Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Matosi,kad dirbate reklamos srityje smile.gif nebukit nagla, kreipkites i moderatores, kad istrintu tema. Tikiuosi jos pacios greitai pamatys sia tema ir istrins.yra tema apie fotografus, ten ir aptarinekit juos. Jus gi viska seniai nusprendusi, o ka dar bandot issiaiskinti, tai man visai neaisku
Atsakyti
"Kasperionis... Siūlau bėgti nuo jo kuo toliau. Visi kurie bent kiek yra susidūrę su juo - vengia šio žmogaus. Vienas pažįstamas fotografas turėjo reikalų su juo interneto erdvėje. Skraido padangėmis ir nemoka priimti kritikos. Rodos, net nesupranta jos. Darbai jo vidutiniai ar net prasti, jo projektas fotomums yra menkavertė FB grupė, ir tikrai ne didžiausias lietuvoje (yra fotokudra, efoto ir t.t.). Noriu apsaugoti nuotaką nuo didelės klaidos. Apsimetėlis beisišvaistantis skambiomis frazėmis... "

Mano vyro komentaras. Kai tik išgirdo pavardę, atsiduso jis net lotuliukas.gif

Mane asmeniškai prajuokino ta vieta apie rūbus biggrin.gif Kažkodėl man atrodo, kad čia dirbtinai sukurta tema fotografo reklamai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Red_Rose @ 2011 02 26, 17:39)
"Kasperionis... Siūlau bėgti nuo jo kuo toliau. Visi kurie bent kiek yra susidūrę su juo - vengia šio žmogaus. Vienas pažįstamas fotografas turėjo reikalų su juo interneto erdvėje. Skraido padangėmis ir nemoka priimti kritikos. Rodos, net nesupranta jos. Darbai jo vidutiniai ar net prasti, jo projektas fotomums yra menkavertė FB grupė, ir tikrai ne didžiausias lietuvoje (yra fotokudra, efoto ir t.t.). Noriu apsaugoti nuotaką nuo didelės klaidos. Apsimetėlis beisišvaistantis skambiomis frazėmis... "

Mano vyro komentaras. Kai tik išgirdo pavardę, atsiduso jis net  lotuliukas.gif

Mane asmeniškai prajuokino ta vieta apie rūbus  biggrin.gif Kažkodėl man atrodo, kad čia dirbtinai sukurta tema fotografo reklamai  blush2.gif

Aš jo tikrai nesiruošiu reklamuoti ar dar ko. Aš tik klausiu, o jūs visi su tom reklamom. Ir dar kartą pakartosiu kad drabužiai mano vestuvėms labai svarbūs. Tai bus ne kaimiškos vestuves ir žmonės bus iš tam tikrų pareigų. Nenoriu apsikvailinti, kaip viena mano draugė. biggrin.gif
Į Jūsų asmeninius ginčus su tuo fotografu aš nelysiu. biggrin.gif Bet kuriuo atveju jau jam paskambinau ir susitariau dėl susitikimo. Per susitikimą viskas paaiškės. Bet šiek tiek mane įbauginot. smile.gif))
Kas su juo susidūrę? Gal galit duoti tų žmonių telefonus arba elektroninius paštus? Kaip tik ir ieškau forume tų žmonių,kurie susidūrė su šiuo fotografu. smile.gif
Aš turiu apsispręsti per 10 dienų galutinai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MargaritaLaiminga: 27 vasario 2011 - 00:18
QUOTE(MargaritaLaiminga @ 2011 02 27, 00:13)
Aš jo tikrai nesiruošiu reklamuoti ar dar ko. Aš tik klausiu, o jūs visi su tom reklamom. Ir dar kartą pakartosiu kad drabužiai mano vestuvėms labai svarbūs. Tai bus ne kaimiškos vestuves ir žmonės bus iš tam tikrų pareigų. Nenoriu apsikvailinti, kaip viena mano draugė. biggrin.gif
Į Jūsų asmeninius ginčus su tuo fotografu aš nelysiu. biggrin.gif Bet kuriuo atveju jau jam paskambinau ir susitariau dėl susitikimo. Per susitikimą viskas paaiškės. Bet šiek tiek mane įbauginot. smile.gif))
Kas su juo susidūrę? Gal galit duoti tų žmonių telefonus arba elektroninius paštus? Kaip tik ir ieškau forume tų žmonių,kurie susidūrė su šiuo fotografu. smile.gif
Aš turiu apsispręsti per 10 dienų galutinai.



