Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo mašinos

ar verta NEVA 5 uz 200lt pirkti?
Atsakyti
Prieš metus pirkau "gerokai pavargusią" neva5+ladoga4 už 300 lt. Jei ta neva nedaug dirbusi ir ne "Vulkan" gamyklos gaminta, tai sakyčiau kad gal ir verta.
Atsakyti
Laba,

Neperseniausiai gavau Neva-2 mašiną, išsivaliau, norėčiau pasitepti prieš pradedant mokintis mezginėti, ale instrukcijoje nesuprantu kuri vieta tai yra - "virš viršutinių kreipiamųjų tarp platinų"? Didelis ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

Gal zinot kur galima nusipirkti nauja arba naudota Neva2 priedieli gumai megzti ir kokios kainos jos buna +-???
Atsakyti
PARDUODAMA MEZGIMO MAŠINA
DĖL VAIKO PROBLEMŲ SU SVEIKATA TAIP IR NEPRADĖJAU MEGZTI, NAUJA KAINA 2500LT
http://www.auksarank...imo-masina.html
Atsakyti
Turiu Neva 5. Sena, rusiška, bet beveik nenaudota, tik visus smulkiuosius įrankėlius pasigrobiau prie kitos mašinos, o šitos taip ir neprisijaukinau. Na, nesugebu aš ja naudotis, o aiškintis, ką ten kur pareguliuoti reikia - neturiu nei entuziazmo, nei laiko. Sumokėjau prieš kelis metus 50 Lt už ją. po to kelis kart išsitraukus buvau, o šiandien ji mane galutinai... Žodžiu, gal yra norinčių pasikankinti? Mainau į bet ką SUVARTOJAMO, kad daugiau namuose nebesimėtytų. Tinka absoliučiai viskas (išskyrus grybus) - nuo bulvių iki kavos. Atvežtam kiekiui pretenzijų iš anksto pažadu neturėti 4u.gif Tik pasiimti reikėtų pačioms iš Aleksoto (dėl savaime suprantamų priežasčių aš jos nesiunčiu lotuliukas.gif Jei kuri panorėjot - mielai prašom, laukiu až. Ai, tiesa, vienos adatėlės liežuviukas nulūžęs, bet tai ne problema - adatos gi keičiamos wink.gif

Atsakyti
QUOTE(Jolanta_Š @ 2012 01 31, 16:11)
Turiu Neva 5. Sena, rusiška, bet beveik nenaudota, tik visus smulkiuosius įrankėlius pasigrobiau prie kitos mašinos,  o šitos taip ir neprisijaukinau. Na, nesugebu aš ja naudotis, o aiškintis, ką ten kur pareguliuoti reikia - neturiu nei entuziazmo, nei laiko. Sumokėjau prieš kelis metus 50 Lt už ją. po to kelis kart išsitraukus buvau, o šiandien ji mane galutinai... Žodžiu, gal yra norinčių pasikankinti? Mainau į bet ką SUVARTOJAMO, kad daugiau  namuose nebesimėtytų. Tinka absoliučiai viskas (išskyrus grybus) - nuo bulvių iki kavos. Atvežtam kiekiui pretenzijų iš anksto pažadu neturėti  4u.gif Tik pasiimti reikėtų pačioms iš Aleksoto (dėl savaime suprantamų priežasčių aš jos nesiunčiu  lotuliukas.gif  Jei kuri panorėjot - mielai prašom, laukiu až. Ai, tiesa, vienos adatėlės liežuviukas nulūžęs, bet tai ne problema - adatos gi keičiamos wink.gif

Mašiniukas kaip ir rezervuotas smile.gif jei kas pasikeis - rizikuosiu Jus visas pralinksminti dar kartelį, nes ir vėl mainysiu į ką nors suvartojamo ax.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,
norėčiau pasiteirauti tų, kurios išmano - ar verta dėmesio perfokortinė Brother KH 860 mezgimo mašina (plius – nežinau, kaip lietuviškai verčiasi – angliškai būtų: KR-850 Ribbing Attachment and Brother KG-88IIE G-Carriage). Kokios jos mezgimo galimybės ir kiek maždaug geros būklės tokia mezgimo mašina yra verta?

Didelis dėkui iš anksto už nuomones mirksiukas.gif
Atsakyti
rinkinys geras, jeigu geroj buklej ir pilna komplektacija, cia pas mus airijoj 400eur+ o mezgimo galimybes daugiausia riboja mezgejos fantazija.
Atsakyti
Ačiū, jautiena 4u.gif
Dėl tų galimybių tai daugiau turėjau omeny, ar galima su šia komplektacija megzti geras/blogas akis bei jų raštus ir kiauraraščius visokius... rolleyes.gif
Atsakyti
taip.

KR-850 Ribbing Attachment - skirtas megzti atnarelems (stulpeliais) ir panasiem nepersudetingiausiem geru-blogu akiu rastams.
Brother KG-88IIE Garter-Carriage - elektrine karietele, kuri skaito perfokorta ir mezga sudetingesnius geru-blogu akiu rastus.

pati masina mezga spalvotus ir "tuck" bei "slip" akiu rastus (sorry nezinau kaip lietuviskai). o kiaurarasciams megzti yra reikalinga "lace" karietele, jeigu jos nera komplektacijoj, tai nedide beda, nes galima isigyti atskirai ir jos nera labai brangios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 07 vasario 2012 - 23:53
Ačiū labai už info, jautiena. 4u.gif Bandysim nuvažiuoti pasižiūrėti, kokios būklės ta mašina, nes labai maga nusipirkti kokį nors mezgimo aparatą... smile.gif
Atsakyti