Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(melynesne @ 2011 11 10, 21:00)
Kodėl nesideginat, nesimaudot?  blush2.gif  O tai kuo tada vasarą gamtoje su palapinėmis rengiatės?  blush2.gif  man šiaip smalsu, nes man asmeniškai vanduo didžiausias malonumas, o maudymuko man norisi nebūtinai maudytis, degintis o važiuojam prie vandens šiaip, bet vistiek su maudymuku norisi gulėti, sėdėti, vaikščioti, sode ir kaime slampinėju su maudymuku dažnai  blush2.gif

oho kokia drasi ax.gif as taip galeciau,nebent jei figura butu tobula bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2011 11 10, 19:35)
jei reikia Klaipėdos kuistukų kur ko yra galiu kažkiek parašyt...


man atrodo, didžiausias kuistukas čia yra Dituvos turgus. Tik turėk laiko ir noro vaikščiot....
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 11 10, 19:13)
Treninginių kelnių po namus vaikščioti ieškojau ilgaai  doh.gif , virš pusmečio. Praeitą mėn pirkau Maximoj, kai buvo 40 %  nuolaida, 2 poras, 25 ir 30 lt, sakyčiau, brangokai, pigiau Asia shope, 12 - 18 lt  4u.gif

Man reikia sportui, vasarą/pavasarį sunešiočiau ir pasivažinėjimams su dviračiais, išvykoms į gamtą ar sodą. Oki, bandysiu keliauti į Maximą rytoj ir gal kokią Rimi tada prie to pačio rolleyes.gif tik yra dar viena bėda, kad man bet kokio modelio nesinori ir spalvos, vistiek turiu kažkokią viziją, jeigu ją atitiks. O kur tas Asia shop? blush2.gif

QUOTE(bytte @ 2011 11 10, 19:35)
... jei reikia Klaipėdos kuistukų kur ko yra galiu kažkiek parašyt...

...nesu mačius suknelių už 8 Lt ne kuistuke, norėčiau blush2.gif

Aš ne iš Klaipėdos, tačiau norėčiau išgirsti tuos kuistukų pavadinimus, atsirinkčiau kažką iš jų ir savo mieste 4u.gif o kokios kainos ne per išpardavimus ten?

Aš irgi nesu iki šiol mačius bigsmile.gif nors tai buvo suknelė su defektu, tokia maža maža skylutė ant margo rašto (tai ir šiaip beveik neįžiūrima) nugaroje ties kaklu + ant jos užkrenta tokia kaip apykaklė/atvartai (nemoku apibūdinti), tai reziumė išvis nieko nesimato rolleyes.gif ir tai pasisekė, nes pati dirbau, tai iškart ir čiupau, nes greit išgraibsto tokius daiktus su nematomais defektais. Čia tas pats kaip ir kelnės už 10lt, buvo defektas kelnių apačioj, aš kaip mažo ūgio nusitrumpinau ir še tau kelnės be defekto už 10Lt. Tokiu būdu prisirinkdavau pigių ir gerų daiktų, dabar tokio gėrio nebeužmatau niekur ir pati nebedirbu.

QUOTE(kumiko @ 2011 11 10, 19:37)
oho kokia drasi  ax.gif as taip galeciau,nebent jei figura butu tobula  bigsmile.gif

Mano figūrai oi toli gražu iki idealios, šiuo metu ypač biggrin.gif bet kažkaip stengiuosi nekompleksuoti dėl kiekvieno lašinio gramo.. kažkaip dar nesijaučiu labai stora, tai ignoruoju tą faktą, kad esu truputį apvali biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(melynesne @ 2011 11 10, 20:51)
Man reikia sportui, vasarą/pavasarį sunešiočiau ir pasivažinėjimams su dviračiais, išvykoms į gamtą ar sodą. Oki, bandysiu keliauti į Maximą rytoj ir gal kokią Rimi tada prie to pačio  rolleyes.gif  tik yra dar viena bėda, kad man bet kokio modelio nesinori ir spalvos, vistiek turiu kažkokią viziją, jeigu ją atitiks. O kur tas Asia shop?  blush2.gif


Į Maximą dabar ne pats geriausias laikas keliaut, nuolaidos tai nėra, čia praeitą mėn buvo unsure.gif
Asia shop dabar kitaip vadinasi unsure.gif Ir aš neprisimenu kaip blush2.gif Yra Laisvės al. viduryje ir bazėse, 8 sandėly (žaliam) 4u.gif
Atsakyti
Ai kiniečių parduotuvės biggrin.gif tik gaila, kad man jų kokybė tai tragiška net kojinių ir kelnaičių arba man tiesiog nesiseka.. o kaip jūsų kelnės iš ten laikosi? rolleyes.gif varysiu rytoj bigsmile.gif kažkaip už 12Lt bent išmest negaila bus (visada taip save guodžiu)
Atsakyti
QUOTE(melynesne @ 2011 11 10, 22:14)
Ai kiniečių parduotuvės  biggrin.gif  tik gaila, kad man jų kokybė tai tragiška net kojinių ir kelnaičių arba man tiesiog nesiseka..  o kaip jūsų kelnės iš ten laikosi?  rolleyes.gif varysiu rytoj  bigsmile.gif  kažkaip už 12Lt bent išmest negaila bus (visada taip save guodžiu)


