Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkos žodžiai tėveliams

Mes tėveliams padėką sakėme pirmą dieną iš karto po šeimos židinio uždegimo. Po padėkos visi sudainavom jiems Ilgiausių metų.
Atsakyti
Ačiū už konsultacijas, mergaitės smile.gif dabar reikės gerai išsižliumbti iki vestuvių, kad sakant tuos žodžius ašarų upeliai nepasileistų tongue.gif
Atsakyti
man atrodo,kad patis nuosirdziausi zodziai,tai zodziai pasakyti is sirdies. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(della @ 2005 09 26, 14:22)
man atrodo,kad patis nuosirdziausi zodziai,tai zodziai pasakyti is sirdies. wub.gif


Pritariu! Mes jokiu specialiu zodziu neieskojom, tiesiog is sirdies padekojom ir padovanojom po tokia grazia zvakide su zvake...
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2005 09 15, 11:17)
Tiesiog negaliu saves prievartaut sakyt eilerasti ar zodzius tam, kad gimine paklausytu notworthy.gif Tevai juk zino, kokie brangus yra, nes as graziausius zodzius pasakau ne prie auditorijos. Man paroda nepatinka, nesvarbu net jei ir "reikia". protest.gif Ir is kur as tokia atsiradau? bet tikrai... as nemoku nuosirdziai artimiems zmones per baliu eilerasciu sakyt, nors kuola ant galvos kalk. bash.gif

pritariu 100 proc., as esu lygiai tokia pati.
geriau jau pora sakiniu siaip, 'nuo dusios', ir taip puse baliauninku apsiverkia blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
cia forume buvau radusi tokius super zodzius kad teveliai kaip svyturiai visa gyvenima gelbsti nepaklysti, tik beda ta kad svyturiu neradome niekur... kazkokia nesamone gavosi cry.gif verysad.gif o galu gale tai pravirkdem visus trim taikliais ir nuosirdziais sakiniais, kokie jie musm brangus ir mieli 4u.gif ax.gif
Atsakyti
as jau dabar pagalvojus apie tai susigraudinu.. hmmm.. reiks gnyptis i delna, kad neapsiverkciau.
mes tai zadame teveliams, o tuo paciu ir vienas kitam sudainuoti daina.. kad ir teveliai prisimintu jaunas dienas, ju draugystes pradzia (Meile) clap.gif clap.gif
va tik reikia su muzikantu dar susikalbeti ir susirepetuoti kai grisim. manau, kad turetu visai gerai gautis - jaunuju duetas ir sokantys tevai thumbup.gif clap.gif thumbup.gif clap.gif thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Alaina @ 2005 11 24, 19:17)
as jau dabar pagalvojus apie tai susigraudinu.. hmmm.. reiks gnyptis i delna, kad neapsiverkciau.
mes tai zadame teveliams, o tuo paciu ir vienas kitam sudainuoti daina.. kad ir teveliai prisimintu jaunas dienas, ju draugystes pradzia (Meile)  clap.gif  clap.gif
va tik reikia su muzikantu dar susikalbeti ir susirepetuoti kai grisim. manau, kad turetu visai gerai gautis - jaunuju duetas ir sokantys tevai  thumbup.gif  clap.gif  thumbup.gif  clap.gif  thumbup.gif  clap.gif



idomiai jus cia...gerai kad dainuot mokat ir megstat!

mes tai jauciu pasakysime aciu is sirdies paprastai teveliams ir sveciams. kazkaip su tom eilem...man tai schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Graziu padekos zodziu jus cia priraset...jau kelias savaites suku galva kokius zodelius pasakyti teveliams...cia radau daug minciu...
As galvoju padekoti tevams uzsakyti kokia grazia daina apie tevus, pasokdinti vienus paskui kitus tevus...manau bus grazu smile.gif
Atsakyti
As tai turbut pati susikursiu ka... nelabai man sablonai patinka...
tik turiu kitokia problema... mano tetis man nebuvo labai geras, ir mano tevai issikyre, bet as kadangi nemoku pykti, tai vistiek ji labai myliu, bet dekoti uz tai uz ka jus dekojat, tai negaliu, nes kaip pasityciojimas butu...
ka daryti?
Atsakyti
Labas, sveikinu pagaliau sulaukus tikros vasaros biggrin.gif . Gal kas turit ar zinot kur rasti teveliam ir pirsliam grazius padekos zodzius. Busiu labai dekinga.
Atsakyti
gal kas mamai turi žodžius tokius kurie griebtu už širdies taip kad cry.gif norėtųsi biggrin.gif iš anksto visoms ačiū smile.gif
Atsakyti