Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkos žodžiai tėveliams

Man kilo toks itarimas, kad visos nuotakos jau surado padekos zodzius teveliam ir sio skyrelio nebelanko....? unsure.gif
Papildyta:
indmik, tu pasiziurek skyrelio pradzioje buvo grazus zodziai. Bet as zinau bent tris poras kurios juos panaudojo. Tai man nelabai ir betinka... O teveliui radai?
Atsakyti
ir mums ta pati problema ka cia pasakyti, as tevelio nebeturiu tai tik mama likusi o jis abu turi, tai kazkaip noretusi tokiu kad tiktu abieju tevams, o pirkti planuojame arba dirbtinius tokius medzius kaip suvenyrinius.... arba svyturius,tik klausimas iskur cia klaipedoje, nors reikes dar pasizvalgyti, tai va gal kas kokiu zodeliu apie kad tiktu tuos medelius dovanojant ax.gif
Atsakyti
nors kas nors ka nors..... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hefaiste: 28 birželio 2006 - 22:36
radau tėčiui čia žodžius tai 100proc kad bent vieną cry.gif nubrauks, bet mamai nu kažkaip nelabai tokių randų. kur čia yra žodžia tai gražūs bet dar ne tas... biggrin.gif
Atsakyti
Nu, mergaites jus cia ir priraset - asaros upeliais tekejo kol perskaiciau biggrin.gif

As manau, kad mamai padekosiu vestuviu isvakarese, nes zinau, kad abi bliausim smile.gif Tik nezinau ar ka reikia dovanoti prie to paties?? Gal kokia simboliska dovanele?? Patarkit!!!

Mes sugalvoje dovanas tevams - nupirkom grazius remelius, vestuviu diena fotografuosimes su mano mama ir su jaunikio tevais - prasysim, kad fotografe idetu nuotraukas i remelius ir kita diena jiem iteiksim... O pacia vestuviu diena, teiksim mamom po geliu puokste - tik nezinau kada tai daroma, mano berniukas reguliuos sita reikala ax.gif (uzsieni tokia tradicija ir tevam cia isvis jokiu dovanu nedovanoja...)
Atsakyti
QUOTE(Gavuke @ 2005 09 21, 15:22)
Jei dar nieko nesugalvojai, parašysiu tai, ką mes sakėme tėveliams - žodžius sugalvojau likus porai dienų iki vestuvių, o paskutinę dieną prieš vestuves lakstėm kaip paklaikę po miestą ir ieškojom dovanų mūsų tėveliams, nes kažkaip visai netyčia į tuos žodžius įpainiojau švyturį...
Buvo kažkas panašaus į tai:
Mieli tėveliai, šiandien Jūs braukiate ašarą... turbūt kaip ir tada, kai mes žengėme pirmą žingsnį. Bet šiandien pirmą žingsnį žengiame mes kartu ir jau į mūsų bendrą gyvenimą. Todėl norime Jums padėkoti iš visos širdies už mūsų laimingą vaikystę, už meilę, kurią gavom iš Jūsų, už viską viską - iš širdies. Ir prisiminimui norime Jums įteikti švyturį - buvote ir liksite mums švyturiais.
Na va  - trumpai ir aiškiai ir ne per daug graudžiai.

o kur galima rasti tų švyturių? man labai patiko ši mintis bigsmile.gif
Atsakyti
Klaipedos akropolyje maciau labai graziu svyturiu....
Atsakyti
QUOTE(vitaskina @ 2006 07 13, 16:43)
Klaipedos akropolyje maciau labai graziu svyturiu....


kurioje vietoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elephant @ 2006 07 18, 17:21)
Ko tais cia labai tylu  g.gif , visos atostogauja ...


Darbai, darbai uzpuole, net kvepuot pamirsau blink.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Oij, mergytes, ne ten posta parasiau lotuliukas.gif

Va tai turejo buti:

Klaipedietems - pasizvalgykit suvenyru parduotuvese, pvz. Smelio krantas, jis yra memelio pirmam aukste. Galit uzeiti ir i Turizmo informacijos centra, ten buvo svyturiu tokiu klaipedietisku, bet nedaug...
Atsakyti
Susimasciau beskaitinedama, o kas turi sakyti padeka tevams, nuotaka ar jaunikis? Ar kiekvienas savo tevams? g.gif Suku galva, kaip mes cia pasidalinsim blush2.gif
Atsakyti
O akropolyje svyturiu yra iejus pro centrini iejoma ir einant i topo centro puse,ten ant pacio tako yra didelis pasirinkimas svyturiu.... 4u.gif
Atsakyti
Labai noriu pasakyti padekos zodzius mamai, taciau manau, kad neiseis mano tas sumanymas, nes pati ju neperskaitysiu (susigraudinsiu), o mama tai tikrai, nenoriu tu asaru, uzteks, kad ji versk mane islydint, nes jau kai gavo pakvietima i vestuves apsiasarojo, o ka kalbeti kai pamatys mane kaip nuotaka.... toddel sugalvojau, kad jai parasysiu atviruka ir iteisiu vestuviu diena, bet pasakysiu, kad perskaitytu kai bus viena kita diena vestuviu ax.gif
Atsakyti