Prabangus rubai, verslininko vyro aplinka.. o ne geriau samdytis labai zinoma ir uztikrinta fotografa? A, nu jo, saket, kad finansai neisnesa. Zinot, rusai tam turi gera posaki: iz griazi v kniazi. Jums dauguma pasake nuomones, arba jus ju nepaisot ir imate si fotografa ir istrinate tema, kur daugiau nieko nedarote, kaip tik ji ginat, arba isiklausot. Savo vestuvems neimciau, net jei jis butu pradedantysis ir nieko neimtu uz paslaugas. Fotosesiju nuotraukos dar dar, bet vestuviu - tragiskos. Toks jausmas, kad specialiai zmoniu veidus pabaisina.
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2011 02 27, 01:29)
Prabangus rubai, verslininko vyro aplinka.. o ne geriau samdytis labai zinoma ir uztikrinta fotografa? A, nu jo, saket, kad finansai neisnesa. Zinot, rusai tam turi gera posaki: iz griazi v kniazi. Jums dauguma pasake nuomones, arba jus ju nepaisot ir imate si fotografa ir istrinate tema, kur daugiau nieko nedarote, kaip tik ji ginat, arba isiklausot. Savo vestuvems neimciau, net jei jis butu pradedantysis ir nieko neimtu uz paslaugas. Fotosesiju nuotraukos dar dar, bet vestuviu - tragiskos. Toks jausmas, kad specialiai zmoniu veidus pabaisina.

Atsiprašau labai,bet savo pinigus aš pati skaičiuosiu. Aš norėjau patarimų iš tų,kurie pas jį fotografavosi. Atsirado tik vienas žmogus, kuris kažką žino. Dabar lauksiu, kad duotų man tų žmonių kontaktus. Nematau problemų. Aš turiu savo prioritetus. Vienas iš jų yra geras įvaizdis ir tvarkingumas. Aš tik tiek norėjau sužinoti. O baigiasi, tuo,kad mane su žeme maišot. AČIŪ!!!
Jei jums patinka,kad jus fotografuoja bomžas su sportbačiais, tai čia jūsų reikalas! Man nepatiktų!
Atsakyti
QUOTE(MargaritaLaiminga @ 2011 02 27, 00:46)
Atsiprašau labai,bet savo pinigus aš pati skaičiuosiu. Aš norėjau patarimų iš tų,kurie pas jį fotografavosi. Atsirado tik vienas žmogus, kuris kažką žino. Dabar lauksiu, kad duotų man tų žmonių kontaktus. Nematau problemų. Aš turiu savo prioritetus. Vienas iš jų yra geras įvaizdis ir tvarkingumas. Aš tik tiek norėjau sužinoti. O baigiasi, tuo,kad mane su žeme maišot. AČIŪ!!!
Jei jums patinka,kad jus fotografuoja bomžas su sportbačiais, tai čia jūsų reikalas! Man nepatiktų!


Man patiktu mane tenkinantis galutinis rezultatas. Jusu pinigu as neskaiciavau, tik tiek, kad faktai biski nesutinka, kalbat tai viena, tai kita.
Atsakyti
Jo, didieji verslininkai, kuriem svarbiau išvaizda, nei darbo kokybė .. labai jau pabrėžia savo verslą, bet nusisamdyt profesionalaus fotografo neįstengia, tai kam maivytis dėl tokio verslo ? doh.gif

Buvo klausimas apie fotografą, nė vieno teigiamo atsakymo, bet nuotaka vis tiek nusprendusi į jį kreiptis, tai kam iš vis klausti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mafijozė: 27 vasario 2011 - 11:22
QUOTE(MargaritaLaiminga @ 2011 02 25, 22:13)
Man tikrai ne paranoja, kaip rašė kituose forumuose,

man atrodo, jums reikia nusiraminti. kiti forumai ne tokie jau ir neteisūs buvo ax.gif

QUOTE(MargaritaLaiminga @ 2011 02 27, 00:46)
Aš turiu savo prioritetus. Vienas iš jų yra geras įvaizdis ir tvarkingumas.

ir prioritetus persidėlioti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2011 02 25, 23:29)
Nesupykit, bet netgi man, nelabai daug suprantanciai apie fotografija is pirmu 20 vestuviniu nuotrauku - nei vienos grazios. Toliau neziurejau, nes esu ispudzio zmogus smile.gif Bet cia subjektyvu ir skonio reikalas


Pritariu man jos irgi ispudzio nedaro
Atsakyti
KASPERIONI, NU ATSAKYK TU GREICIA MERGAITEI- SU KEDAIS VESELES FOTKYJI A BASAS???
Atsakyti
ax.gif Jau peržiūrėjom katalogus ir susitarėm. smile.gif)) Ačiu visoms už rekomendacijas. Dabar laukit mano forumų dėl suknelių ir torto. biggrin.gif
Žinau žinau.. Bjauri aš, bet vestuves suorganizuosiu tokias, kokių noriu!! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MargaritaLaiminga @ 2011 02 28, 19:10)
ax.gif Jau peržiūrėjom katalogus ir susitarėm. smile.gif)) Ačiu visoms už rekomendacijas. Dabar laukit mano forumų dėl suknelių ir torto. biggrin.gif
Žinau žinau.. Bjauri aš, bet vestuves suorganizuosiu tokias, kokių noriu!! smile.gif

kad nebuvo čia nė vienos rekomendacijos biggrin.gif

ir šiaip kiekviena savo vestuves organizuojasi taip kaip nori... bet kitos tai daro protingai ir temų atskirų kiekvienu klausimu neatidarinėja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mafijozė: 28 vasario 2011 - 19:29