Įkraunama...
Įkraunama...

The Walking Dead (Vaikščiojantys negyvėliai)

QUOTE(M.K. @ 2015 02 23, 23:29)
vėl laukimas schmoll.gif negi taip ten ir gerai bus, saugu, ramu....

Peržiūrėjau visus sezonus dar kartą, tai pirmam sezone, turiu pastebėti, negyvėliai buvo kur kas šustresni biggrin.gif greitesni žymiai, protingesni, nes rodė kaipvienas susiprotėjo lipti per tvorą paskui gyvąjį, kitoj scenoj keli negyvėliai akmenimis daužė stiklą prekybos centre lotuliukas.gif po to jie prarado šiuos gebėjimus biggrin.gif

jeigu tai buvo samoningai sugalvota, tai visai logiska. juk jie negyveliai, tai laikui begant turetu puti, tuo paciu leteti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sun.flower @ 2015 02 24, 07:40)
jeigu tai buvo samoningai sugalvota, tai visai logiska. juk jie negyveliai, tai laikui begant turetu puti, tuo paciu leteti  biggrin.gif

Juk svieziu vis atsiranda.bet jie ne tokie gudrus biggrin.gif
Atsakyti
Aš nelabai įkertu tų užduodamų klausimų prasmės g.gif Kokie atsakymai būna teisingi, ir aplamai ką pagal juos sprendžia...
Atsakyti
Del tu klausimu, tai jie taip tikrina, koks zmogus. Jei uzmuse daug negyveliu vadinasi nebus nereikalingas balastas, o naudingas grupes narys. Jei nuzude kazkiek zmoniu labai svarbu priezastis. Juk niekas nenori nakti but nusmeigtas nei is sio nei is to. As taip suprantu tuos klausimus. paziurejau 11a serja, tai idomus man tas vyrukas. kazkaip manau kad nera jis toks geras kaip atrodo. Kazin kas laukia ju uz tos gyvenvietes vartu. Gal vel kokie kanibalai ar siaip kokie keistuoliai. Manau neilgai jie ten pabus.
Atsakyti
man tai geras pasirodė jis. Gyvenvietė keista, gal bus gerai, bet pvz, bac miršta kuris naktį, pereina tada per namus, ir vėl chaosas biggrin.gif reiktų miegot kasnakt atskirai visiems ir užsirakinus cool.gif juk niekad nežinai, kuris kojas užvers natūraliai.

Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2015 02 28, 19:04)
Del tu klausimu, tai jie taip tikrina, koks zmogus. Jei uzmuse daug negyveliu vadinasi nebus nereikalingas balastas, o naudingas grupes narys. Jei nuzude kazkiek zmoniu labai svarbu priezastis. Juk niekas nenori nakti but nusmeigtas nei is sio nei is to.

O man atrodo, kad pagal atsakymus jie sprendžia, ar tai geras, ar blogas žmogus ir ar nemeluoja jiems g.gif
Atsakyti
Pasirodo Gyvenviete, kaip gyvenviete. Tokia kokios buvo iki paplintant virusui. Supratau, kad Rikui cia patiko ir ateityje pades savo tvarka ivedinet, nes dabartinius gyventojus jie laiko silpnais. Tik kazin ar jie nores priimt jo tvark, ocia ir pasides konfliktai, ko pasekoje jauciu gyvenviete uzplus negyveliai ir jiems vel reiks emigruot kazkur kitur. smile.gif
Atsakyti
Man pasirode kad ten labai mazai zmoniu, lyg ir daugiau turetu but g.gif Ir tikrai bus konfliktu su vietiniu jaunimu, nes jau susistumde, tai tikrai dar kibs vieni i kitus, nemanau kad jie labai ir Riko klausys kaip konsteblio, nes jis tik atejunas.
Atsakyti
aš statau už tai, kad pačioje gyvenvietėje kas nors netikėtaimirs ir, pavirtęs negyvėliu,prašienaus gyvuosius
Atsakyti
Kaip jums kunigėlis blink.gif Ar jam protas pasimaišė, ar jis labai gudras ir rezga kažkokį planą g.gif Ir dar kaip tyčia tos viršininkės sūnus žuvo, įtariu tas kitas išgyvenęs jo draugas sau palankią versiją sugalvos. Įdomu, kaip šios dvi aplinkybės paveiks tą viršininkę ir aplamai, ar senbuviai netaps priešiškais Riko grupei...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balanda: 17 kovo 2015 - 17:37
QUOTE(Balanda @ 2015 03 17, 17:24)
Kaip jums kunigėlis  blink.gif  Ar jam protas pasimaišė, ar jis labai gudras ir rezga kažkokį planą g.gif

gudras gudras gyvate.
o ir juodcio mirusio gaila
Atsakyti
QUOTE(Eden@ @ 2015 03 17, 18:28)
gudras gudras gyvate.

Bet tai ko jis siekia g.gif Kuo jam trukdo Riko grupė? Su jais bendruomenė tik stipresnė ir saugesnė, o kartu ir jis pats. Niekas nėra prieš jį nusistatęs ir jam niekas negresia.
Atsakyti