Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(groovy @ 2011 11 10, 14:26)

grazus megztinis,pasirodykit apsivilkus bigsmile.gif kaip ji skalbsite?
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2011 11 10, 15:26)

o uz kiek jus sau leidziate pirkti kelnes,megztukus,batus? g.gif kl visoms smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kumiko: 10 lapkričio 2011 - 13:49
QUOTE(bytte @ 2011 11 10, 13:23)
Loxxy o ta oranžinė ne koralinė?
user posted image

šiaip jei soft, tai tada kažką iš žaliai mėlyno reikėtų, panašiai:
user posted image
iš čia


Jei koralinė pažymėta 8 nr. tai bus ji biggrin.gif
O mano paltas kaip tik kaip sitam pavyzdėlyje dirzas.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2011 11 10, 13:23)
groovy jei vyras paskė pirkt vadinasi verta pirkt drinks_cheers.gif

Nu jo, pinigai, aišku, mano, bet jis sakė, kad sukvailiojau už tokią kainą. Bet megztinis ir atrodo vertas kainos, labai prabangiai, puošniai apsivilkus. Beje, visai kapsuliškas, nes ir spalva pilka, ir galima atsisegus, užsisegus, be to, kailiukas irgi nusiima, tai kaip ir 2 skirtingi megztiniai thumbup.gif

QUOTE(dontstop @ 2011 11 10, 13:26)
Tarp kitko, dabar Maximoje 40 % nuolaida visoms kojinėms ir pėdkelnėms  4u.gif

Didžiausia su išpardavimais susijusi problema yra ta, kad gražiausi rūbai iki išpardavimų nedagyvena  g.gif 

Jo? Aš ir žiūriu, kodėl vakar kojinių nerasta buvo Maximoj biggrin.gif Ir kodėl visos ten sulindusios į ta skyrių, nepraėjau normaliai. Vienas spėjau nusičiupti, o kokių planavau ir neradau biggrin.gif Nu galvoju, sezonas, prisireikė moterytėms kojinių baisiai lotuliukas.gif

Todėl ir ėmiau patinkančius megztukus vakar, nebelaukiau nieko, nroiu būti graži ir noriu, kad patiktų man drabužis labai labai. Jau žiūriu bet ko nebenoriu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2011 11 10, 14:48)


o uz kiek jus sau leidziate pirkti kelnes,megztukus,batus?  g.gif kl visoms smile.gif

Kelnės, džinsai, sijonai, suknelės - iki 50 lt
Megztinių neperku, mezgu pati. Savikaina gaunasi 12 - 20 už geros kokybės mocherinį/angorinį, 15 - 36 už pusvilnonį/vilnonį. Šalikėliai, kepurės iki 10 lt atsieina.
Apie batus jau rašiau vakar smile.gif Basutės, bateliai iki 50 lt, ilgaauliai iki 150 lt. Pabrėžiu, kad tai išpardavimo kaina, dažnai perku iš paskutinių porų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2011 11 10, 13:48)
grazus megztinis,pasirodykit apsivilkus  bigsmile.gif kaip ji skalbsite?

Ačiū 4u.gif Pasirodo, kailis nusiima, tai turbūt skalbyklėje, kaip ir visa kita ax.gif Tiesa, pirkdama apie tai negalvojau. Kai pamačiau, kad kailis nusiima, tai pagalvojau ne kad skalbti bus patogu, bet kad kaip du megztiniai bus biggrin.gif Kitą kartą rimtai reiks galvoti apie tokius dalykus, čia pasisekė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sunray @ 2011 11 10, 10:36)
kokio modelio maudymkes renkates?

Anksčiau visad tik halter - su pakietinimu per kaklą, nes mano viršutinė dalis - pečiai ne iš siaurųjų. Bet paskutinis man pirkinys - tokio tipo, labai gražiai žiūris...
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2011 11 10, 13:48)
o uz kiek jus sau leidziate pirkti kelnes,megztukus,batus?  g.gif kl visoms smile.gif

