Įkraunama...
Įkraunama...

Germaine de capuccini

gal kas zino kur galeciau nusipirkt sio gamintojo priemoniu londone? help.gif
Atsakyti
QUOTE(Niren @ 2009 03 03, 09:49)
kokios kainos, talpos ir kur ja galima rast  smile.gif

radau internete http://www.feminabon...ng=1&menu_id=65 , manau pas jas galima ir įsigyti.........
Atsakyti
Jau kaip dziaugiuosi sia kosmetika thumbup.gif ,veidukas susitvarke,paskaistejo,spuogu beveik neliko.Po ilgu ieskojimu,jauciu radau tai,kas man tiko.Tiesa,kuno kremas su vitaminu c,nelabai patiko,per mazai man jis drekinantis.
Atsakyti
QUOTE(murce @ 2009 04 08, 16:57)
radau internete http://www.feminabon...ng=1&menu_id=65 , manau pas jas galima ir įsigyti.........


aciu thumbup.gif
Atsakyti
Jo feminoj zinau, kad yra, bet kur galima gaut pigiau ir salon siz'u g.gif
Atsakyti
QUOTE(Niren @ 2009 04 09, 09:25)
Jo feminoj zinau, kad yra, bet kur galima gaut pigiau ir salon siz'u  g.gif

gal reiketu pasiteirauti Femina Bona salonuose g.gif ?
Atsakyti
As ja neseniai atradau thumbup.gif Mano oda misri, likusi i spuogelius, tai db naudoju pieneli ir tonika is zalios serijos ir mastau, koki cia veido kremuka isigyti. Gal kuri su panasia odele ka nors bandet?
Atsakyti
Nuo kelių metų galima naudoti Excel Therapy O2?
Atsakyti
Sveikos pradejau ir aš naudoti šia kosmetika bigsmile.gif neilgai dar tepu bet turiu nusipirkusi krema veidui, paakiams , pilinga, pieneli ,tonika tikrai brangiai iseina kol viska susiperki bet ir uztenka ilgokai manau wub.gif šiaip kolkas labai džiaugiuosi veidukas kaip kūdikio blush2.gif švelnus . Norejau paklausti del krutines kremuko pas mane labai daug striju po vaikuciu ar imanoma nors biskuti pataisyti su šios firmos kremuku gal kas bandet blush2.gif
Atsakyti
Mano oda misri dehidratuota..vis atsiranda spuogeliu ant kaktos ir ant smakro doh.gif . I kokia serija dairytis patartumete? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciquita @ 2009 07 08, 10:03)
Mano oda misri dehidratuota..vis atsiranda spuogeliu ant kaktos ir ant smakro  doh.gif . I kokia serija dairytis patartumete?  ax.gif


mano panasi, pradzioje naudojau HIDRASOIN linija dregmei atstatyti, veliau SO DELICATE serija. taip pat pavasari naudoju C vitamino ampules thumbup.gif
Atsakyti
pabandziau kremuka nornaliai-riebiai odai, gaila, bet visikai netiko. Prausiklis ir tonikas tokie geri, bet gaila, kad kremuko taip ir neprisitaikiau verysad.gif
Atsakyti