Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

Apie mano pėdkelnes kažkas klausė kur aš jas plėšau - nu matyt randu kur biggrin.gif Dabar jau ne taip žiauriai, studijų metais plėšydavau kasdien g.gif (užtai nereikdavo skalbt biggrin.gif). JAu vien dėl to labiau mėgstu kelnes, kad jos taip greit neplyšta...

Dontstop sugebėjimai apsipirkti thumbup.gif Bet tikrai labai daug laiko tam turėtų susigaišti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2011 11 10, 14:25)
As pakietinimu beveik isvis nepripazistu unsure.gif
Petukus irgi turiu nekuklius, Osinkoj paskaiciau, kad buciau turbut X ir T misinys, nes numetu svorio labiau nuo klubu g.gif

Na, be pakietinimų aš visiška lenta...tai man lengvos pagalvėlės išsigelbėjimas.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2011 11 10, 15:39)

jei pati megzčiau vistiek nesigautų taip pigiai kaip donstop g.gif  kadangi megzčiau ilgą, esu aukšta ir ne slim tipo... bet vistiek matyt apie 60 Lt gautusi, ne daugiau g.gif ,, tai ir pirkt už daugiau neverta. Dukrai užpirkau 7 matkelius, po 7 Lt merino vilnos (viso 49 Lt), kažką panašaus užsiprašė kaip groovy įsigijo...


Bytte, turbūt ten pat perkam siūlus ax.gif Kitos tokios vietos, kur merino po 7 lt nežinau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2011 11 10, 14:39)
Nusprendžiau kad reiktų susidaryt finansinį spintos užpildymo planą blush2.gif , kiek galima taip gyvent su vienom kelnėm doh.gif . Reik rimtai matyt tuo užsiimt, nes tikrai kokį rytą teks nuogu pasturgaliu išeit į gatvę.

Aš susirašiau, ko žiemai reikės ir su kuo dar išgyvensiu. Grynai kaip kapsulę. Tada ėmiausi įgyvendinti. Aš apskritai už tai, kad drabužių būtų visoms progoms po porą, o ne atėjus progai lakstyt kaip akis išdegus ir nieko nerasti doh.gif Na, galima daugiau darbinių, jei darbas užima svarbiausią vietą, sportinių, jei sportas ir pan. Bet pasiruošti reikia. Aišku, nereik pirkti balinės suknelės su mintimi, kad gal kada nors nueisi į Vienos balių, bet tokių drabužių, kuriuos ir kitur galima pritaikyti, reikėtų turėti.
bytte, tereikia prisiruošti ir iškeliauti ieškoti kelnių, vis dėlto žiema ant nosies, pliku užpakaliu jau nekas bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Loxxy @ 2011 11 10, 14:50)
Jei koralinė pažymėta 8 nr. tai bus ji  biggrin.gif
O mano paltas kaip tik kaip sitam pavyzdėlyje dirzas.

čia vios koralinės, tik sužymėtos kokia kokiam spalviniam tipui tinka ax.gif o paskui dar kaip ji ant rūbo atrodo...
Tai tokia tamsoka... o kaip toks derinukas? jei ir ne tokia spalva, vistiek kažko atitinkamai žalio ieškočiau... tada dar ir prie mėlynos tiktų...
Papildyta:
QUOTE(groovy @ 2011 11 10, 15:57)
bytte, tereikia prisiruošti ir iškeliauti ieškoti kelnių, vis dėlto žiema ant nosies, pliku užpakaliu jau nekas bus biggrin.gif

