Įkraunama...
Įkraunama...

Camper batai

QUOTE(Etra @ 2011 10 25, 15:56)
Beje, man labai grazus, originalus ju Twins serijos batai. Tokie:
user posted image


fantastiski batai, visu noriu wub.gif
Atsakyti
4u.gif
turiu vienas basutes camper - 4u.gif - tai vasarą nesinori jų nusiauti - toookios patogios. Dabar peržiūriu visas internetines parduotuves, kad vėl nusipirkti patogius camper batus. Bet kainos jų - blush2.gif - tai labai didelės. 4u.gif
o basutės - taitokios -
http://www.6pm.com/c...hael-21182-grey
tik juodos spalvos. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurine: 20 gruodžio 2011 - 19:30
Oi aš irgi turiu camper batus, bet ne visi modeliai man jų patogūs ax.gif Esu nusižiūrėjus batelius pavasariui, tik laukiu nuolaidėlių smile.gif
Atsakyti
Merginos, tik nepirkit camper'iu step tope. Parsiunciau pavasar is 6pm (Jav parduotuve per tarpininkes) basutes, tai kainavo 170 Lt, kadangi buvo nukainotos labai smarkiai kaip praejusio sezono. Po poros savaiciu nueinu i Step top, o ten jios pristatomos kaipo naujo sezono ir kaina beveik 500 doh.gif doh.gif O del dydziu, tai nera ko bijoti, jei jau turite camper, tai ir siuskites to pacio dydzio arba tam paciam Step tope pasimatuokite ir zinosite mirksiukas.gif
Atsakyti
www.javari.de siuncia ir i LT be jokio papildomo mokescio. Galima ir grazinti iki puses metu berods. Yra daug nuolaidu, kurios kartais dar mazeja kasdiena, reikia sekti.
Atsakyti
QUOTE(June24 @ 2011 12 21, 19:32)
Merginos, tik nepirkit camper'iu step tope. Parsiunciau pavasar is 6pm (Jav parduotuve per tarpininkes) basutes, tai kainavo 170 Lt, kadangi buvo nukainotos labai smarkiai kaip praejusio sezono. Po poros savaiciu nueinu i Step top, o ten jios pristatomos kaipo naujo sezono ir kaina beveik 500  doh.gif  doh.gif  O del dydziu, tai nera ko bijoti, jei jau turite camper, tai ir siuskites to pacio dydzio arba tam paciam Step tope pasimatuokite ir zinosite  mirksiukas.gif


Taip step topas Camper kainas užsikelia, antkainis ne 100 ir net ne 200 proc. gaunasi doh.gif Dabar esu nusižiūrėjus tokioje išparduotuvėje nerealius camper kedukus, bet laukiu kol dar papigs g.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galėtume parašyti kaip su jų dydžiais, skaičiau vienur, kad jie pamažinti, reikia imti dydžiu didesnius, kitur jau rašo, kad atitinka. Gal galite pasidalinti, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Geriausia aišku matuotis ax.gif na man tai dauguma atitinka dydį. Pati nešioju 38 tai ir Camper 38 dydį perku. Tiesa, turiu ir 37 dydžio Camper irgi tinka.
Geriausia jei įmanoma pasimatuoti realioj parduotuvėj, kad ir tam pačiam step tope kelias poras Camperių ir žinosit kaip su tais dydžiais biggrin.gif

Va dar suradau info tai cituoju: camper batai pilnai atitinka realų dydį, jie nei pamažinti, nei padidinti dažniausiai didesni perkami dėl platesnės kojos, o kai dauguma camper modelių yra platūs, tai viskas tinka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emissaa: 22 sausio 2012 - 20:08
g.gif keista. Man tai jie pamažinti atrodo. Paprastai nešioju 40d., kartais pasitaiko ir 39d. tinka, o camperiai pas mane beveiki visi 41d. Kaip kitiems?
Atsakyti
emissaa, @st@, dėkui už atsiliepimus, kitoje temutėje dar klustelėjau, tai irgi visokių atsiliepimų, kad ir mažinti, ir atitinka, taigi pasitikrinau Steptope, ten nelabai gausus pasirinkimas, bet visi atitiko. Na, vienas modelis buvo siauras į aukštį, tai turbūt ir didesni dydžiu būtų siauri, o mano aukšta keltis. Taigi dabar belieka sulaukti savų batukų ir tikėtis, kad jie man bus geri biggrin.gif Aš pradėjau galvoti, kad tas atitinka ar neatitinka yra iš to, kad mes visos nešiojame skirtingų firmų batus, o jie skirtingi dydžių, tarkim X firmos man tinka 39, o Y dar tiktų 38. Jei dažniausiai pirkčiau Y firmos, tai sakyčiau, kad Camper reikia imti 39, o kadangi perku dažniausiai X firmos batus, tai sakau, kad atitinka biggrin.gif

O šiaip va prie bato yra Size chart, tai ten jie įmetę pėdos išmatavimus ir atitinkančius dydžius: http://www.camper.co...ption=21531-002

Bet čia vėl orientacijai ax.gif
Atsakyti
Camper kažkas nerealaus ir turinčio savo kainą thumbup.gif Turiu vienus batukus - patogumas 100 proc. smile.gif
Atsakyti
..nuostabūs batai,,,turiu ilgaaulius ryškiai geltonus,ir batelius žalius....reikia kokias basutes įsigyti...bet va nematau gražių ryškių spalvų....
Atsakyti