Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(Giedrulka 83 @ 2011 12 29, 13:49)
Pirmiausiai tai noreciau padekoti Medeivai uz tai kad rekomendavo LP Foto - Liutauras Paskevicius. Galiu pasakyti tik super. Super jie, super nuotraukos. Mes atsokom vestuves ir kartu krikstijom savo suneli birzelio menesi. Siaip mano vyrui nepatinka fotografuotis, bet su Liutauru ir jo zmona Renata buvo paprasciau nei paprasta. Labai faini paprasti ir nuosirdus zmones. dar iki siolei vis pasiziurim nuotraukas bei fotofilma. Beje, po keliu menesiu pasidarem pas juos seimynine fotosesija sunelio metuku proga. Rezultatais esame labai patenkinti.



Na, aisku, skonio reikalas cia, bet man ju darbai kaip eilinio paprasto zmogaus. Fotografavo jie mano drauges vestuves, tai praejo pora metu, o drauge vis dar gailisi, kad juos samde. Taip, nuotraukas turi, bet jos visiskai paprastos, nei vienos tokios, kad pasakytum va cia tai profai. Ir siaip, ju ideju buvo nulis, patys jaunieji vestuviu diena turejo prasytis, kad pafotografuotu tai cia, tai cia. Vedejas prasydavo irgi. Su fotoshopu jie isvis nedirba, ka nufotografuoja, ta atiduoda.
Jau nekalbu apie tai, kaip jie atejo apsirenge i vestuves... Su nutysusiais megztiniais ir nudremztais dzinsais, zmona su guminem pliazankem.
Kaina ju tada buvo 1500 lt., dabar gal pasibrangino, nezinau.
Atsakyti
QUOTE(Sultry_blue @ 2012 01 02, 16:40)
Na, aisku, skonio reikalas cia, bet man ju darbai kaip eilinio paprasto zmogaus. Fotografavo jie mano drauges vestuves, tai praejo pora metu, o drauge vis dar gailisi, kad juos samde. Taip, nuotraukas turi, bet jos visiskai paprastos, nei vienos tokios, kad pasakytum va cia tai profai. Ir siaip, ju ideju buvo nulis, patys jaunieji vestuviu diena turejo prasytis, kad pafotografuotu tai cia, tai cia. Vedejas prasydavo irgi. Su fotoshopu jie isvis nedirba, ka nufotografuoja, ta atiduoda.
Jau nekalbu apie tai, kaip jie atejo apsirenge i vestuves... Su nutysusiais megztiniais ir nudremztais dzinsais, zmona su guminem pliazankem.
Kaina ju tada buvo 1500 lt., dabar gal pasibrangino, nezinau.

Sesuo uzrode sita pasisakyma,tai nutariau issakyti savo poziuri ir patirti.Teko siuos zmones samdytis ir man, ir galiu pasakyti,kad viskas buvo priesingai negu cia aprasyta:visa fotosesijos scenariju,vietas kur fotkintis ir t.t. galvojo jie,niekad nereikejo priminti,kad va dabar pafotkinkit ar va to nepraleiskit,kazkaip neitikinamai atrodo sitas pasisakymas(nors ne pati "visa tai patyrusi" nuotaka raso,o drauge) ,mano vestuves irgi buvo pries daugiau nei 2 metus.Paskaicius auksciau parasytus paciu nuotaku atsiliepimus,pagalvojau nu negi taip jie galejo g.gif O del nutysusiu megztiniu ir nudrengtu dzinsu -tai manau,kad toki darba dirbant nereikia issipuosti,juk ir priklaupti,o gal ir prigulti tenka(kaip pas mane) kai fotografuoji kazka idomesnio.Koki limuzina vairuojant galima ir grazu kai apsirengia kostiuma ir t.t o del fotografu aprangos -man vienodai,juk ne nuogi ateina,o rengimosi stilius kiekvieno kitoks:) Cia issakiau savo nuomone,o is tikro tai manau,kad kiekvienas pabendraves susidaro savo.Imetu nuoroda i ju darbus (ne reklamai,o paziurejimui)- http://www.didysisve...ems-100920.html

