Įkraunama...
Įkraunama...

Germaine de capuccini

QUOTE(Niren @ 2009 07 08, 10:16)
mano panasi, pradzioje naudojau HIDRASOIN linija dregmei atstatyti, veliau SO DELICATE serija. taip pat pavasari naudoju C vitamino ampules  thumbup.gif

va as i ta hydrasoin dairausi.. kaip tas kremas? ar tikrai atstato dregme? g.gif
Atsakyti
nepykit uz klin klin klausima...bet kaip atrodo vit. c ampulyte??? snd pas kosmetologe buvau ir ji man dave pora sios firmos kapsulyciu . o as per skubejima nepaklausiau kas tai ir kaip naudoti.... blush2.gif ampulytes nedideles, morkavos spalvos. pacios ampulytes ipakujotos kaip tabletes smile.gif tokioj juostelej blush2.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iveta05: 23 liepos 2009 - 18:32
QUOTE(Iveta05 @ 2009 07 23, 19:23)
nepykit uz klin klin klausima...bet kaip atrodo vit. c ampulyte??? snd pas kosmetologe buvau ir ji man dave pora sios firmos kapsulyciu . o as per skubejima nepaklausiau kas tai ir kaip naudoti....  blush2.gif  ampulytes nedideles, morkavos spalvos. pacios ampulytes ipakujotos kaip tabletes smile.gif tokioj juostelej blush2.gif .


Jo cia tos turetu buti..
naudoti geriausia vakare, ant svarau veido patepat ampulytes turini (kaip krema) galit siek tiek palaukus arba iskart (jei kremas tos pacios firmos, kad kitas kaip nors nesureaguotu) kremuko. Jei odai pakanka dregmes ir taip tai galit tik ampulytes turinuka tepti.
Atsakyti
QUOTE(Ciquita @ 2009 07 20, 09:53)
va as i ta hydrasoin dairausi.. kaip tas kremas? ar tikrai atstato dregme?  g.gif

Hydrasoin tikrai geri kremai.
Atsakyti
bigsmile.gif
as irgi isbandziau dienini krema so delicate ir naktini krema strategist
thumbup.gif thumbup.gif fantastiski kremai, tik kaina didoka Feminoj Bonoj abu po 126 litukus
Atsakyti
Tai kad profesionaliu kosmetiku kremai visi brangus. Cia normalu.
Atsakyti
Sveikos.
Kosmetologė patarė naudoti vyrišką kremuką po skutimosi. Pabandžiau kartelį, tai tikrai fainas, lengvas, oda minkštesnė lyg. Kremas bekvapis, taigi nesijaučia, kad vyriškas.
Štai

user posted image

POST SHAVE CONFORT
A post-shave comforting fluid. Rehydrates, soothes irritation, and helps healing of micro-cuts. Rapidly absorbed, it gives a pleasant and lasting sensation of smoothness, freshness and wellbeing. Alcohol and perfume-free.

Gal kuri bandėt?

Beje, kur Vilniuje galima įsigyt G.de C. kosmetikos?
Mane domintų Hydrasoin kremas. Mano oda mišri, skruostai pasausėję.
Atsakyti
Vilniuje irgi yra Femina Bona ofisas, Pušų gatvėj. ten žinau tikrai galima įsigyti GdC produkcijos. o kitur tai nebent pas kosmetologes, kurios dirba su šia kosmetika. nes parduotuvėse nesu maciusi.
Atsakyti
merginos gal galit patarti kur galima pigiau nusipirkti tu ampuliu su vitaminu C blush2.gif

jei galim i az, buciau labai dekinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Magas @ 2010 01 24, 10:50)
merginos gal galit patarti kur galima pigiau nusipirkti tu ampuliu su vitaminu C blush2.gif

jei galim i az, buciau labai dekinga  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Tai galima nueit tiesiai i Femina Bona ir nusipirkt, bet vistiek bus su antkainiu. nebent kosmetologe pasigailejus parduotu be antkainio...
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 01 24, 11:31)
Tai galima nueit  tiesiai i Femina Bona ir nusipirkt, bet vistiek bus su antkainiu. nebent kosmetologe pasigailejus parduotu be antkainio...


Įdomu, kur rasti tą gailestingą kosmetologę g.gif mirksiukas.gif biggrin.gif

Šią kosmetiką naudoju jau keli metai.
Anksčiau pirkdavau rinkinius kremas + serumas ( Timexpert ) iš gailestingos kosmetologės tongue.gif už gerą kainą, bet paskutiniu metu jų negalima gauti. Įdomu, ar jų nebeatveža, ar tik man taip nesiseka g.gif ?
Atsakyti
dar nebandziau. o jei delkainu, tai nemanau kad tam butina gailestinga kosmetologe kaip kaikas issireiske siame forume
Atsakyti