Įkraunama...
Įkraunama...

Nacionaliniai valgių receptai

Ir dar nauja tema , todel kad niekur tokios nemaciau butent mamytems uzsienyje.Is kulinarijos srities.Pasidalinkite savo patirtimi ir parasykite tradicinius valgiu receptus, tos salies is kur kiles jusu vyras biggrin.gif


Is anksto aciu clap.gif biggrin.gif
Papildyta @ [mergetime]1088186575[/mergetime]
ir vel pradesiu as.Mano vyras mexikietis tad pasiulysiu as jums:
Meksikietiskus ryzius

paprastas svelnaus skonio ir aki dziuginanciu spalvu ryziu patiekalas

Ruosiama 10min- verdama 30 min- 3 asmenims

SUDEDAMOSIOS DALYS

1 svogunas
1 raudona saldi paprika
1 saukstas augalinio aliejaus
175gramu ilgagrudziu ryziu
350ml mesos araba darzoviu sultinio
125g konservuotu kukuruzu
sviezi ciobreliu arba raudoneliu sakle papuosimui

Ruosimas

Svoguna smulkiai supjaustyti.Saldziaja paprika supjaustyti kubeliais
Puode ikaitinti alieju sumesti svogunus parikas ir pakepinti apie 2 minutes
I puoda su paprikomis suberti ryzius, viska gerai ismaisyti ir 2 minutes kepinti pastoviai maisant.
Sultini supilti i puoda su ryziais, ideti druskos bei pipiru(pagal skoni)Uzvirinti uzdengti ir palengva virti 20 minuciu
Tada imaisykite kukuruzus, uzdengti ir vel pavirti 5 min.Ir tada patiekti papuosus ciobrelio ar raudonelio sakele

Pasataba jei norite kad ryziu valgis sotesnis galite imaisyti raudonuju pupeliu


Skanaus thumbup.gif

Atsakyti
Gal sita temele labiau tiktu prie kulinariniu ideju g.gif
Atsakyti
Nacionalinis totoriskas patiekalas azu. Ji reikia gaminti taip: morkas supjaustyti pusmenuliais ir pakepti su svogunais. Su deti i puoda, ant virsaus sudeti nedideliais gabaliukais (bet stambiau negu guliasui) supjaustyta aviena, uzberti prieskoniu negailint, uzpilti vandens ir koki 15-20 min, patroskinti. Tada sudeti gabaliukais ne itin smulkiais supjaustytas bulves ir uzdsengus vel troskinti. S,kyscio daugiau nedapilineti-is pirmo karto ipilti tiek, kad uztektu. Na jei jau labai reikia tai galima ipilti, bet verdancio! Kai pusiau issitroskins bulves sudeti trumpomis juostelemis supjaustytus marinuotus agurkus ir pabaigti troskinti. Gaminimo eigoje nieko nemaisyti!!!! Sumaisyti pries patiekiant! Man tas patiekalas kai pirma kart paragavau laaaaabai patiko! Bet butent su aviena jis gaunasi skaniausias!!! VIsu komponentu imti daugmaz santykiu 1:1:1:1 Na, avienos gali buti daugiausiai!
Atsakyti
O kokios kitokios mėsos galima dėti? PVz, kiaulienos?
Atsakyti
Zinoma, kad galima, bet skonis jau bus visai nebe tas! smile.gif Bet ir su kiauliena skanu. wink.gif
Atsakyti
clap.gif Aciu siandien kaip tik ir paragausime thumbup.gif
Atsakyti
Butinai parasyk kaip sekesi ir ar patiko! wink.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Be galo skanu!!!!!!Tik vietoj avienos dejau Kiauliena.Pirsciukus aplaizem tongue.gif Isivaizduoju kaip su aviena turetu buti skanu!!!!Na cia kaip toj reklamoje_Tirpsta burnoje biggrin.gif Rimtai mamytes pabandykite be galo skanu!!!!!!!
Papildyta @ [mergetime]1088468470[/mergetime]
Pamirsau Padekoti:ACIU smile.gif
Atsakyti
QUOTE (smike @ 2004 06 26, 12:55)
Nacionalinis totoriskas patiekalas azu. Ji reikia gaminti taip: morkas supjaustyti pusmenuliais ir pakepti su svogunais. Su deti i puoda, ant virsaus sudeti nedideliais gabaliukais (bet stambiau negu guliasui) supjaustyta aviena, uzberti prieskoniu negailint, uzpilti vandens ir koki 15-20 min, patroskinti. Tada sudeti gabaliukais ne itin smulkiais supjaustytas bulves ir uzdsengus vel troskinti. S,kyscio daugiau nedapilineti-is pirmo karto ipilti tiek, kad uztektu. Na jei jau labai reikia tai galima ipilti, bet verdancio! Kai pusiau issitroskins bulves sudeti trumpomis juostelemis supjaustytus marinuotus agurkus ir pabaigti troskinti. Gaminimo eigoje nieko nemaisyti!!!! Sumaisyti pries patiekiant! Man tas patiekalas kai pirma kart paragavau laaaaabai patiko! Bet butent su aviena jis gaunasi skaniausias!!! VIsu komponentu imti daugmaz santykiu 1:1:1:1 Na, avienos gali buti daugiausiai!

o aviena netures to kvapo, nes kiek kartu as ja bandziau valgyti tai labai jau smyrda dry.gif dry.gif . Aviena zalia deti ar jau apvirta?
Atsakyti
QUOTE (smike @ 2004 06 26, 13:55)
Nacionalinis totoriskas patiekalas azu. Ji reikia gaminti taip: morkas supjaustyti pusmenuliais ir pakepti su svogunais. Su deti i puoda, ant virsaus sudeti nedideliais gabaliukais (bet stambiau negu guliasui) supjaustyta aviena, uzberti prieskoniu negailint, uzpilti vandens ir koki 15-20 min, patroskinti. Tada sudeti gabaliukais ne itin smulkiais supjaustytas bulves ir uzdsengus vel troskinti. S,kyscio daugiau nedapilineti-is pirmo karto ipilti tiek, kad uztektu. Na jei jau labai reikia tai galima ipilti, bet verdancio! Kai pusiau issitroskins bulves sudeti trumpomis juostelemis supjaustytus marinuotus agurkus ir pabaigti troskinti. Gaminimo eigoje nieko nemaisyti!!!! Sumaisyti pries patiekiant! Man tas patiekalas kai pirma kart paragavau laaaaabai patiko! Bet butent su aviena jis gaunasi skaniausias!!! VIsu komponentu imti daugmaz santykiu 1:1:1:1 Na, avienos gali buti daugiausiai!

Dar kartą perskaičiau, morališkai pasiruošiau ir jaučiu, kad šiandien gaminsiu.
Atsakyti
Turetu buti niam --Resize_Images_Alt_Text-- Kazka panasaus jau esu gaminusi thumbup.gif Reiks pabandyt ir sita rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (maya @ 2004 06 29, 07:59)
o aviena netures to kvapo, nes kiek kartu as ja bandziau valgyti tai labai jau smyrda dry.gif dry.gif . Aviena zalia deti ar jau apvirta?

Aviena deti zalia! Na bent jau man tai aviena niam ir visai nesmirda, tam patiekale man labai skaniai kvepia! biggrin.gif
Atsakyti