Na, paprastai megztukus pirkdavau iki 200, kelnes irgi, batus iki 300 Lt. Dabar finansinė padėtis šiek tiek pagerėjusi, todėl labai jau noras yra pirkti tai, kas iš tiesų patinka, bet tai nebūtinai yra brangu, be to, vis tiek ribą turiu. Bet užtat ir drabužių kiekis sumažėjo. Pirkau dabar porą megztukų, gal ir brangiau, bet kokybiškesnius, užteks man jų, gal dar vėliau trečią nusipirksiu, kol kas nerandu. Be to, žieminiai drabužiai visada brangesni, vasarinius megztukus normalesnių firmų iki 70 Lt pirkau. Būčiau ir dabar gal laukusi išpardavimų, bet atėjo žiema, ir supratau, kad nei vieno šilto megztuko neturiu doh.gif Likusį nuo praeitų metų su pora mažų skylučių matomose vietose iš spintos ištraukiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2011 11 10, 15:01)
vasarinius megztukus normalesnių firmų iki 70 Lt pirkau.

Tarp kitko ax.gif ieškau dabar medvilninio kardigano, Groovy mėgstamo modelio smile.gif , tik raštuoto, kažko tokio (raštai nebūtinai tokie):

user posted image

user posted image
Kur rasti iki 70 lt unsure.gif Kol kas pigiausiai mačiau už 90, vasarą per išpardavimą jų visai nebuvo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2011 11 10, 12:26)

Lauksim foto ant personos bigsmile.gif Man Mexx'as labai gerai nesiojas.

QUOTE(Loxxy @ 2011 11 10, 12:30)
Aš tai lyg ir soft summer...
, bet va idomu nes turiu vieną ryškią oranžinę bliuzelę (pirktą Shanos bažnytkaimyje  tongue.gif),


irnesakyk.gif Cia del to, kad geroj vietoj pirkai hihihi.gif
As kai dar buvau Soft summer, man oranzine prigesinta biski irgi tiko, mano manymu.

QUOTE(melynesne @ 2011 11 10, 13:15)
Čia kiekvienai modelį atsirasti savo reikia, aš jau atradusi, man sunkumų nebėra, nebereikia visko iš eilės matuotis, pažiūriu ir matau - forma, modelis, pasiuvimas - mano ar ne.
Taip, bet nuo D su mažesne apimtim sunkiau rasti visur, ir brangiose parduotuvėse, ir pigiuose užkampiuose  smile.gif

Man tas pats, zinau forma, zinau kaip turi eiti siules, tai labai palengvina.
As pastebiu kad su D, 75 ar 70 (irgi tokiu pora turiu) lengviau cia Esp, lieka pvz per ispardavimus. Siaip irpanes labiau kriauses yra, jei bendrai ziureti, gal todel g.gif

QUOTE(bytte @ 2011 11 10, 13:23)
shana matytas logotipas, bet nežinau ar ką esu turėjus, ar kur kitur... bet mano mieste nėra jų parduotuvės...


Bytte, as kazkaip niekad neuzfiksavau, kur gyveni 4u.gif galvojau kazkodel apie Vilniu biggrin.gif

QUOTE(dontstop @ 2011 11 10, 13:26)
Tokio daikto neturiu

hihihi.gif Prisiminiau kaip pavasari cia aptarinejom Dontstop maudymkiu neturejima tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 11 10, 14:11)
Tarp kitko  ax.gif  ieškau dabar medvilninio kardigano, Groovy mėgstamo modelio  smile.gif , tik raštuoto, kažko tokio (raštai nebūtinai tokie):

user posted image

user posted image
Kur rasti iki 70 lt  unsure.gif  Kol kas pigiausiai mačiau už 90, vasarą per išpardavimą jų visai nebuvo  sad.gif

Internete dar rasčiau kur pasiūlyti, o pardėse šiaip labai nesilankau blush2.gif Pastarųjų megztukų į pardes ėjau neradusi internete, apsižiūrėjau, net nesimatavu, o neišėjus iš galvos jiems, nuėjau tik ten, pasimatavau ir nusipirkau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Shana @ 2011 11 10, 14:14)
Lauksim foto ant personos bigsmile.gif Man Mexx'as labai gerai nesiojas.