Atsakyti
QUOTE(egile @ 2012 01 03, 12:36)
Sesuo uzrode sita pasisakyma,tai nutariau issakyti savo poziuri ir patirti.Teko siuos zmones samdytis ir man, ir galiu pasakyti,kad viskas buvo priesingai negu cia aprasyta:visa fotosesijos scenariju,vietas kur fotkintis ir t.t. galvojo jie,niekad nereikejo priminti,kad va dabar pafotkinkit ar va to nepraleiskit,kazkaip neitikinamai atrodo sitas pasisakymas(nors ne pati "visa tai patyrusi" nuotaka raso,o drauge) ,mano vestuves irgi buvo pries daugiau nei 2 metus.Paskaicius auksciau parasytus paciu nuotaku atsiliepimus,pagalvojau nu negi taip jie galejo g.gif O del nutysusiu megztiniu ir nudrengtu dzinsu -tai manau,kad toki darba dirbant nereikia issipuosti,juk ir priklaupti,o gal ir prigulti tenka(kaip pas mane) kai fotografuoji kazka idomesnio.Koki limuzina vairuojant galima ir grazu kai apsirengia kostiuma ir t.t o del fotografu aprangos -man vienodai,juk ne nuogi ateina,o rengimosi stilius kiekvieno kitoks:)  Cia issakiau savo nuomone,o is tikro tai manau,kad kiekvienas pabendraves susidaro savo.Imetu nuoroda i ju darbus (ne reklamai,o paziurejimui)- http://www.didysisve...ems-100920.html



Nenoriu nieko izeisti, kaip ir anksciau rasau, kiekvienas turim savo skoni. As pati asmeniskai dalyvavau tose vestuvese, pati varciau tas nuotraukas. Kiekvienas turime teise pareiksti savo nuomone, tam sitas forumas ir yra. Nerasiau, kad nuotraukos tragiskos ir pan., tiesiog jos niekuo neissiskiriancios, turbut ne siaip ir kaina maza.
Idejos buvo jaunuju ir vakaro vedejo, dziugu, kad jusu sesei pasiseke.
Atsakyti
na manau kad daugelis cia esanciu arba gyvena ganetinai pasiturinciai arba net nesuvokia ir neturi nei zalio supratimo kas yra pinigai.... ir kaip jie uzdirbami... 5000 -6000 nerealu. manau tiek pinigu galima ir prasmingiau kazkur isleisti, zinoma kiti sakys ...prisiminimai, menines nuotraukos (dar juokingiau skamba, nes as Jums ir gi galiu pridaryti tiek meniniu nuotrauku, pagal savo meno suvokima smile.gif)- po keletos metu manau net neprisiminsit kad tokias nuotraukas is vis turite nes bus tuo metu ir svarbesniu dalyky, arba is vis net nesinores i jas ziureti... (po keletos gyvenimo metu kartu)
musus vestuves bus dar tik rugpjucio menesi ir mes pasisamdeme fotografa uz 600 lt, manau super kaina, na o "grozi"reiks ivertinti veliau smile.gif... manau dar kas yra svarbu...nuo to kaip elgiasi jaunavedziai, ar yra fotogesniski... nes jei abu stovi kaip stulpai, tai manau jiems ir 6000 nepades smile.gif
na linkiu tikrai dideliausios sekmes leidziant tukstancius smile.gif)))
Atsakyti
Merginos, gal turit ka pasiulyti is normalesniu fotografu, kurie imtu uz savo darbus iki kokiu 1800LT smile.gif
Atsakyti

Sveika,

mes užsisakėm fotografą Gintautą Skuodą. Žiūrėjom jo padarytų nuotraukų fotoalbumą, visai patiko. Jis kartu pasiima ir antrą žmogų, t.y. fotografuoja dviese. Technika profesionali, foto gražios, maloniai pabendravome. Ir kaina tikrai normali, pagal mūsų pageidavimus 1550,- (viskas priklauso, kokie norai). Pasirašoma sutartis, atrodo viskas ok. smile.gif


QUOTE(Purpurine @ 2012 01 06, 09:30)
Merginos, gal turit ka pasiulyti is normalesniu fotografu, kurie imtu uz savo darbus iki kokiu 1800LT smile.gif

