Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos...*67 Namučiai

Vakar perskaiciau Philippa Gregory "Čigonės kerai" - totalus popkornas, neitikinami pagrindines veikejos poelgiai, nuomones kaitoliojimai. Viena laime, kad nebuvo nusaldintu sekso scenu: "Jis nuzvelge jos virpanti kuna, ja uzliejo karscio banga, kokios gyvenime nebuvo jautusi, ir ji suvoke - stai, pagaliau ta akimirka, apie kuria visa gyvenima svajojau! O , Stefanai!.."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 28 lapkričio 2011 - 12:58
Pritariu, VAGA brangus knygynas. PEGASE pigiau, o Maximoj ir už Pegasą keliais litais pigiau būna. Aš perku tik akcijų metų, o šiaip tai visas naujienas, kurių neįperku, rezervuoju bibliotekoj.

Papildyta:
Dabar pradėjau skaityt Karin Fossum "Neatsigręžk". Labiausiai patinka detektyvai ir kriminalai visokie.
Atsakyti
QUOTE(ilonytė @ 2011 11 28, 14:24)


Papildyta:
Dabar pradėjau skaityt Karin Fossum "Neatsigręžk". Labiausiai patinka detektyvai ir kriminalai visokie.


kokius galetumet rekomenduot? man tokios knygos irgi patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ilonytė @ 2011 11 28, 13:24)
Dabar pradėjau skaityt Karin Fossum "Neatsigręžk". Labiausiai patinka detektyvai ir kriminalai visokie.

Skaičiau šią, man labai patiko. Perskaičiau per dieną.

O pati vakar pabaigiau Kate Long "Blogos mamos vadovas". Negalėjau padėti. Labai patiko. Ko tikėjausi to ir gavau. Labai patiko. Platesnį atsiliepimą tikrai žadu pateikti.
Atsakyti

Sveikos mirksiukas.gif

Gal kas iš jūsų turi ir parduoda, arba žino kas turi ir parduoda pigiau abi Beatos knygas? Mano draugė labai jų užsinorėjo ir kaip tyčia niekur į akis nekrenta, kad kas jas pardavinėtų pigiau.

Pati paskutiniu metu perskaičiau penkias knygas, bet vis nerandu ką čia tokio apie jas pasakyt, galvoje tik susiformuoja trumpas pasakymas patiko arba nepatiko. Pabandysiu gal padėliot nors kokius įspūdžius apie tas knygas ax.gif

Peter James "Miręs gyventi". Nepatiko, nuobodžiai ir neįdomiai skaitėsi. Kažkokios mažulytės akimirkos gal ir bandydavo užkabinti, bet tik grybžtelėdavo per dėmesio ir smalsumo gaurelius, ilgiau ir tvirčiau neužsikabindamos. Pirmosios trys skaitytos jo knygos ("Klasta ir viltis", "Skarabėjo produkcija", "Alchemikas") tikrai patiko, o vat paskutiniosios dvi ("Prieblanda", "Miręs gyventi") absoliučiai neužkabino ir nesudomino, nors ir perskaičiau abi iki pat pabaigos.

Maggie Stiefvater "Virpėjimas" ir "Laukimas". Tiek taupiau, tiek laukiau kada čia prisiruošiu jas pasiimti į rankas, tiek tikėjausi mistikos, miškų tamsumos su jame besislapstančiais vilkolakiais, o perskaičiau ir viskas pasirodė labai banalu, pernelyg paprasta ir kažkur girdėta, skaityta... Nežinau, gal aš jau nebe taip myliu tuos tamsos padarus, o gal tiesiog pernelyg buitiškai ir paaugliškai paprastai viskas buvo papasakota, bet nepatiko ir viskas. Pasijaučiau kaip kokia baisiai rimta ir nuobodi suaugėlė, sumaniusi slapta pasižvalgyti po nepaprastai įdomų ir keistą paauglių gyvenimą, pati jo jau nebesuprasdama ir nebeišjausdama...

Laura Walden "Maorės prakeiksmas". Labai patiko. Sakiniai ir pats pasakojimas taip vientisai ir natūraliai liejosi, kad skaityti buvo be galo malonu. Persipynusios protėvių gyvenimų linijos, santykiai, meilė, skausmas, praradimai, atradimai. Viskas raizgę susiraizgę, kasom susipynę, mazgeliais susirišę. Gyvenimas ir tiek.

Vikas Swarup "Gyvenimo lošimas". Taip, daug skausmo. Taip, daug neteisybės. Taip, sunkūs ir baisūs likimo siųsti išbandymai. Tačiau kažkodėl jokio stipraus įspūdžio nesukėlė ir jokių stipresnių jausmų nepažadino. Nei patiko, nei nepatiko, perskaičiau ir tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sielos Sparnai: 28 lapkričio 2011 - 15:13
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2011 11 28, 16:09)
Sveikos mirksiukas.gif

Gal kas iš jūsų turi ir parduoda, arba žino kas turi ir parduoda pigiau abi Beatos knygas? Mano draugė labai jų užsinorėjo ir kaip tyčia niekur į akis nekrenta, kad kas jas pardavinėtų pigiau.


Šitas abi ir aš mielai nusipirkčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Masako @ 2011 11 28, 11:05)
aciu uz pasisakymus apie D. Wallace "Jis sako TAIP". Perskaiciau. Nu visai nieko tie pirmi du trecdaliai, ale paskutinysis tai ziauriai prailgo, jau net nebeidomu buvo,  nei kaip baigsis, nei ka - tenorejau greiciau sudoroti rolleyes.gif

jo, į pabaigą, pamenu, ir man truputį ištęsta pasirodė.

