Sveikos
Taip atsitiko, kad laukiuosi, o kadangi iki šiol mokausi (III pakopos studijos), dirbau tik puse etato, gaudavau virš 600 į rankas. Kadangi darbas projektinis, atlyginimas priklauso nuo padarytų projektų, mokamas pagal autorines sutartis. Esu turėjusi paskutinę autorinę sutartį prieš metus (8000 lt sumai). Aišku esu suinteresuota ateinantį pusmetį prašytis darbų ir gauti pajamų, kad išmokos būtų bent 2000 per mėn., tačiau per visus šituos motinų teismus įsibaiminau, ar neįvels po to manęs į tuos visus fiktyvaus atlyginimo pakelimo reikalus

Kaip minėjau, tokių autorinių sutarčių turiu, tai nebūtų pirmą kartą gyvenime, būtų darbdavio sutartys su užsakovais, mano visi bendravimai su užsakovais (e.paštu) dėl projektinių klausimų. Planuočiau per pusmetį įgyvendinti apie 3 projektus 6-8 tūkst. sumai už kiekvieną.
Taigi klausimas būtų toks, ar apskritai verta tą daryti

nes jei po to reikės trintis po prokuratūras, džiaugsmo bus mažai
Kitas klausimas: ar išmokos skaičiuojamos pagal aritmetinį VIDURKĮ? T.y. sudedamos 12 mėnesių pajamos ir padalinama iš 12?