Įkraunama...
Įkraunama...

***čia mūsų namai***

QUOTE(gyvenimebunavisko @ 2011 11 23, 12:42)

Frangi, ar Tu kartu su dukryte? Ar dirbi? Kas prižiūri dukrytę?


taip,mes abi isvykom,dar tik pradedu darbuotis,mazais zingsneliais judam i prieki,kadangi neturiu kam palikt A,o auklei dar negaliu susimoket,dirbu tik truputi ir namuose,kad galeciau viska suderint.
Atsakyti
Frangi, o kurioj vietoj gyveni?
Net negaliu numanyti kaip tau turėtų būti nelengva unsure.gif

Gyvenime, auga tavo N, žiūrėk tuoj du švęsim... smagu, kad toks sumanus ir guvus vaikas. O kaip derinsi kai į darbą eisi? Mama žiūrės? Auklės nesamdysi?

Jurslan, aūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūū. Meetą darom. smile.gif davai?
Atsakyti
QUOTE(Ram164 @ 2011 11 24, 22:12)
Frangi, o kurioj vietoj gyveni?
Net negaliu numanyti kaip tau turėtų būti nelengva unsure.gif


siaip sostinej,bet toli nuo centro,tokiam uzkampy sakyciau,kaip kaimuke,salia laukai,ten arkliai ganosi biggrin.gif iki pardes nemazas gabalas kelio,tai nesijaucia visai to didmiescio schmoll.gif nu bet ne visam gyvenimui as cia taip ax.gif
visko buna tikrai...bet turiu tiksla ir zinau,kad ji pasieksiu ax.gif
Atsakyti
Oj šaunuolė tu. Stiprybės tau ir kantrybės. Svarbu kad žinai ko nori. Tas užveda 4u.gif aš matai Londone buvus n kartų, todėl ir klausiu kur tu ten, įdomu. Bet jeigu už miesto tai nelabai pasisakysiu. Kažkada tik važiavau, pala galvoju kur ten, gal į į kažkokį shoping center, blue water atrodo vadinas, tai per laukus mačiau kad važiuojam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ram164 @ 2011 11 24, 23:37)
Oj šaunuolė tu. Stiprybės tau ir kantrybės. Svarbu kad žinai ko nori. Tas užveda 4u.gif aš matai Londone buvus n kartų, todėl ir klausiu kur tu ten, įdomu. Bet jeigu už miesto tai nelabai pasisakysiu. Kažkada tik važiavau, pala galvoju kur ten, gal į į kažkokį shoping center, blue water atrodo vadinas, tai per laukus mačiau kad važiuojam smile.gif

Dekui 4u.gif
cia dar miestas,ne uzmiestis,netoli heathrow orouosto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(frangi @ 2011 11 25, 01:09)
Dekui 4u.gif
cia dar miestas,ne  uzmiestis,netoli heathrow orouosto mirksiukas.gif

aj, nu tai dar dar... su laiku aišku norėsi arčiau centro wink.gif
buvai jau pačiam mieste? kaip įspūdis pirmas uk?
Atsakyti
QUOTE(Ram164 @ 2011 11 25, 10:11)
aj, nu tai dar dar... su laiku aišku norėsi arčiau centro wink.gif
buvai jau pačiam mieste? kaip įspūdis pirmas uk?

na man centre nelabai yra reikalu,galiu ir atokiau gyvent,bet cia jau biski uzkampis,su laiku aisku kazkur patogesnej vietoj isikursim smile.gif
centre nebuvau,bet pravaziuojant akies krasteliu maciau,sunku su A dar keliaut tokius atstumus,tai tupim savo kaimuke.Pirmas ispudis neisgasdino,bet ir nepakerejo biggrin.gif jei nebuciau buvus AU,butu buve sunkiau iprast,o dabar nieko,gyvent galima ax.gif
Atsakyti
Aha, na aš atsimenu pirmą kartą kai nuvažiavau, viskas žibėjo, buvo Kalėdų metas... pakerėjo mane. O dar tada pas mus nei tokių vitrinų, atsimenu, nebuvo, nei dovanų nei spalvų. Antrą kartą kai jau buvau, tai pradžioj vasara buvo, viskas pasirodė labai gražu, žalia paskui jau aišku su lyg kiekviena diena darosi vis pilkiau, ir žinoma aiškiau kas kur prie ko... bet šiaip labai man Ldn patinka, myliu tą miestą.
Kaip A reagavo į kraustymąsį? Kaip bendrai reikalai su maistu ten ir jos alergija?

Atsakyti
QUOTE(Ram164 @ 2011 11 25, 19:23)

Kaip A reagavo į kraustymąsį? Kaip bendrai reikalai su maistu ten ir jos alergija?

A sunkiai adaptavosi,net nezinau ar jau apsipratus,skrydis labai sunkus buvo,viskas pasikeite,dingo jos namai,zaislai,lovyte,nieko nebeliko,tik mama,tai isikabino i mane ir nepaleidzia iki siol unsure.gif lovyte jau atsigabenom,pratinames vel miegot joje,bet jauciasi kad pasimetus vaikas,tikrai ne i nauda tiek kraustymusi(nuo jos gimimo cia jau 5 gyvenama vieta),ypac nuo pavasario daug permainu jai teko...
Maistas pasikeite,LT nieko parduotuvinio kaip ir nevalge dar,viska turejom savo,o cia viskas is parduotuves,bet kol kas viskas gerai,gal klimatas cia labiau tinka,nes alergiju nematyt,o LT jauciu jau butum tureje sildymo sezonu.Stengiames lauke daug but,maista aiku gaminu atskirai dar,priziuriu kiek galiu.
Atsakyti
Laikykis Frangi. Gal bent kiek kalėdinė nuotaika gatvėse tave pralinksmins wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ram164 @ 2011 11 30, 23:58)
Laikykis Frangi. Gal bent kiek kalėdinė nuotaika gatvėse tave pralinksmins wub.gif

4u.gif dekui,kaledines nuotaikos nei kvapo schmoll.gif
mes ir vel kraustomes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(frangi @ 2011 12 01, 17:37)
4u.gif dekui,kaledines nuotaikos nei kvapo schmoll.gif
mes ir vel kraustomes doh.gif

Kaip tik prisijungiu prie mamkiu, taip Frangi kraustosi. O dabar kur? Siaip saunuole esi, nepasiduodi smile.gif. O koks darbas (jei ne paslaptis) kad dirbi namuose?

Gyvenime, nors paveluotai, bet su gimtadieniu 4u.gif

L darzelyje per naujuosius bus snaige. Ar zinote kur galima nebrangiai gauti suknele (panasia i snaiges)?

Ar pastebejote, kad parduotuvese vaikisku baltu pedkelniu deficitas? g.gif
Atsakyti