QUOTE(Sielos Sparnai @ 2011 11 28, 16:09)
Maggie Stiefvater "Virpėjimas" ir "Laukimas".

drinks_cheers.gif skaičiau tik pirmąją dalį, bet nuomonė tokia pati.
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2011 11 27, 19:16)
Tos, kurios rašo blog'us (ir ne tik), kviečiu sudalyvauti kitų metų knygų iššūkyje  ax.gif  4u.gif


Peržiūrėjau Doriforės kitų metų knygų iššūkį, tai labai skaniai jis atrodo rolleyes.gif
Didžioji dauguma knygų iš jo mano jau skaitytos (iš 14 -os neskaičiau tik 3). O daugmaž visos iš tų skaitytų man netgi labai patiko thumbup.gif (išskyrus "Magą", kurio nepabaigiau, bet jei jau būčiau užsibrėžusi sau tokį tikslą, būčiau pabaigusi skaityt ir šią knygą).

Nors idėja net LABAI idomi thumbup.gif , pati šiuo metu visgi jokių knyginių iššūkių sau nekelsiu smile.gif Ne tiek jau daug dar neskaitytų ir atitinkančių kitus išvardintus kriterijus knygų mano bibliotekoje. Na ir apskritai dabartiniu metu man norisi kuo mažiau taisyklių smile.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 28 lapkričio 2011 - 16:30
QUOTE(Dorifore @ 2011 11 27, 20:16)
Tos, kurios rašo blog'us (ir ne tik), kviečiu sudalyvauti kitų metų knygų iššūkyje  ax.gif  4u.gif

aš jau vakar buvau nusižiūrėjusi per facebooko nuorodą thumbup.gif reiks sudalyvaut thumbup.gif

O aš gi šiandien išsilaikiau egzą ir galvojau šiandien nieko nebesimokyt, maniau, pasiimsiu knygą ir skaitysiu savo malonumui. Buvau iš bibliotekos pasiėmusi visas tris doh.gif Pribuvėjos dalis rolleyes.gif pradėjau ir .... absoliuti klaikuma user posted image o komentarai tai geri ir lyg ir bestselleris mastau.gifo dar kiek ilgai laukiau, kol rezervuotos knygos pas mane parėjo doh.gif o visai neverta buvo doh.gif nors atsipalaidavimui labai mėgstu tokias paprastesnes nuotykių turinio knygeles, bet šita tai kažkokia kratinių miksas doh.gif

Naujokėms- sveikos prisijungusios 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stikliukė: 28 lapkričio 2011 - 16:45
QUOTE(Ingėnas @ 2011 11 28, 18:27)
(išskyrus "Magą", kurio nepabaigiau, bet jei jau būčiau užsibrėžusi sau tokį tikslą, būčiau pabaigusi skaityt ir šią knygą).

kaip tu taip galejai!!! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2011 11 28, 14:58)
Vakar perskaiciau Philippa Gregory "Čigonės kerai" - totalus popkornas, neitikinami pagrindines veikejos poelgiai, nuomones kaitoliojimai. Viena laime, kad nebuvo nusaldintu sekso scenu: "Jis nuzvelge jos virpanti kuna, ja uzliejo karscio banga, kokios gyvenime nebuvo jautusi, ir ji suvoke - stai, pagaliau ta akimirka, apie kuria visa gyvenima svajojau! O , Stefanai!.."

Pritariu, ši knyga man visiškai nepatiko ir tikrai neprilygo karalienių serijai. Banali ir neįtraukianti.

QUOTE(Stikliukė @ 2011 11 28, 18:43)
Buvau iš bibliotekos pasiėmusi visas tris doh.gif Pribuvėjos dalis rolleyes.gif pradėjau ir .... absoliuti klaikuma user posted image o komentarai tai geri ir lyg ir bestselleris mastau.gifo dar kiek ilgai laukiau, kol rezervuotos knygos pas mane parėjo doh.gif o visai neverta buvo doh.gif nors atsipalaidavimui labai mėgstu tokias paprastesnes nuotykių turinio knygeles, bet šita tai kažkokia kratinių miksas doh.gif

Neseniai perskaičiau, nuvylė. iIr dar pirkau - tai kas, kad per nuolaidas, reikėjo "medžiot" bibliotekoj. Prirašyta daug, o ar tai kalba skurdi, ar autorė nesugeba įvykių įdomiai aprašyti. Moteris nuolat prievartauja ar kėsinasi išprievartauti (pagrindinei 13 - metei nekaltybę atima 4 vyrai, iš kurių vienas išprievartauja ją pakartotinai gal po 15 metų, mirus vyrui doh.gif , aš jau nekalbu apie kitas veikėjas ) čia jau kažkokia autorės obsesija šia tema matyt unsure.gif Kiek žinau, yra dar dvi dalys, tai smalsu būtų nors trumpai žinot, kas ten toliau įvyko, bet abejoju, ar Lietuvoje išvers, matyt skaitytojai liko nepatenkinti šiuo "bestseleriu".
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2011 11 28, 17:17)
kaip tu taip galejai!!! biggrin.gif


Na galėjau , o ką ? laugh.gif

O jei rimtai, paskui visgi šiek tiek gailėjausi, kad gal ir be reikalo ją numečiau g.gif blush2.gif Visgi jau buvau įveikusi apie pusę knygos, tai matyt protingiau būtų buvę skaityti ją iki galo...
Atsakyti