Įkraunama...
Įkraunama...

Once upon a time

man tie vampyrai ir vilkolakiai jau doh.gif schmoll.gif per daug jų, kažkokia manija.. nežiūriu nei vieno serialo su jais. Matyt, savu laiku atsižiūrėjau Buffy biggrin.gif

O man Once upon a time patiko, kažkas kitokio. Laukiu kitos serijos thumbup.gif
Atsakyti
Man truputį pasirodė kaip kokia pasaka vaikams biggrin.gif , bet gal reikės pažiūrėt, toks kiek kitoks serialas, pagaliau kažką naujo sugalvojo thumbup.gif
Atsakyti
Sako, labai aukšti reitingai buvo pirmos serijos. Aišku, tai dar nieko nelemia, bet matosi, kad Once upon a time turi savo gerbėjų ratą ax.gif
Atsakyti
O 2 serijos dar nera mastau.gif pamenu pirmaja sekmadienio vakare ziurejau mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2011 10 30, 18:53)
O 2 serijos dar nera mastau.gif pamenu pirmaja sekmadienio vakare ziurejau mastau.gif

Aš jau apsidžiaugiau, sakau gal jau serija yra doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Raso kad siandien rodys, bet nesuprantu kelinta valanda mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2011 10 30, 19:46)
Raso kad siandien rodys, bet nesuprantu kelinta valanda mastau.gif

Tai ten tik rodys tai pas mus tik paryčiais kaip ir DH mirksiukas.gif
Atsakyti
Jau yra antra serija mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinariuke @ 2011 10 31, 06:08)
Jau yra antra serija  mirksiukas.gif  4u.gif

Jau paziurejau nail.gif
Atsakyti
kokie įspūdžiai?
Atsakyti
Na va ir aš pasižiūrėjau.
Visai įdomi serija, ir įdomu kas bus toliau, laukiam su nekantrumu kitos serijos biggrin.gif
Atsakyti
Po dviejų serijų dar galutinai neapsisprendžiau kaip labai šis serialas patinka: labai ar labai labai smile.gif Lenkiu galvą prieš scenaristus ir kūrėjus - pagaliau kažkas naujo fentezi pasaulyje smile.gif
Dabar apie patį serialą: idėja liuks. Žavi tas šokinėjimas tarp dabar ir to kas buvo. Jau atrodo nubrėžtos gairės tos priešistorės ir tik bum - imk naują nutylėtą detalę, kurios prieš tai lyg ir netrūko. Bet ji atsirado ir vėl visi įvykiai pasimato kitu kampu. Arba kurio nors veikėjo frazė ar mimika palieka tave spėliot kiek jis atsimena... Kad "pranašas" viską atsimena - tai man atrodo neginčytinas faktas. Jam ši situacija tarsi žaidimų aikštelė. O tokią prielaidą darau iš antros serijos jo ir raganos dialogo pasakoj apie užmokestį ir tą "Prašau". Kai ragana konstatavo "Na, koks skirtumas - juk ir tu nieko neatsiminsi". Jis juk tik gudriai nusišypsojo ir nieko neatsakė... ir tas epizodas antroj serijoj jau mūsų pasaulyje: "Praleisk..." ir gale tas toks "prašau...". Ir dar daug daug tokių kabliukų...
Žiauriai patinka ir tas pasakų elementų išvilkimas į dabartį: vaišinimas obuoliais... ir kitos smulkmenos.
Atsakyti