Įkraunama...
Įkraunama...

Germaine de capuccini

QUOTE(fashion @ 2007 12 31, 18:29)
As irgi noreciau isbandyti kremuka su vitC, nes oda tikrai pavargusi atrodo.. Tai prisijungciau prie perkanciu uz 25lt  ax.gif  Jei bus naujienu, rasykite i az. Dar norejau paklaust, gal zinote Kaune labai gera kosmetologe, kuri dirba su sia kosmetika?

As einu i Stileiva,Sanciuose tel.:741773 pas kosmetologe Vida. Dar niekad nenusivyliau smile.gif visada duoda meginuku pabandyti, nepersa kad butinai reikia pirkti. Pati naudoju krema,tonika,sveitikli. Ir dar ji daro nuostabu makiaza:))
Atsakyti
Mano kosmetologė dirba su šios firmos produkcija. Labai gerus atsiliepimus apie ją sako, davė kartą mėginuką kremo ir ampulę tai patiko man jie thumbup.gif
Atsakyti
As naudoju pylinga sios firmos, labai patenkinta esu smile.gif
Atsakyti
sveikos, as irgi naudoju man patinka, super!!!
noriu paklausti gal kas naudoja Bioreaktyvatorius su Grynu Vitaminu C, nes atsiliepimu be galo daug geru, ar realiai pades papilkejusiai negyvibingai odai?
aciu smile.gif
Atsakyti
Man ši kosmetika thumbup.gif , viena iš geriausių, ką galima įsigyti Lietuvoje.
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2007 12 31, 18:29)
Dar norejau paklaust, gal zinote Kaune labai gera kosmetologe, kuri dirba su sia kosmetika?

Oksana "Linijoj" mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dar "Aimuzeje" dirbama su sia kosmetika.
Atsakyti
Naudoju sios firmos drekinanti krema misriai odai "Hydrasoin Fresh". Nekeisciau jo i joki kita... bigsmile.gif Mano odai jis nuostabus, po pirmo panaudojimo oda atsigavo, paskaistejo. Maloni kremo tekstura, greitai susigeria, gerai drekina. O pries tai kuo as savo odytes tik netepiau... schmoll.gif Kaina gal ir nemaza, bet tikrai verta. Geriau nusipirksiu 1 sita krema, nei 2 kokio "Lorealio". Siandien dar nusipirkau ir prausikli riebiai odai. Manau jis manes taippat nenuvils. mirksiukas.gif
Atsakyti
Naudojau šios firmos drėkinantį kremąIr paakių kremą.Bet po kokių metų oda kažkodėl pradėjo "aikštytis" .pradėjo raudonuoti, perštėti. Teko keisti.
vit C ampules dar naudoju dabar. Super dalykas. thumbup.gif
Atsakyti
o as neseniai is savo kosmetologes nusipirkau WhitenCare.tai kremas praturtintas deguonimi.papilkejusiai odelei pabalinti skirtas.nu pakolkas jis man patinka 4u.gif
Atsakyti
naudoju lupom vazelina thumbup.gif
Atsakyti
Sunaudojau Pure T Zone kremuką. Nesužavėjo.
Oda išsilaikydao matinė gana ilgai, tačiau maloniai nesijautė tas kremas. g.gif
Atsakyti