Atsakyti
QUOTE(sauluze_ @ 2012 01 06, 12:47)
Sveika,

mes užsisakėm fotografą Gintautą Skuodą. Žiūrėjom jo padarytų nuotraukų fotoalbumą, visai patiko. Jis kartu pasiima ir antrą žmogų, t.y. fotografuoja dviese. Technika profesionali, foto gražios, maloniai pabendravome. Ir kaina tikrai normali, pagal mūsų pageidavimus 1550,- (viskas priklauso, kokie norai). Pasirašoma sutartis, atrodo viskas ok. smile.gif

nu baikit juokaut... man priminė fotografus 10 metų atgalios....

Purpurine, siūlyčiau pasidomėt Gedas Girdvainis arba
www.linosfoto.lt
čia pirmieji, šovę galvon, dauguma kainos virš 2000. Bet jūs netingėkit paskaityt temą, buvo užklausų ir fotografų už 1000, ir pasidomėkit pradedančiaisiais.
Atsakyti
QUOTE(dzintarija @ 2012 01 06, 00:10)
na manau kad daugelis cia esanciu arba gyvena ganetinai pasiturinciai arba net nesuvokia ir neturi nei zalio supratimo  kas yra pinigai.... ir kaip jie uzdirbami... 5000 -6000 nerealu. manau tiek pinigu galima ir prasmingiau kazkur isleisti, zinoma kiti sakys ...prisiminimai, menines nuotraukos (dar juokingiau skamba, nes as Jums ir gi galiu pridaryti tiek meniniu nuotrauku, pagal savo meno suvokima smile.gif)- po keletos metu manau net neprisiminsit kad tokias nuotraukas is vis turite nes bus tuo metu ir svarbesniu dalyky, arba is vis net nesinores i jas ziureti... (po keletos gyvenimo metu kartu)
musus vestuves bus dar tik rugpjucio menesi ir mes pasisamdeme fotografa uz 600 lt, manau super kaina, na o "grozi"reiks ivertinti veliau smile.gif... manau dar kas yra svarbu...nuo to kaip elgiasi jaunavedziai, ar yra fotogesniski... nes jei abu stovi kaip stulpai, tai manau jiems ir  6000 nepades smile.gif
na linkiu tikrai dideliausios sekmes leidziant tukstancius smile.gif)))


kaip pritariu drinks_cheers.gif
ir kaip pati ieškau tinkamo varianto už tinkama kainą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry_blue @ 2012 01 02, 14:40)
Na, aisku, skonio reikalas cia, bet man ju darbai kaip eilinio paprasto zmogaus. Fotografavo jie mano drauges vestuves, tai praejo pora metu, o drauge vis dar gailisi, kad juos samde. Taip, nuotraukas turi, bet jos visiskai paprastos, nei vienos tokios, kad pasakytum va cia tai profai. Ir siaip, ju ideju buvo nulis, patys jaunieji vestuviu diena turejo prasytis, kad pafotografuotu tai cia, tai cia. Vedejas prasydavo irgi. Su fotoshopu jie isvis nedirba, ka nufotografuoja, ta atiduoda.
Jau nekalbu apie tai, kaip jie atejo apsirenge i vestuves... Su nutysusiais megztiniais ir nudremztais dzinsais, zmona su guminem pliazankem.
Kaina ju tada buvo 1500 lt., dabar gal pasibrangino, nezinau.


Na nezinau, mums ju gaudyti niekur nereikejo ir nereikejo nieko prasyti. Turim tikrai graziu nuotrauku ir visai negeda niekam ju rodyti. Reikejo uzsisakineti draugei tada uz 4000 profus tai gal tada butu patike. nors mes tiek neisleidom esam rezultatais patenktinti.

