Įkraunama...
Įkraunama...

The Walking Dead (Vaikščiojantys negyvėliai)

Sveikos mamytes smile.gif ir as ziuriu si seriala. labai patinka. labiausiai is visu aktoriu patinka lankininkas Darylas tongue.gif o koks jusu personazas megstamiausias?
ir kas kiek laiko keliamos naujos serijos? dabar kolkas tik 7 matau 5 sezono
Atsakyti
Na ką, pasibaigė pusė sezono.
Kaip nuotaikos, kaip yspūdžiai?

Nauja serija bus tik vasario mėnesį....


SPOILERS, JEI NEŽIŪRĖJOT PASKUTINĖS SERIJOS NESKAITYKIT

Kaip jums atrodo, kas nušovė Beth?
Iš pirmo žvilgsnio tai atrodė, jog Dawn, BET
1. Jos ginktas buvo nutaikytas iš apačios į viršų, o Beth kulka pataikė tiesiai į kaktą
2. Dawn veido išraiška buvo labai nustebusi
3. Per tas kelias sekundes iki sekančio šūvio Dawn kažką sakė ir iš lūpų galima perskaityti "That's not me" ar kažką panašaus.
Spėju, kad tai buvo kažkas kitas. Kaip jums atrodo?


Kitas variantas, kad gal tas šūvis buvo refleksas ir ji nenorėjo to padaryti...


Man atrodo, jog tas reikalas su ligonine tiesiog taip nepasibaigs bet kuriuo atveju.

Ir įdomu, kada pagaliau Morgan susitiks su visa kompanija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agata0710: 01 gruodžio 2014 - 23:00
Kad ten kaip ir labai aišku buvo, kad refleksas ir iššovė Dawn, tikrai ne kas kitas.

Man įdomu, ar yra aišku, kas tas juodukas, kurį rodė vienoje serijoje ir dabar jį vėl parodė?Jis juos kaip suprantu seka, nes kažkas palieka įrėžimus ant medžių.

Kas dar žiūrėsit, tai neskubėkit išjungti po titrų, dar parodo nemažą gabaliuką. smile.gif



Atsakyti
Tas juodukas tai Morgan, jis is pacio pirmo sezono. Jis pirmas zmogus, kuri sutiko Rick ir pas kuri jis nakvojo.. paskui jie vel susitiko, lygtais treciam sezone, ten jau Morgan buvo biski pavaziaves "stogas" smile.gif

http://walkingdead.w...J...(TV_Series)
Atsakyti
Na gali būti, kad tikrai refleksas ir pati Dawn, aš jau internete per daug erezijų prisiskaičiau matyt biggrin.gif

Juodukas juk Morgan, aš laaaabai laukiu, kol normaliai veiksmas su juo vystysis.
Žmogus vienui vienas tiek laiko išgyveno, čia yra neįtikėtina.
Atsakyti
Buvau pamiršus apie tokį. doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ivetaivetuke @ 2014 11 28, 20:58)
Sveikos mamytes  smile.gif ir as ziuriu si seriala. labai patinka. labiausiai is visu aktoriu patinka lankininkas Darylas  tongue.gif  o koks jusu personazas megstamiausias?
ir kas kiek laiko keliamos naujos serijos? dabar kolkas tik 7 matau 5 sezono

Daryl daugumai patinka turbūt smile.gif man taip pat. bet labiausiai Rick'ą mėgstu. matau jį kaip žmogų, sugebanti atrasti balansą tarp gėrio ir blogio, jaučiantį atsakomybę ne tik už savo šeimą, bet ir už visus, esančius kartu. apskritai labai patinka kaip serialo eigoje vystosi personažai, jie seniai nebe tie patys žmonės, kuriuos matėme 1-2 sezone.
Papildyta:
QUOTE(Malaya @ 2014 12 02, 00:50)
Kad ten kaip ir labai aišku buvo, kad refleksas ir iššovė Dawn, tikrai ne kas kitas.

aš irgi tikiu, kad tai ji. o nustebęs žvilgsnis dėl to, jog pati nesitikėjo to ką padarė ir suvokė, jog pati tuoj žus.
Atsakyti
Labai gaila istikruju man Beth. Nezinau kodel bet man atrodo kad Daryl buvo pradejes kazka jausti jai ax.gif kazin kodel jie tokias pertraukas daro , po 8 serijos tik vasari sulauksime tesinio, labai daug laukti dar g.gif
Atsakyti
QUOTE(sun.flower @ 2014 12 02, 13:30)
Daryl daugumai patinka turbūt  smile.gif  man taip pat. bet labiausiai Rick'ą mėgstu. matau jį kaip žmogų, sugebanti atrasti balansą tarp gėrio ir blogio, jaučiantį atsakomybę ne tik už savo šeimą, bet ir už visus, esančius kartu. apskritai labai patinka kaip serialo eigoje vystosi personažai, jie seniai nebe tie patys žmonės, kuriuos matėme 1-2 sezone.
Papildyta:

aš irgi tikiu, kad tai ji. o nustebęs žvilgsnis dėl to, jog pati nesitikėjo to ką padarė ir suvokė, jog pati tuoj žus.

Man Rikas tik šitam sezone padėjo patikti, kažkoks dar stipresnis, ryžtingesnis tapo.

O dėl Bet, tai ji gi su žirklėmis smeigė policininkei, užtat ir šovė... Pati kalta, kam to reikėjo doh.gif Ir taip įtempta ir pavojinga situacija, o ji sugalvojo rizikuot visų gyvybėmis doh.gif Šovė policininkė pagal mane, kulka iš apačios per pakaušį išėjo.
Atsakyti
QUOTE(Balanda @ 2014 12 02, 20:02)


O dėl Bet, tai ji gi su žirklėmis smeigė policininkei, užtat ir šovė... Pati kalta, kam to reikėjo  doh.gif Ir taip įtempta ir pavojinga situacija, o ji sugalvojo rizikuot visų gyvybėmis  doh.gif  Šovė policininkė pagal mane, kulka iš apačios per pakaušį išėjo.


Apie tai savo mintis truputį reiškė pati aktorė per Talking dead.
Pasak jos, kadangi Beth ėmė įgauti daugiau pasitikėjimo savimi pastaruoju metu, tas pasitikėjimas savimi šoktėlėjo truputį per daug ir ji tiesiog norėjo parodyt, kad "va ir dar šis tas"", kas jai kainavo daugiau nei ji galėjo tikėtis...

Peržiūrėjau sceną ir vėl, visgi matyt tikrai Dawn, bet tikrai nenorėdama
Atsakyti
Man ir taip gaila buvo kad Bet nusove, sese taip apsidziauge, skubejo pas ja...o ji su tom zirklem taip neapgalvotai verysad.gif vienok toks autoriaus sumanymas, ech kaip ilgai laukt dabar.
Atsakyti
O man visai negaila, būtent tas durnas poelgis visas menkas simpatijas nubraukė. Paskutinėje serijoje tai policininkė visai įdomi ir nebloga pasirodė, man jos gaila labiau rolleyes.gif
Atsakyti