Gerai jau gerai, parodysiu. Atrodo, kaip tame puslapyje ant modelio, tik aš didesnė lotuliukas.gif Na gal adr man įspūdingiau pasirodė apsivilkus nei internete ar ant pakabos. O kitas pirktas man irgi labai gražus (tik kad trumpom rankovėm doh.gif), šviesiai pilkas, su raštais iš Aprangos, gal taip nufotkinsiu jį.
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2011 11 10, 13:34)
Va, shana, jums aktualu, na, ir visoms kitoms mergaitėms - radau, su kuo tinka kupranugario vilnos spalva - kitaip ,,camel"

user posted image
Gražiai žiūrisi, ką  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Perfect, man nerodo verysad.gif labai idomu blush2.gif

QUOTE(kumiko @ 2011 11 10, 13:48)
grazus megztinis,pasirodykit apsivilkus  bigsmile.gif kaip ji skalbsite?
Papildyta:

o uz kiek jus sau leidziate pirkti kelnes,megztukus,batus?  g.gif kl visoms smile.gif

Labai priklauso koks ir kam drabuzis - esu pasiruosus investuoti i geros kokybes klasikini ruba, kostiumelius, svarkus, kelnes. Velgi jei dzinsai kazkokie uzejusios mados su paplesymais, tai nusiperku gal ne tokios geros kokybes bet zinau, kad jie sezonui/metams.
Todel skirstau i 2 kategorijas kainines: ilgalaikiai ir trumpalaikiai.

QUOTE(dontstop @ 2011 11 10, 13:53)
Kelnės, džinsai, sijonai, suknelės - iki 50 lt
Megztinių neperku, mezgu pati. Savikaina gaunasi 12 - 20 už geros kokybės mocherinį/angorinį, 15 - 36 už pusvilnonį/vilnonį. Šalikėliai, kepurės iki 10 lt atsieina.
Apie batus jau rašiau vakar  smile.gif  Basutės, bateliai iki 50 lt, ilgaauliai iki 150 lt. Pabrėžiu, kad tai išpardavimo kaina, dažnai perku iš paskutinių porų  4u.gif

Ziauriai pigiai PRASISUKAT doh.gif

QUOTE(solo @ 2011 11 10, 13:57)
Anksčiau visad tik halter - su pakietinimu per kaklą, nes mano viršutinė dalis - pečiai ne iš siaurųjų. Bet paskutinis man pirkinys - tokio tipo, labai gražiai žiūris...

As pakietinimu beveik isvis nepripazistu unsure.gif
Petukus irgi turiu nekuklius, Osinkoj paskaiciau, kad buciau turbut X ir T misinys, nes numetu svorio labiau nuo klubu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 10 lapkričio 2011 - 14:27
mano batai, basutės, paltai brangiai išeina... nes paskutinės poros negaunu niekad biggrin.gif Viską perku per paskutinius išpardavimus, irgi kaip donstop išsirenku, paskui laukiu.
Daug rūbų perku iš sekandhando irgi per išpardavimus, kai paleidžia po 7 - 3 Lt viską...
naujų ranka nekyla už marškinėlius/palaidines 50 Lt mokėt, bet jei labai labai kas patiktų matyt pirkčiau, sijoną sau leisčiau įsigyt iki 80Lt... kelnių šimtas metų nesu pirkus... džinsus iki 120 Lt... paskutinį naują megztinį pirkau už 18 Lt išpardavimo metu...
dar perku timpas ... kartais per prangiai manau... leidžiu sau iki 60 Lt
jei pati megzčiau vistiek nesigautų taip pigiai kaip donstop g.gif kadangi megzčiau ilgą, esu aukšta ir ne slim tipo... bet vistiek matyt apie 60 Lt gautusi, ne daugiau g.gif ,, tai ir pirkt už daugiau neverta. Dukrai užpirkau 7 matkelius, po 7 Lt merino vilnos (viso 49 Lt), kažką panašaus užsiprašė kaip groovy įsigijo...
...įdomu, o mūsuose medžiagų siuvimui yra padorių kainų? Kai dar reikėjo dukrai suknelės čiuožimui kažkaip vaikščiojau po medžiagų parduotuves, tai nieko gero, viskas brangu... Neapsimokėjo nei varkt. Nerandu patinkančio sijono... tikrai galėčiau tokį pasisiūt pati g.gif
rudeninis brangiausias pirkinys akiniai... nors ir su nuolaida, vistiek arti 400 ... stiklai bjaurybės brangūs... tai kiti pirkiniai nuplaukė, versiuosi su tuo ką turiu. Nusprendžiau kad reiktų susidaryt finansinį spintos užpildymo planą blush2.gif , kiek galima taip gyvent su vienom kelnėm doh.gif . Reik rimtai matyt tuo užsiimt, nes tikrai kokį rytą teks nuogu pasturgaliu išeit į gatvę.
Atsakyti