Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Pernai sesės vestuves fotografavo - http://dovilefoto_lt/ (kainos nežinau, dovana buvo). Tai jaunieji patenkinti, teigiamų atsiliepimų daug susilaukė. Nors man mažoka nuotraukų pasirodė, trūko tam tikrų momentų (iš sveikintojų tik kelios foto ir pan.). Ir kai kurios foto per daug apdirbtos tam tikru filtru - bet čia gal kam patinka. O šiaip ryšku, kokybiška.

Dar teko dalyvauti vestuvėse, kurias fotografavo Saulės Pieva. Jaunųjų fotosesija - super, labai meniška, jiems patiems be galo patiko. Nuotraukų tikrai dauuug. Bet foto su svečiais tai nelabai pavykę, visi kažkokie iš veidų "išėję" smile.gif Na, bet juk jaunųjų fotosesija ir turi būti svarbiausia smile.gif Tik dar tai užkliuvo, kad bažnytinę ceremoniją gan trukdė - aš pati taip nenorėčiau... Labai vis arti aplink bėgiojo, fotoaparatas kišamas taip, kad net nesimato, kur tą žiedą užmauti, garsus pats fotografavimas buvo... Čia suprantama, kad vardan gražių foto. Bet aš asmeniškai nenorėčiau, kad tai užgožtų patį ceremonijos šventumą ir trukdytų susikaupti, išgyventi tą akimirką.. smile.gif Bet kam ko reikia... smile.gif

O sunkiausia užduotis išsirinkti sau. Viktorija Vaišvilaitė man yra kažkas nerealaus... Bet kiek girdėjau jau seniau kainos apie 5000 Lt siekė ir dar net ne visus apsiimdavo fotografuoti, tik tai kas jai įdomu (nežinau, kaip iš tikro). Deja, tokių sumų neišeina leisti. Do You fotografijos labai gražios, bet irgi brangoka atrodo.
Vadim Fasij sužavėjo fotografijų spalvos, ryškumas, bokeh (tik norėtųsi daugiau jų pamatyti - kaip iš vienų vestuvių maždaug visos atrodo, bet gal tai nelabai realu - nebent gal yra, kas pasidalintų savo fotogalerija, jei fotografavotės pas šį fotografą. Taip pat labai laukčiau atsiliepimų), kaina, sakė, apie 3500 gautųsi... Irgi daugoka. Bet gal kaip nors pavyktų, sutaupant kitų dalykų sąskaita.. Ech... smile.gif Tik pirma dar reikia apžiūrėti ar tikrai daugmaž visos panašaus lygio būna.. smile.gif

Dar visokie kitokie variantai svarstomi... Čia didžiausias galvos skausmas bus turbūt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little_Miss: 14 sausio 2012 - 01:56
QUOTE(Žiemos angelas @ 2012 01 14, 00:32)
sandralija, nesupykit, bet man jūsų šukuosena ir makiažas gražesnis buvo per priešvestuvinę fotosesiją, nei per vestuves. Žiūrint į vestuvių nuotraukas akys krypsta į jaunikį.

atleiskit,bet as tose foto nedominuoju schmoll.gif tai ne mano vestuves schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(sandralija @ 2012 01 14, 10:37)
atleiskit,bet as tose foto nedominuoju schmoll.gif tai ne mano vestuves schmoll.gif


Aš pasakiau svao nuomonę, jūs kaip norit, taip supraskit. Jei keliate savo nuotraukas į viešą erdvę, turite suprasti, kas bus ne tik liaupsių. Gražiai jūs atrodėt per savo vestuves, bet, mano galva, norėtusi kažko ryškesnio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žiemos angelas: 14 sausio 2012 - 12:33
Tai, kad ne ji tuos filmukus įkėlė mirksiukas.gif biggrin.gif Ne jos ten vestuvės biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 14 sausio 2012 - 13:40
QUOTE(Nińa_del_viento @ 2012 01 14, 13:39)
Tai, kad ne ji tuos filmukus įkėlė  mirksiukas.gif  biggrin.gif  Ne jos ten vestuvės  biggrin.gif


Oj, nu ne tą niką pažymėjau, tai buvo Volcano vestuves? Na nesvarbu smile.gif Aš galvojau, kad čia su ironija parašė, kad ne mano vestuvės biggrin.gif
Atsakyti

mus fotografuos www.mildavasile.com nezinau ar jos stilius labai panasus i fotopastele,
(manau, kad jos daug naturalesnis) , bet mums labai patinka. gal ir jums patiks 4u.gif