normaliai, paltas ilgas, pūkinis... pėtkelnes užsimauni ir pirmyn biggrin.gif , svarbu kad nereiktų nusirengt lotuliukas.gif
kelnių neplanuoju visai pirkt, džinsus jau nusipirkau. Bet reikia dar sijono būtinai būtinai ilgo ir suknelės/tunikos (senoji baigia visai savo amžių). Kiti rūbai gali palaukt...
bet reikia dar batų... šitie nepigiai atsieis matyt... ir dar vieno palto noriu... ir dar vienų batų... dar ... ... reik plano, nes kišenė neleidžia tiek visko pirkt, o paskolos tam gi neimsi.
Bet vat jei paskui prie įsigyto palto turimi rūbai netiks? Juk kaip ir paltas svarbiausias, nes brangiausias ir ilgai nešiojamas... tai jei jau antrą paltą pirksiu... tikrai niekam kitam pinigų nebeliks schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2011 11 10, 15:15)
kelnių neplanuoju visai pirkt, džinsus jau nusipirkau. Bet reikia dar sijono būtinai būtinai ilgo ir suknelės/tunikos (senoji baigia visai savo amžių). Kiti rūbai gali palaukt...
bet reikia dar batų... šitie nepigiai atsieis matyt... ir dar vieno palto noriu... ir dar vienų batų... dar ... ... reik plano, nes kišenė neleidžia tiek visko pirkt, o paskolos tam gi neimsi.
Bet vat jei paskui prie įsigyto palto turimi rūbai netiks? Juk kaip ir paltas svarbiausias, nes brangiausias ir ilgai nešiojamas... tai jei jau antrą paltą pirksiu... tikrai niekam kitam pinigų nebeliks schmoll.gif

Man palto vieno užtenka. Pirk pilką, prie visko tiks biggrin.gif Negaliu, kaip aš ant tos pilkos paėjau lotuliukas.gif
Apie batus... Vyrui jokie ilgai nelaiko. Paskaičiavom, kad apsimoka pirkti batus iš bazės už 75 Lt vienam žiemos sezonui. Nes jei pirksim itin kokybiškus (tikėdamiesi, kad nesudroš kaip visus), tai tarkim iš Ecco už 600 Lt, na kad ir Ecco, jis tikrai 6 sezonus nenesios, maksimum po 2 turbūt batai neištvers. Neapsimoka žodžiu jam pirkti doh.gif Man tai visai ilgai batai laikosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 10 lapkričio 2011 - 15:20
QUOTE(dontstop @ 2011 11 10, 15:55)
Bytte, turbūt ten pat perkam siūlus  ax.gif Kitos tokios vietos, kur merino po 7 lt nežinau  thumbup.gif

matyt kad ne ten pat, aš klaipėdietė ax.gif , pirkau pas moteriškę kuri pati mezga pagal užsakymą ir tuo pačiu siūlais prekiauja. Tai net išsižiojau kad už tokią kainą blink.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2011 11 10, 15:21)
matyt kad ne ten pat, aš klaipėdietė ax.gif , pirkau pas moteriškę kuri pati mezga pagal užsakymą ir tuo pačiu siūlais prekiauja. Tai net išsižiojau kad už tokią kainą blink.gif

Lauksim megztinio dukros parodymo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2011 11 10, 16:21)
matyt kad ne ten pat, aš klaipėdietė ax.gif , pirkau pas moteriškę kuri pati mezga pagal užsakymą ir tuo pačiu siūlais prekiauja. Tai net išsižiojau kad už tokią kainą blink.gif

Tai ir aš Klaipėdoj perku, Klaipėdos turguj, jie dar siūlai.eu prekiauja ax.gif Perku labai sudėtingai, per mamą, paskui dalį ji neša atgal, nes atspalviai realybėje ir jų puslapy skiriasi. Na ir kai būnu Klp, užsiperku kaip reikalas smile.gif Pas mus Kaune kone dvigubai brongiau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2011 11 10, 16:19)
Man palto vieno užtenka. Pirk pilką, prie visko tiks biggrin.gif Negaliu, kaip aš ant tos pilkos paėjau lotuliukas.gif

