Įkraunama...
Įkraunama...

„Makleodo dukterys“

QUOTE(ausraa14 @ 2012 08 17, 06:59)
Aciu,o lietuviu kalba turbut niekur nerasiu g.gif

Nemanau smile.gif Norint kad būtų lietuvių kalba, kas nors Lietuvoj turi įrašinėti iš TV ir kelti į internetą.
Atsakyti
Ieškodama info apie „Be namų negerai“, radau, kad kažkokiuose australų rinkimuose pirmą vietą už nominaciją „Labiausiai jaudinantis epizodas“ laimėjo Niko grįžimas „iš mirusiųjų“ smile.gif
Atsakyti
Su didziausia nostalgija atsimenu sita seriala... wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį vakarą vėl žiūrėsiu "Australija" su Nicole Kidman ir Hugh'u Jackman'u wub.gif Labai daug vaizdų, primenančių serialą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(irmastan @ 2012 09 01, 13:56)
Šį vakarą vėl žiūrėsiu "Australija" su Nicole Kidman ir Hugh'u Jackman'u wub.gif Labai daug vaizdų, primenančių serialą wub.gif

Puikus filmas. Gaila tik Nikolės - per visus savo botulinus nebevaidina veidu, tik kūnu ir lūpomis verysad.gif

O Makleodes žiūrėčiau ir žiūrėčiau - man tai tam tikra terapija rolleyes.gif
Atsakyti
perziurejau visus sezonus,ir verkiau ir dziaugiausi kartu.nerealus serialas wub.gif is kompo netrinsiu ,nes tikrai dar ne karta ziuresiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DeiLiTautJoSa: 17 vasario 2013 - 12:41
Ši temelė vis dar mano favorituose wub.gif Negaliu nepasidalint rolleyes.gif

user posted image

http://womansday.nin...-look-at-us-now

Atsakyti
QUOTE(irmastan @ 2013 04 03, 21:35)
Negaliu nepasidalint rolleyes.gif

Įsijungiau SM, kad įkelčiau tą pačią nuotrauką, bet žiūriu, kad pavėlavau lotuliukas.gif

Straipsnyje rašo, kad Bridie (Tesa) visai nepasikeitė, bet aš ją vos pažinau doh.gif blink.gif

Šiuo metu vis pagalvoju, kad reikėtų dar kartą Makleodus pažiūrėt... rolleyes.gif
Atsakyti
O aš pagalvoju, kad būtų nerealu, jei per kokį TV3 rodytų biggrin.gif
Atsakyti
O kuo LTV buvo blogai? biggrin.gif
Atsakyti
Bijau, kad trečiąkart tikrai LTV neberodys... rolleyes.gif
Atsakyti
Namelį prerijose jau mažiausiai trečią kartą rodo lotuliukas.gif
Atsakyti