Įkraunama...
Įkraunama...

Once upon a time

O aš po antrosios serijos nusprendziau kad sito filmo nežiūrėsiu verysad.gif . Pirmoji visai patiko, bet antrą tai vos vos ištvėriau schmoll.gif
Atsakyti
Na paziurejau antra serija. Patiko irgi kaip pirma.

Turbut labiausiai patiko ta vieta, kue Ema nupjove obeli biggrin.gif . Tokia nepescia, man tas patinka
Atsakyti
o mane suerzino ANT LOVOS SU BATAIS biggrin.gif ziauru, bet negaliu pakesti,kai jie ta demonstruoja lyg niekur nieko
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2011 11 04, 17:47)
o mane suerzino ANT LOVOS SU BATAIS biggrin.gif ziauru, bet negaliu pakesti,kai jie ta demonstruoja lyg niekur nieko


na, jie tokie.. Pas mus kažkada vienam laiptinės bute gyveno amerikiečiai. Na, ir norėdami susipažinti, jie pasikvietė į svečius kaimynų, darbovietėj sutiktų žmonių. Na ir kai visi atėjo, tai tvarkingai batus rikiavo koridoriuj. O žmonių koks 30, batų - kalnas. Tai jie net su kamera filmavo, nes jiem buvo labai keista, kaip žmonės atėję batus nusiauna, tvarkingai korodoriuj palieka. Sakė pas juos tai visur su batais eina...

Bet čia ne į temą biggrin.gif

aš tai žiūrėsiu. Man patinka serialas, užkabliavo. Dažniau rodyt galėtų biggrin.gif
Atsakyti
Man rodos, 2 serija nuo 1 nesiskiria, t. y. kam patiko 1, turėjo patikt ir 1. Mane įtraukė, gražiai ten persipina šiuolaikinis gyvenimas ir pasaka; apskritai, šis serialas tokia moteriška pasaka smile.gif kas buvo su batais ant lovos? Neįsidėmėjau.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2011 11 04, 18:15)
kas buvo su batais ant lovos? Neįsidėmėjau.

Ema su batais skaite lovoje Henrio byla...

Bet klausimas, negi jie visi, veikejai kurie gyvena tame mieste, yra is tos pasakos apie snieguole ir nykstukus? Ar cia kokiu pasaku miksas padarytas g.gif

Nes tas policininkas, psichologas, kokiu pasaku jie veikejai?
Papildyta:
Sekancios serijos promo

Bus D. Anders biggrin.gif

Sneak Peek
Atsakyti
Vakar pažiūrėjau pirmas serijas ir turiu pripažinti, kad kol kas serialas man labai patinka ir kitų serijų lauksiu su nekantrumu.
Dėl pasakų veikėjų, tai manau, jog jie ne vien iš Snieguolės pasakos (juk yra kad ir Raudonkepuraitė su savo senele). Ir tas labai įdomu, kaip atsiskleis, kas koks veikėjas yra ir kaip jie pagaliau viską prisimins.
Dėl pagrindinės blogietės tai nesuprantu, ar ji prisimena kas esanti ar ne. Vienose scenose atrodo, kad ne, kitose kad visgi taip...
Žodžiu, laukiu kitos serijos ir tikiuos, kad serialas nebus ištemptas.
Atsakyti
man atrodo, kad ji atsimena, nes visas šis reikalas buvo jos darbelis. ir visi blogiečiai žino, kame reikalas, tik geriečiams amnezija.
Atsakyti
Prisijungiu ir aš prie gerbėjų biggrin.gif
Atsakyti
Kaip jums 3 serija? Daug dėmesio Prince Charming buvo skirta.
Atsakyti
labai fainai Snow White susipažino su tuo Prince Charming biggrin.gif ir realybėj patiko visas ligoninės veiksmas.
Atsakyti
Na taip, patvirtino visgi, kad blogoji karalienė viską prisimena.
O šiaip man trečioji serija labai patiko! Ypač flashback'ai ir Snow White ir Princo susipažinimo istorija. Dar labai gerai, kad Snow White personažas nėra silpnas ir negalintis savim pasirūpinti, turbūt dėl to man ji taip ir patinka.

Atsakyti