Papildyta:
QUOTE(egile @ 2012 01 03, 10:36)
Sesuo uzrode sita pasisakyma,tai nutariau issakyti savo poziuri ir patirti.Teko siuos zmones samdytis ir man, ir galiu pasakyti,kad viskas buvo priesingai negu cia aprasyta:visa fotosesijos scenariju,vietas kur fotkintis ir t.t. galvojo jie,niekad nereikejo priminti,kad va dabar pafotkinkit ar va to nepraleiskit,kazkaip neitikinamai atrodo sitas pasisakymas(nors ne pati "visa tai patyrusi" nuotaka raso,o drauge) ,mano vestuves irgi buvo pries daugiau nei 2 metus.Paskaicius auksciau parasytus paciu nuotaku atsiliepimus,pagalvojau nu negi taip jie galejo g.gif O del nutysusiu megztiniu ir nudrengtu dzinsu -tai manau,kad toki darba dirbant nereikia issipuosti,juk ir priklaupti,o gal ir prigulti tenka(kaip pas mane) kai fotografuoji kazka idomesnio.Koki limuzina vairuojant galima ir grazu kai apsirengia kostiuma ir t.t o del fotografu aprangos -man vienodai,juk ne nuogi ateina,o rengimosi stilius kiekvieno kitoks:)  Cia issakiau savo nuomone,o is tikro tai manau,kad kiekvienas pabendraves susidaro savo.Imetu nuoroda i ju darbus (ne reklamai,o paziurejimui)- http://www.didysisve...ems-100920.html

labai sutinku su tavim Egile. Man jie patys fotografavo musu vestuves ir nebuvau nei as nei mano vyras nusivyle jais. Juokinga kai raso apie fotografu apranga. man visiskai neuzkliuvo niekas.
Cia dar yra ju darbu pavyzdziu:
http://www.wed.lt/lt.../id/929/page/1/
Atsakyti
Visada žavėjausi savifoto.lt ir tst-foto.lt bet kaip pamačiau meninenuotrauka.lt wub.gif supper nuotraukos, tai pat kokybė bigsmile.gif bet kaina 6000lt doh.gif galvoju vos max iki 4000lt skirti... Pasimečiau dabar verysad.gif Nes Bačiulio darbai nuostabus wub.gif
Atsakyti
Nežinau, gal tikrai nėra gerų fotografų už nedidelė kainą... Na, ką reiškia nedidelę... Jau daug mačiau fotografų, kurie ale fotografuoja viską ir už vestuves tikisi gauti nuo 1000 iki 1500. Atrodytų, padori suma, bet kai pažiūri foto - tai neduok die... doh.gif doh.gif doh.gif tokių nesąmonių prifotografuota ir kas svarbiausia - tai publikuojama jų svetainėse, kaip geriausios foto (juk nededa "blogų"). Tai jei jau jiems tai atrodo geros foto, o sukeltos vos kelios pvz iš vienų vestuvių, tai kaip atrodo kitos doh.gif blink.gif na bet tai nenuostabu - kai viską fotografuoja, tai nieko iš to gero ir nesigauna. Čia tas pats, jei paklaustu kokio statybininko - ką moki, o jis atsakytų viską, tai reiškia, kad nieko schmoll.gif
Pati domiuosi fotografija, tai tiesiog negaliu atverti piniginės tokiems bele fotografams, o plačiau atverti tikrai geriems - nesigauna. Bet jau geriau tada jokio fotografo, nei kažkokiam eiliniam tą tūkstantų mokėti unsure.gif Mano dukterėčia geriau pafotografuotu, negu kai kurie "fotografai".

Čia toks pyktis šiandien, nes vieną svetainę tokio "fotografo" peržiūrėjau ir iš karto matosi, kad eilinis pleškintojas, nes jei lauke foto, kai dėkingas apšvietimas, tai kokybė dar normaliai, o kai tik patalpoje - taip ir tragedija. O viena foto ta tokia tragiška, kad ne tas žodis - bandyta meną išlaužti, o gauta tragedija. Man asmeniškai net gėda būtų tokią klientui pateikti. O jei pati tokią ir kitas panašias gaučiau, turbūt apsiverkčiau blink.gif lotuliukas.gif Bet kažkam gražu.... blink.gif

aaaaaaaaaaaaa doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pufaike @ 2012 01 08, 19:21)

Jei ne paslaptis, kokio fotografo? blush2.gif
Atsakyti