Tai kad man maniškis per šiltas zaraza... reik dar vieno palto plonesnio arba striukės.
Ne-a aš juodą pirksiu tongue.gif Pas mane žiemai viskas juoda turi būt lotuliukas.gif aš esu baisi pajuodelė, ne todėl kad juoda prie visko tinka, o todėl kad jin man žiauriai labai patinka.
Išties tai pirkčiau tokį, kokį gaučiau gero sukirpimo ir kokybės, nesvarbu juodą (visai juodo juodo tai ne-a, labai visokie pukiai ir šuns plaukai matosi) ar pilką... ar tamsiai mėlyną... su malonumu net ir burgundy spalvos įsigyčiau (šitą tai ypač griepčiau, jei rasčiau)
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2011 11 10, 16:34)
Tai ir aš Klaipėdoj perku, Klaipėdos turguj, jie dar siūlai.eu prekiauja  ax.gif  Perku labai sudėtingai, per mamą, paskui dalį ji neša atgal, nes atspalviai realybėje ir jų puslapy skiriasi. Na ir kai būnu Klp, užsiperku kaip reikalas  smile.gif Pas mus Kaune kone dvigubai brongiau  sad.gif

Tai tada tikrai iš ten pat bigsmile.gif
Atsakyti
as savaitgali susitvarkiau spinta... supratau kad totaliai neturiu ka apsirengti ziemai lotuliukas.gif liko kokie 5 plonyciai megztukai, 2 poros dzinsu, kuriuos jau baigiu sunesiot, svarka reikia keisti, nes jau 6 metus nesioju ir visai susitryne, sijonu ar sukneliu tinkamu baisiems salciams neturiu ne vieno, kelniu taipogi. netruksta tik batu ir rankiniu lotuliukas.gif bet siaip tai as asmeniskai tiesiog nekenciu zieminiu rubu. man jie visi negrazus, baisiu spalvu, ir kas blogiausia- Lietuvoj kainuoja tiesiog milijonus, kaina visiskai neadekvati kokybei. zodziu nusprendziau, kad sia ziema sunesioju ka turiu (tuo labiau, kad vos ne visa sausio men. praleisiu namie), sausis per ispardavimus nusipirksiu kelis bazinius rubus kitu metu ziemos kapsulei, o kovo vidury-pabaigoj vaziuosiu kur nors i UK susipirkti visiskai is pagrindu pavasariui-vasarai kapsule. pernai mama grizdama is atostogu sustojo Birmingham'e, tai ten i paprasta Primark'a (kaip pas mus mazdaug baisioji terra nova) nueini ir nusiperki suknele medvilnine, normalios kokybes ir grazia uz 50lt.. maikutes paprastos pamenu po 2 svarus buvo blink.gif tai man jau tiesa sakant pabodo uz paprasta maike moket 50lt, arba graibyt per ispardavimus, kur mano S dydzio dazniausiai nebelieka niekur. nusprendziau, kad tie 200lt isleisti lektuvo bilietams turetu atsipirkt su kaupu.

o dabar kitas klausimas- Shana berods minejo, kad perka internetiniuose outletuose.. gal gali parasyti, kokiuose? zinau, akd neblogu daiktu buna laredoute. pati kartais pasiziuriu GILT, ten buna dizainerisku rubu su 80% nuolaida ir siaip visokiu grozybiu, bet nesiuncia i Lietuva sad.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2011 11 10, 15:19)
Apie batus... Vyrui jokie ilgai nelaiko. Paskaičiavom, kad apsimoka pirkti batus iš bazės už 75 Lt vienam žiemos sezonui. Nes jei pirksim itin kokybiškus (tikėdamiesi, kad nesudroš kaip visus), tai tarkim iš Ecco už 600 Lt, na kad ir Ecco, jis tikrai 6 sezonus nenesios, maksimum po 2 turbūt batai neištvers. Neapsimoka žodžiu jam pirkti doh.gif Man tai visai ilgai batai laikosi.

Pas mus tokia pati situacija, MB sugebėjimą "suėsti" batus reiktų patentuoti doh.gif Bet paskutiniu metu mes jam atrandam tokių pusiau su bėda pigesnių iš Deichmann, pati irgi ten dažnai randu, bet perku nukainuotus, nes pėda nedidelė ir paprastai randu. Ir man greičiau moraliai atsibosta nei sunešioju, MB net nesupranta, kodėl aš nebenešioju vienų ar kitų batų, nes jam jie kaip nauji atrodo biggrin.gif
Atsakyti