QUOTE(dangerele @ 2012 01 09, 14:58)
http://www.fotopaste...CFY1YmAodvk6r-w noreciau kazko panasaus. Is fotografu, tačiau sie per brangus, gal galite rekomenduoti ka nors panasiams stiliuje? Man patinka zaismingi, isradingi, meniski, i kiekviena pora ziurintys kurybiskai, o ne fotografuojantys stampus. Gal galite ka rekomenduoti, buciau dekinga. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(vikars1 @ 2012 01 14, 18:16)
mus fotografuos www.mildavasile.com nezinau ar jos stilius labai panasus i fotopastele,
(manau, kad jos daug naturalesnis) , bet mums labai patinka. gal ir jums patiks 4u.gif


nu tai nuotakos Lietuvoje, o Jūs siūlot kažką iš Londono smile.gif
o ir panašumo jokio nėra schmoll.gif
na ir kai kurios foto tai kaip čia pasakius g.gif na, nesusilaikysiu blink.gif žmogaus galva apačioje, o viršuje balta siena, ar bažnyčia tris ketvirtadalius visos foto užima doh.gif arba, fotografuojasi visa šeima, tai nupjauti visi iki pusės, o viršuje užuolaidos daugiausiai schmoll.gif nesirinkčiau tokio fotografo schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pufaike: 14 sausio 2012 - 17:36
fotografe fotografuoja it lietuvoje. mums labai patinka, o jums rinktis as ir neliepiu,
parekomendavau kt merginai, todel ner jums cia ko snypsti. smile.gif


QUOTE(Pufaike @ 2012 01 14, 18:35)
nu tai nuotakos Lietuvoje, o Jūs siūlot kažką iš Londono smile.gif
o ir panašumo jokio nėra  schmoll.gif
na ir kai kurios foto tai kaip čia pasakius g.gif na, nesusilaikysiu  blink.gif žmogaus galva apačioje, o viršuje balta siena, ar bažnyčia  tris ketvirtadalius visos foto užima doh.gif arba, fotografuojasi visa šeima, tai nupjauti visi iki pusės, o viršuje užuolaidos daugiausiai  schmoll.gif  nesirinkčiau tokio fotografo  schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(vikars1 @ 2012 01 14, 18:46)
fotografe fotografuoja it lietuvoje. mums labai patinka, o jums rinktis as ir neliepiu,
parekomendavau kt merginai, todel ner jums cia ko snypsti. smile.gif


snypsti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
pasakiau savo nuomone, negalima? Jei jau viešai rekomenduojate, tai ir atsakymų sulauksite įvairių blink.gif doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Pufaike @ 2012 01 14, 17:35)
na ir kai kurios foto tai kaip čia pasakius g.gif na, nesusilaikysiu  blink.gif žmogaus galva apačioje, o viršuje balta siena, ar bažnyčia  tris ketvirtadalius visos foto užima doh.gif arba, fotografuojasi visa šeima, tai nupjauti visi iki pusės, o viršuje užuolaidos daugiausiai  schmoll.gif  nesirinkčiau tokio fotografo  schmoll.gif

Nepykit, bet prajuokinot lotuliukas.gif Portretas nera vien tik zmogaus veidas uzimantis visa kadra ar zmogaus kunas uzimantis visa kadra. Reikia ir aplinka parodyti, ir tos dienos "fona" itraukti. Tai beje daro labiau pazenge fotografai. "Snapshotus" daro pradedantieji...Bet matyt visi randa tai, kas atitinka ju skoni mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievosius @ 2012 01 15, 11:49)
Nepykit, bet prajuokinot  lotuliukas.gif Portretas nera vien tik zmogaus veidas uzimantis visa kadra ar zmogaus kunas uzimantis visa kadra. Reikia ir aplinka parodyti, ir tos dienos "fona" itraukti. Tai beje daro labiau pazenge fotografai. "Snapshotus" daro pradedantieji...Bet matyt visi randa tai, kas atitinka ju skoni  mirksiukas.gif


Nejuokinkit, kam reikalingi prisiminimai su penktadalį foto užimančia vienspalve užuolaida, o žmogus nupjautas per kaklą kažkur apačioje? Žinau kas yra portretas, ir kas yra foto su fonu, šitoje vietoje galit negaišt ir nemokinti manęs thumbup.gif
Juokinga, kai žmonėm svarbu tik parašinėti priešingai. Pažiūrėkit apie kokias foto komentuoju, tada atsakymą galėsit irgi parašyti doh.gif Kažin ar tokių nuotraukų savo vestuvėse pageidautumėt, o jei taip, tai puiku biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pufaike: 15 sausio 2012 - 17:21
QUOTE(Pufaike @ 2012 01 15, 17:20)
Nejuokinkit, kam reikalingi prisiminimai su penktadalį foto užimančia vienspalve užuolaida, o žmogus nupjautas per kaklą kažkur apačioje? Žinau kas yra portretas, ir kas yra foto su fonu, šitoje vietoje galit negaišt ir nemokinti manęs  thumbup.gif
Juokinga, kai žmonėm svarbu tik parašinėti priešingai. Pažiūrėkit apie kokias foto komentuoju, tada atsakymą galėsit irgi parašyti  doh.gif Kažin ar tokių nuotraukų savo vestuvėse pageidautumėt, o jei taip, tai puiku  biggrin.gif

Amen lotuliukas.gif Ir ka viska zinanciam galima pasakyt?! lotuliukas.gif Tik veliava i rankas ir pirmyn bigsmile.gif
Atsakyti