Įkraunama...
Įkraunama...

***čia mūsų namai***

QUOTE(jurslan @ 2011 11 13, 22:47)
Oooo sveikinimai Odetai  bigsmile.gif Lengvo ir gražaus laukimo.

O aš ryt išeinu į darbą. Po nesuskaičiuojamo laiko tarpo smile.gif  bigsmile.gif Kinkos dreba tiesą sakant. Seniai taip keistai nesijaučiau..

4u.gif 4u.gif 4u.gif Aciukas.
Nesitiki dar,atrodo sapnuoju...Miegu,valgau ir bloguoju,daugiau nieko doh.gif
Su darbo pradzia 4u.gif
Kaip kitos gyvenat?
Atsakyti
Sveikos, gyvenam po truputi.
As rasau baigiamaji darba...
L i darzeli eina, mokosi naujametinei sventei eilerastuka.
O jau smalize tapo, sokoladas, tortas, meduoliai, sureliai, kakava - vien tik jais galetu maitintis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvenimebunavisko @ 2011 11 13, 20:26)
Ar Lietuvoje gyvenate? Ar tame pačiame mieste?


jau nebe LT mes rolleyes.gif emigravom ax.gif

Odeta,sveikinimai,as taip ir supratau,kad jau nestuke.gif is fb biggrin.gif

Jurslan,sekmes darbe 4u.gif viskas bus gerai mirksiukas.gif

Zarza,vaje,kokia saunuole L,eilerasciai jau bigsmile.gif mums toli sviecia dar iki ju ax.gif
Atsakyti
Oi kaip as cia taip naujienas geras praleidau blush2.gif
Odeta, sveikinimai 4u.gif

Frangi, o tu kur?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zarza: 16 lapkričio 2011 - 20:44
QUOTE(zarza @ 2011 11 16, 21:41)

Frangi, o tu kur?

ten kur puse tautieciu pabege,uk ax.gif
Atsakyti
QUOTE(frangi @ 2011 11 16, 21:47)
ten kur puse tautieciu pabege,uk ax.gif

Labutes.
Aciu uz vis dar plaukiancius sveikinimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Frangi,kokiam mieste?Gal netycia Leeds esi? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Geriuke @ 2011 11 17, 10:54)

Frangi,kokiam mieste?Gal netycia Leeds esi? mirksiukas.gif

oi ne schmoll.gif mane kazkaip sostines traukia biggrin.gif tiksliau taip gaunasi,kad gyvenu tik didziausiuose miestuose,va kas gavosi kai is vln pabegau,neiskenciau kaime biggrin.gif
Atsakyti
Gyvenime, imk sveikinimus gimtadienio proga! 4u.gif oro_buckis.gif


Atsakyti
Gyvenime,su gimtadieniu!!!!
user posted image
Atsakyti
ir Odeta irgi gaudyk linkėjimus naujo pilvo gyventojo proga 4u.gif kaip faina.

Aš vis neparašau.
Frangi, tavęs kažkaip trūksta čia, nusibaladojai kažkur. Jeigu labai reiks ko ten tai sakyk, mano draugė ten gyvena nuolat ir senokai.

Mes gyvenam kaip visada. Šią savaitę įtariu turėjom neaiškų pilvo virusiuką, tokį vienadienį. Tomas auginas paskutinius krūminius, jau man rodos ir ketvirtas lenda, tai toks irzlokas. Kalba, kartoja viską, žvengiam nuolat iš jo. Į daržą atsisako eiti, verkia tik atsikėlęs jeigu reik į darželį, liūdna.

Zarza mane pritrenkė apie naujametinius eilėraštukus, gal tu metais vyresnį vaiką turi ar ką biggrin.gif iš tikro tai jėga, protinga mergička auga. Mano vaikas tuo klausimu acilikęs ir stipriai.

Iš tikro tai labiausiai man faina kai jie nesimuša. Bet mušasi nuolat, tai...

A, tiesa, Jurslan, pasakok kaip darbe? Kokia auklė, iš kur, što, pra što, pa čiom. Nu supratai.

Vakar nusipirkau rimi papigiai šviežios lašišos, šian užsūdžiau. Dariau pirmą kartą, pažiūrėsim ryt kas gavos. Esat pačios sūdžiusios?
Atsakyti
QUOTE(Ram164 @ 2011 11 19, 16:41)

Frangi, tavęs kažkaip trūksta čia, nusibaladojai kažkur. Jeigu labai reiks ko ten tai sakyk, mano draugė ten gyvena nuolat ir senokai.


dekui uz rupesti,malonu 4u.gif bet viskas lyg ok kol kas einasi mirksiukas.gif

apie lasisa nieko nezinau schmoll.gif ,net nepamenu kada ja pirkau paskutini karta doh.gif bet tikiu,kad gausis kas nors tau ten mirksiukas.gif

jo,zarzos L lyg metais vyresne butu bigsmile.gif ot duoda mergyte,pralenke visus thumbup.gif

Zvacka,kuku kur tu? g.gif

Gyvenime,su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif tai mes pries metus susitikusios buvom bigsmile.gif tada jauciu ir buvo paskutinis vaiku meetas g.gif

Atsakyti

Ačiū už sveikinimus.Dar nešvenčiau, nes buvau kaip tik tą savaitgalį vestuvėse.

Sveikinimai Odetai, linkiu lengvo laukimo. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Frangi, ar Tu kartu su dukryte? Ar dirbi? Kas prižiūri dukrytę?

Nojus kalba tik atskirus žodžius, bet viskas aišku ir visur nori vadovauti.Atsibunda, atsisėda lovytėje ir šaukia:mama.Mama atsistoja, Nojus šaukia:tepai, kad mama nepamirštų tapkių apsiauti.Mama apsiavė, tada Nojus kelia rankas ir sako:opa.Pasiima buteliuką ir neša man, kad padaryčiau mišinėlį.Tada atidaro šaldytuvą rodo į kiaušinius ir sako: am, am ir t.t.

Jurslan, man irgi kinkos dreba, kai pagalvoju, kad labai greitai į darbą.Ypač mąstant apie tai, kaip reikės viską padaryti namuose ir darbe.Papasakok, kaip sekasi Tau.
Atsakyti