Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(xernesta @ 2012 01 08, 19:13)
Jei ne paslaptis, kokio fotografo?  blush2.gif

na manau ne paslaptis http://www.lifelab.lt/
neklauskit iš kur radau, nes net pati nežinau iš kur ištraukiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pufaike: 08 sausio 2012 - 19:43
QUOTE(Pufaike @ 2012 01 08, 19:42)
na manau ne paslaptis http://www.lifelab.lt/
neklauskit iš kur radau, nes net pati nežinau iš kur ištraukiau  lotuliukas.gif

Mmm... o man visai normaliai ten viskas g.gif nesakau, kad aukstas lygis ir kad as tarkim pati ji/ja/juos samdyciau, bet kadangi esu macius kur kas blogesniu, tai dar sitie man visai nieko. Na o cia aisku kiekvieno zmogaus skonis ir reikalavimai kitokie, tikiu, kad jums, jeigu pati tuo domites, atrodo bele kas, bet gal kitiems ir visai nieko.
O siais laikais tas 1000 nelabai jau ko ir beverti pinigai. as cia kalbu isvis apie tokius mastus kaip vestuviu balius. Ir galvoju - jeigu fotografas stengiasi, jeigu susipirkes gera technika, tai jam tas 1000.. na, gal kokiam pradedanciajam. Jei rimtai to zmogus imasi... Bet siaip, esant paklausai, ir pasiula atitinkama. Vienas moka 6000Lt uz 50 foto, kitas 600 uz 900 foto. Ir abu patenkinti, nes gavo tai, ko sieke ir norejo smile.gif
Manau, ir Jus rasit Jus tenkinsianti varianta. smile.gif Sekmes paieskose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paukste.rima @ 2012 01 08, 20:58)
Mmm... o man visai normaliai ten viskas  g.gif nesakau, kad aukstas lygis ir kad as tarkim pati ji/ja/juos samdyciau, bet kadangi esu macius kur kas blogesniu, tai dar sitie man visai nieko. Na o cia aisku kiekvieno zmogaus skonis ir reikalavimai kitokie, tikiu, kad jums, jeigu pati tuo domites, atrodo bele kas, bet gal kitiems ir visai nieko.
O siais laikais tas 1000 nelabai jau ko ir beverti pinigai. as cia kalbu isvis apie tokius mastus kaip vestuviu balius. Ir galvoju - jeigu fotografas stengiasi, jeigu susipirkes gera technika, tai jam tas 1000.. na, gal kokiam pradedanciajam. Jei rimtai to zmogus imasi... Bet siaip, esant paklausai, ir pasiula atitinkama. Vienas moka 6000Lt uz 50 foto, kitas 600 uz 900 foto. Ir abu patenkinti, nes gavo tai, ko sieke ir norejo smile.gif
Manau, ir Jus rasit Jus tenkinsianti varianta. smile.gif Sekmes paieskose  mirksiukas.gif


sutinku su Jumis, dėl to 1000 ir apie tai, kad kiekvienam skirtingai tinka ir patinka, tiek nuotraukos, tiek visa kita. Čia matyt jau mano pačios bėda, kad negaliu išsirinkti,bei likti prie suskilusios geldos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pufaike @ 2012 01 08, 17:21)

Pati domiuosi fotografija, tai tiesiog negaliu atverti piniginės tokiems bele fotografams, o plačiau atverti tikrai geriems - nesigauna. Bet jau geriau tada jokio fotografo, nei kažkokiam eiliniam tą tūkstantų mokėti  unsure.gif Mano dukterėčia geriau pafotografuotu, negu kai kurie "fotografai".



sutinku su jumis.Mano pazystamos vestuves bus liepos menesi.buvau pakraupus kai parode fotografes nuotraukas,o ir kaina sakyciau brangoka uz takius ale sedevrus! mes ilgai ieskojom savo vestuvems fotografo,todel daugelis jau buvo uzimti musu sventei,bet aciu Dievui viena fotografa suradom.Manau mes nenusivilsime jo darbais.Idedu nuoroda
Area
Atsakyti
QUOTE(Pufaike @ 2012 01 08, 22:13)
kad negaliu išsirinkti,bei likti prie suskilusios geldos  biggrin.gif

Pas mane ta pati problema doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xernesta @ 2012 01 09, 10:08)
Pas mane ta pati problema  doh.gif  lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif bet kaip ten sakoma - reikia tik labai labai norėti ir ... nebeapmenu kaip toliau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
http://www.fotopaste...CFY1YmAodvk6r-w noreciau kazko panasaus. Is fotografu, tačiau sie per brangus, gal galite rekomenduoti ka nors panasiams stiliuje? Man patinka zaismingi, isradingi, meniski, i kiekviena pora ziurintys kurybiskai, o ne fotografuojantys stampus. Gal galite ka rekomenduoti, buciau dekinga. smile.gif
Atsakyti
http://www.wed.lt/lt...fai/populiarus/ prie kiekvieno fotografo matosi bent po kelias nuotraukas, tai perzvelkite, gal kas uzklius uz akiu smile.gif ar eikit i dienos populiariausias nuotraukas. Pasirinkimas ten tikrai didelis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(c@ndy @ 2012 01 08, 22:45)
sutinku su jumis.Mano pazystamos vestuves bus liepos menesi.buvau pakraupus kai parode fotografes nuotraukas,o ir kaina sakyciau brangoka uz takius ale sedevrus! mes ilgai ieskojom savo vestuvems fotografo,todel daugelis jau buvo uzimti musu sventei,bet aciu Dievui viena fotografa suradom.Manau mes nenusivilsime jo darbais.Idedu nuoroda
Area

Bet čia ir sedevrus nerasta, toks sausas fotoreportažas ir tas bandymas pasimaivyti pries fotoaparata (man nenaturaliai atrodo) doh.gif ir akivaizdžiai neadekvati kaina!
Atsakyti
QUOTE(fotostudija @ 2012 01 10, 17:08)
bandymas pasimaivyti pries fotoaparata (man nenaturaliai atrodo)

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Musu vestuves fotografuos Mazi Stebuklai thumbup.gif

Musu pries vestuvine fotosesija:

Mazi Stebuklai: Aiga+Sami wub.gif

facebook

Labai patiko, rekomenduoju!!!!! bigsmile.gif
Atsakyti
Bronele, žiopsau aš ir seilę varvinu. Kaip gražu! Sveikinu, puikią fotografę gavot!
wub.gif
Atsakyti