Įkraunama...
Įkraunama...

„Makleodo dukterys“

Na, ar man pasivaideno ar per LRT reklamavo nauja seriala kuris prasides nuo geguzes 15 d, viena akim maciau lyg apie arklius ir ferma g.gif
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2012 05 07, 07:52)
Na, ar man pasivaideno ar per LRT reklamavo nauja seriala kuris prasides nuo geguzes 15 d, viena akim maciau lyg apie arklius ir ferma g.gif

būtų įdomu pamatyti smile.gif jei tiksliau užmatysit praneškit bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*panele roze* @ 2012 05 07, 09:51)
būtų įdomu pamatyti smile.gif jei tiksliau užmatysit praneškit bigsmile.gif

Bandau ieskoti ju puslapyje bet kol kas nieko nerandu unsure.gif na, kadangi siandiena praleisiu namie tai bandysiu "pagauti" ta reklama smile.gif
Atsakyti
Jei kažkas panašaus į Makleodus, tuomet labai faina smile.gif
Atsakyti
mačiau ir aš tą reklamą- apie Kanadą bus. Pasirodė, kad aplinka gali būti panaši į makleodes
Atsakyti
Hartlando užuovėja (Heartland). Facebooke paklausiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2012 05 07, 15:25)
Hartlando užuovėja (Heartland). Facebooke paklausiau biggrin.gif

nu nesuprantu kažkaip net google neranda g.gif
Atsakyti
QUOTE(*panele roze* @ 2012 05 07, 15:42)
nu nesuprantu kažkaip net google neranda g.gif

http://en.m.wikipedi...dian_TV_series)
Atsakyti
Sukūriau temą naujam serialui smile.gif Įdomu, ar daug kas planuoja jį žiūrėt ax.gif
http://www.supermama...howtopic=840910
Atsakyti
Ar dar yra saugančių šią temą favorituose? rolleyes.gif Praėjusią sav. sužinojau, kad Aleksas (Aaron Jeffery) ir Regan (Zoe Naylor) 2012 06 30 susilaukė dukrytės Sophia Jade Jeffery wub.gif wub.gif wub.gif O jau kaip džiaugiuosi wub.gif Lyg būtų artimi giminaičiai biggrin.gif Nežinau, ar galima dėt foto, bet dalinuosi wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image

O čia su pilvuku dar wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(irmastan @ 2012 08 13, 11:10)
Ar dar yra saugančių šią temą favorituose? rolleyes.gif

yra... vis dar tikiuos kad vel kazkada rodys ta seriala... smile.gif
Atsakyti
Fainos foto wub.gif as irgi nepamirstu sito serialo, ir tikiuosi kad ne tik rodys vel per TV bet kada nors galesim ziureti ir pratesima thumbup.gif
Atsakyti