Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo mašinos

Gal kuri turit svarelių parduot bent pora? Ir siūlų vyniotuvą? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal ir man patarsit? Nieko, absolučiai nieko nenusimanau apie mezgimo mašinas. Ale taip noriu primegzt vaikams vilnos drabužėlių.. Turiu klausimų:
Ar mezgimo mašinos gali megzti iš įvairios sudėties siūlų, įskaitant ir tuos pūkuotuosius, vadinamus bukle pavyzdžiui tokie
Kur tas mašinas perkate? Ar įmanoma nusipirkti naudotą, bet nesulūžusią...?
Megzčiau daugiausia lygiuoju raštu, arba tampriuoju, viena gera, viena bloga, tad per didelių reikalavimų išmezginėt raštams neturiu.
Tad kokios patartumėt ieškoti mašinos, kad būtų malonu ir lengva dirbti ir kainuotų iki 2000 tūkst.?
Būčiau be galo dėkinga už patarimą 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. reikalinga labai Jusu visakeriopa pagalba. Zodziu "uzejo" ir man su tom mezgimo masinom. Nors niekada nesu nei maciusi akyse kaip butent vyksta mezgimas tokiom masinom, tuo abiau pati bandziusi. Rankomis virbalais mezgu visa laika, bet va gi uzsinorejo parselis iki debesu pakilti smile.gif Taigi tu noru rezultatas: turiu bagazinej jau Toyota knitter K111 mezgimo masina. naudota, bet sake kad geros bukles, tai ir patikejau, ka gi as ten zinau, perzvelgiau - adatos nesuluze, o daugiau gi nieko ir nesuprantu. Radau cia forumu pradzioje ideta nuoroda kur toyotu instrukcijos, bet kad ten visos su dideliais skaiciukais, tai gal cia mano sita isigytoji - visiskas s... jau???? ar galima kazka is kitu modeliu pritaikyti, nes prie sios instrukcijos jau nebera, o as gi net nezinau kaip ja surinkti, nuo ko pradeti eksplotacija sad.gif
Na zodziu, reikalinga ir manau pravers bet kokio pobudzio pagalba. SOS, gal kuri nusimamanti ir patyrusi istiesite pagalbos ranka. labai nekantriai lauksiu.
Atsakyti
QUOTE(Amelie @ 2012 02 21, 13:22)
Sveikos,
Gal ir man patarsit? Nieko, absolučiai nieko nenusimanau apie mezgimo mašinas. Ale taip noriu primegzt vaikams vilnos drabužėlių.. Turiu klausimų:
Ar mezgimo mašinos gali megzti iš įvairios sudėties siūlų, įskaitant ir tuos pūkuotuosius, vadinamus bukle pavyzdžiui tokie
Kur tas mašinas perkate? Ar įmanoma nusipirkti naudotą, bet nesulūžusią...?
Megzčiau daugiausia lygiuoju raštu, arba tampriuoju, viena gera, viena bloga, tad per didelių reikalavimų išmezginėt raštams neturiu.
Tad kokios patartumėt ieškoti mašinos, kad būtų malonu ir lengva dirbti ir kainuotų iki 2000 tūkst.?
Būčiau be galo dėkinga už patarimą  4u.gif


Yra keliu tipu masinos: ploniems ir vidutiniams siulams, bei storiems. Cia jau jums spresti, kokiais planuojate megzti mirksiukas.gif

Del mezgimo bukle negaliu pasakyti, nes neteko, bet gal ir imanoma, bent jau su storiems siulams skirta masina g.gif Cia gal kitos mezgejeles zinos.

