gražius laikrodžius, kur įklijavom savo nuotraukas: kai su MB buvom dar visai mažiukai, po to mūsų abiejų foto, palikome vietos vestuvinei nuotraukai bei įdėjome paveiksliuką su užrašu: laukite tesino(čia manau bus intriga apie šeimos pagausėjimą mirksiukas.gif ) Tai įteiksim tuos laikrodžius ir pasakysim, kaip mes branginam visus prisiminimus iš vaikystės ir laiką praleistą su tėvais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sankilote: 05 rugpjūčio 2012 - 23:50
Suku vis galva irgi ka pasakyti teveliams g.gif Nesinori tu banaliu eilerasciu,norisi zodziu is sirdies. Pradedi deliot tuos sakinius ir baisu pasidaro,kad galiu nusipezet biggrin.gif Isvis baisu,kad viska pamirsiu,apsiasarosiu ir nei zodzio nepramekensiu smile.gif Gal kuri turi padeku tevams kur nebutu eilerastis, o tiesiog zodziai is sirdies?
Atsakyti
Mes savo tėveliams sakėm tokius žodžius, sudėliojom iš kelių:

Mes nenukrentame ant žemės, kaip obuoliai, neatsirandame, kaip rasos
 lašai. Mus sukuria, išpuoselėja, užaugina ir išleidžia į gyvenimą  švelnios, mylinčios tėvų širdys ir rankos.
 Mieli tėveliai kiekvieną  kartą , kai  šypsomės, verkiam, džiaugiamės  ar  liūdim, mes visada esam dėkingi  Jums  už  šypseną, už gyvenimo  pilnatvę, už  kelią, kuriuo  mokėte  ir  mokote  eiti, už  pirmą  pabarimą, už  švelnų žodį, už plotą per gimtadienius, už atlaidumą dėl vėlavimo po diskotekų, už  dviračio vairavimo pamokas, už pasakas prieš miegą.
Esame dėkingi Jums už tai, kad auginote, mylėjote ir atlydėjote iki šio reikšmingo gyvenimo posūkio – Vestuvių.
Mylim jus visa širdim ir dar kartą dėkojam už viską…
Atsakyti
o mane domintu kada yra sakoma padeka tevams, gal kas galit duoti kokiu minciu. isanksto dekoju blush2.gif
Atsakyti
Fuf.. ilgai skaitinejau visus padekos zodelius skirtus tevams. Priejau isvada, kad vienaip ar kitaip skaidydama tuos zodelius apsiverksiu. Ir manau ne viena as blush2.gif Jau skaitant juos internete, kaupiasi akyse asaros, tai ka bekalbeti apie skaityma ta dien... Tarp musu su mama yra begalo didelis rysys ir tie zodziai bus labai maloniai jautrus smile.gif Jau vien del to nusprendeme nedaryti islydetuviu. Nenoriu ta diena kad apskritai kas nors liudetu ar asarele brauktu. smile.gif
Ir zinot ka nusprendziau? smile.gif Kadangi vestuves bus labai tradiciskos, tad padekos zodziai bus tikrai issakyti iteikus teveliams seimos zidini. Bet nusprendeme su busimu vyru, kad tie zodeliai nebus privedantys prie asaru:) Sukursime abu padekos zodzius su humoro "prieskoniu" smile.gif Jau mazdaug isivaizduoju kaip tai turetu atrodyti. Tikiuosi viskas sauniai pavyks. ax.gif
Ta dien reikia dziaugtis kiekviena minute, juk tokia diena buna viena ir liudeti per ja nereikia, juk brangiausi zmones salia. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Skaičiau aš šią temą ieškodama kalbos, tačiau nieko sau tinkančio neradau. Radau daugybę kalbų anglų kalba, tai gal bandysiu kažką nusikopijuoti smile.gif Dalinuosi nuoroda, gal ir jums pravers smile.gif

http://www.hitched.c...ide_speeches_4/
Atsakyti