Įkraunama...
Įkraunama...

Germaine de capuccini

Naudoju šios firmos kreminę pudrą. Kol kas ji man nepakeičiama, nors prieš tai esu išbandžiusi išties nemažai pudryčių, šita mano odai tiko ir man patiko idealiausiai thumbup.gif
Atsakyti
As taip pat naudojuosi "gulbyte". Dziaugiuosi atradus savo linija, nes su spuogais kariavau iki 29-neriu....
Dabar labai dziaugiuosi ir pas kosmetologe lankausi tik vos du kartus per metus, o jau apie spuogelius ivairaus pobudzio nei nekalu:)
Dekoratyvines kosmetikos turiu tik piestuka akims prasivesti, esu labai patenkinta, gerai laikosi, lengvai piesiasi ant akiu odos ir nenubega! Beja paskui su pieneliu labai lengvai ir nusivalo!
Atsakyti
Gal žinot kur Klaipėdoj galima nusipirkt? blush2.gif
Man ir labai patiko Germaine de cappuccini, kosmetologė buvo davusi dieninio ir naktinio kremų mėginukų, skirtumas buvo akivaizdus, tačiau mėginukai baigės, o kur nusipirkt nebžinau g.gif
Gal yra Akropoly Sothys parduotuvėj mastau.gif
Atsakyti
Naudoju jau pora metu rutulini deo, puikus dalykas thumbup.gif Kol kas vienintelis deo, kuriuo naudojantis neniezti pazastys.
Atsakyti
O kur Vilniuje prekiauja sita kosmetika?
Atsakyti
QUOTE(Saulės-Siela @ 2007 08 05, 20:36)
labai ivairios,pvz PURE T SKIN,berods nuo 120 ..
So Delicate serijos irgi panasiai..
o tas vitaminukas C stebuklingas 1 serumo butelaitis mazytis apie 40 lt smile.gif
jei labai reiketu,suzinociau visas kaineles  4u.gif


As perku pas savo kosmetoleoge vitamina C (geltonas mazas buteliukas kuri reikia tepti 10 dienu) tai as is jos uz 20 perku.
Ner pas ja tokiu kainu. Na nebent pabrango g.gif
Atsakyti
Dar pamasciau,nebent Jusu kosmetologe uz savikainike parduoda,uz tokia kokia gauna... pamaniau jei susirinktu keturios moteriskaites,tai kiekvienai tokia bonkute gauciau uz 25 lt (pas mus tokia savikaikine) ot ir atskleidziau firmine paslapti ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Man tai pat labai patinka sitos firmos produktai, nors dar tik kelis isbandziau, bet tikrai nenusivyliau, zinoma, prangoki, bet geri tikrai. thumbup.gif
Atsakyti
man kosmetologe dave kremo meginuka reiks bandyt.. bet kiek paskaiciau cia jusu atsiliepimus kad geras dalykelis.. tik nzn ar verta mesti virs 50 lt.... ax.gif
Atsakyti
blink.gif bet juk tepsi ant savo veido cool.gif tokiems dalykeliams taupyti tikrai neverta tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulės-Siela @ 2007 09 17, 13:08)
Dar pamasciau,nebent Jusu kosmetologe uz savikainike parduoda,uz tokia kokia gauna... pamaniau jei susirinktu keturios moteriskaites,tai kiekvienai tokia bonkute gauciau uz 25 lt (pas mus tokia savikaikine) ot ir atskleidziau firmine paslapti  ax.gif  ax.gif  ax.gif

As labai noreciau, 2 tikrai buteliukus paimciau 4u.gif O gal butu galima suzinoti kur yra jusu centriukas? As noreciau sio gamintojo daugiau produkcijos isbandyti, bet nezinau kur Klaipedoje isigyti doh.gif Labai noreciau stangrinamosios priemones krutinei blush2.gif
Atsakyti
As irgi noreciau isbandyti kremuka su vitC, nes oda tikrai pavargusi atrodo.. Tai prisijungciau prie perkanciu uz 25lt ax.gif Jei bus naujienu, rasykite i az. Dar norejau paklaust, gal zinote Kaune labai gera kosmetologe, kuri dirba su sia kosmetika?
Atsakyti