As masina ir riberi (papildoma adatine) pirkau per ebay.co.uk, ten ju visada buna:

http://www.ebay.co.u...-All-Categories

Cia Brother masinos. Dauguma is musu turi sios firmos, jos senos, bet jei atliktas servisas, tai buna viskas super, bet gali pasieskoti ir kitu firmu, nors rekomenduociau sia firma, kadangi populiaresne ir detaliu daugiau, jei kada prireiks. Beje, norint megzti stulpeliais, reikes ir riberio, bet iki 2000 Lt imanoma viska nusipirkti komplekte 4u.gif Man uz viska su siuntimu isejo apie 2300 Lt, bet buna ir pigiau, bet as emiau is firmos, kad viskas butu pilnai sutvarkyta ir nebutu niuansu, tad biski brangiau. Merginos buna gauna uz gerokai pigiau per aukcionus. Rastus megzti gali visos, tik vienos turi perfokortose iskaltus rastus, kitos Mylar sheet'uose arba kompiuteriuose. Rastai yra geris, tad tikrai pravers.

Na turbut tiek ax.gif
Atsakyti
Žiauriai patinka man tie visi mezginukai su mašinom wub.gif
Va čia esu užmačius daug visokių mašinų.Siuvimo mašiną esu ten pirkusi, tai likau labai patenkinta smile.gif
http://www.mezgimomasinos.lt/
Atsakyti
Sveikos,darbštuolėlės.Ieskau senutei Nevai 1 karietos. Suluzo,neatlaike.Gal kas turite kur sandeliuke uzsilikusia? Mielai paimtumem.
Atsakyti
Gal ka nors domina toks mezgimo stalas?
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(MGB @ 2011 11 02, 14:00)
dar radau elektronine kitliavimo masina Knitmaster


Papildyta:
SVEIKOS MEZGEJOS.As cia naujoke, bet dristu prasyti pagalbos. Mezgiau su neva , verita >nusibodo vargti.Norejosi kasko idomesnio. Nusipirkau nauja Brother 860 su antra adatine. Nu pasaka kaip mezga. Bet va ira problema schmoll.gif neiseina kiaurarasciai. Bandziau visur ieskoti .bet ... O instrukcija tik anglu kalba. Man kaip tarybinei moteriai paprasciau butu rusu kalba. Tai va kreipiuosi i jus, gal kas galetumete paprastai ir aiskiai papasakoti kaip ten mezgama azurai.Aciu is anksto
Atsakyti
syylva kiauraraščių mezgimui reikalinga speciali karieta lace, jei ji yra, tai ja nustačius raštą reikia atitraukti už tokio ženkliuko (bent jau pas mane), beveik už mezgimo mašinos, pridėjus papildomus bėgelius, o jei nėra reikia įsigyti.
Turiu viena papildomą jei kas, galiu perleisti už savikainą, nes stovi pas mane be darbo. Pirkau iš ebay prie savos mašinytės, o prie jos pasirodo buvo kita, tai ta dabar tiesiog dulka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(syylva @ 2012 04 09, 21:18)
Papildyta:
SVEIKOS MEZGEJOS.As cia naujoke, bet dristu prasyti pagalbos. Mezgiau su neva , verita >nusibodo vargti.Norejosi kasko idomesnio. Nusipirkau nauja Brother 860 su antra adatine. Nu pasaka kaip mezga. Bet va ira problema  schmoll.gif  neiseina kiaurarasciai. Bandziau visur ieskoti .bet ... O instrukcija tik anglu kalba. Man kaip tarybinei moteriai paprasciau butu rusu kalba. Tai va kreipiuosi i jus, gal kas galetumete paprastai ir aiskiai papasakoti kaip ten mezgama azurai.Aciu is anksto

Reikia specialiu kortu ir Lace karieteles jei pirkot savo pagrindine masina nauja tai ir karietele turejo buti komplekte. jei kur apie Jonava bazuojates wellkom parodysiu kaip tai daroma mirksiukas.gif
Atsakyti
Kuo skiriasi Neva 2 nuo nevos 6, su kuria galima megzti plonesniais siūlais?
Atsakyti
Sveikos nusprendziau isigyti mezgimo masina kolkas labiausiai patikus yra si gal kuri ja turite ir galite parasyti atsiliepimus apie ja?
http://www.mezgimoma...s.lt/page10.php
Atsakyti