tiek kojnes tiek kelnaites man visai patiko is ten, o viena kart pirkau MB apatinius tai kokybe tragiskas po pirmo skalbimo issitamper spalvotos dalys nudaze baltas doh.gif teko mest lauk...Dar MB pirko dzmperi pries pora metu labai kokybiskas ir smagus pasitaike iki siol nesioja thumbup.gif
Atsakyti
Gendre,
..gal man tiesiog nesiseka unsure.gif
Kojinės: po mėnesio apsiburbuliavo, papilkėjo, prarado vaizdą (nors per 2 metus visdar nesuplyšo biggrin.gif ), žinoma sunešiosiu, bet į svečius ar kažkur eiti su galimybe nusiauti batus, tai vaizdas tragiškas schmoll.gif
Antras dublis kojinių rinkinys:viena kojinė tik išpakavus, jau buvo nesusiūta lotuliukas.gif aš tame tragedijos nematau paimti ir susisiūti, bet vistiek faktas biggrin.gif
Maudymukas: pirkau tik rugpjūčio mėnesį, o kitos vasaros jau nesulaukė, nubyrėjo akytės ir išbluko.
Šiemet antras maudymukas (nepasimokiau biggrin.gif ): keista, kad dar nieko jam nenutiko, nepaisant to, kad morališkai nebepatinka spalva lotuliukas.gif
Dar esu pirkusi du apatinių komplektus, abiejų kelnaitės ties pastelinėmis vietomis papilkėjo po pirmo skalbimo ir šiaip pametė vaizdą. Bet liemenėlės tai puse velnio, vieną atnešiojau pusę metų, o kitą net 2-3 metus (ta tai stebuklinga buvo, ir graži ir kaip stebėjausi)
Kelnaitės: nu man visos (pastelinės ar su pastelinių spalvų pakringeliojimais) po pirmo skalbimo pilkos arba po 2 kartų užsidėjimo išyra ir kitaip suplyšta unsure.gif
Nors mama yra pirkusi ten megztinį, nes kitur nerado tokio modelio, tai žinokit nešiojo 2 metus (poto tiesiog atsibodo) ir niekuo nesiskundė g.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 11 10, 17:53)
Aš tos diskusijos nepamenu  g.gif 

Paraset pavasari, kad neturit maudymkes, ir visos kazkaip labai klausinejo kaip cia gali but biggrin.gif

QUOTE(melynesne @ 2011 11 10, 19:00)
man šiaip smalsu, nes man asmeniškai vanduo didžiausias malonumas, o maudymuko man norisi nebūtinai maudytis, degintis o važiuojam prie vandens šiaip, bet vistiek su maudymuku norisi gulėti, sėdėti, vaikščioti, sode ir kaime slampinėju su maudymuku dažnai  blush2.gif


drinks_cheers.gif Man irgi vasara budavo dienu, kad is lovos i maudymke ir is maudymkes i lova

QUOTE(bytte @ 2011 11 10, 19:35)
man tikriausiai irgi reik taip daryt g.gif  nes taip gaila kai jau nudėvi, o nieko tinkamo į to daikto vietą nerandi...

As tai ant saviskio pykdavau, kad taip daro doh.gif Nusiperka pvz vasarai 2 juodas+2 pilkas maikes, vienodo modelio ir turi kokius 2 beveik vienodus kamufliazinius sortus, zodziu atrodo vos ne visad kaip su tais paciais rubais doh.gif Bet dabar jau pripratau, jei zmogui patogu tongue.gif

QUOTE(solo @ 2011 11 10, 19:38)
man atrodo, didžiausias kuistukas čia yra Dituvos turgus. Tik turėk laiko ir noro vaikščiot....

Kiek skaitau per visas temas, tai susidarau ispudi, kad geriausiais biznis Lt siuo metu yra kuistukai tongue.gif

QUOTE(melynesne @ 2011 11 10, 21:14)
Ai kiniečių parduotuvės  biggrin.gif 

Cia irgi yra (manau ju visur yra), bet man neypac prie sirdies, kokybe skystoka tokia g.gif o kadangi siaip yra drabuziu tinklu su normaliom kainom, tai nelabai ir apsimoka g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 10 lapkričio 2011 - 22:57
QUOTE(Gendre @ 2011 11 10, 22:38)
tiek kojnes tiek kelnaites man visai patiko is ten, o viena kart pirkau MB apatinius tai kokybe tragiskas po pirmo skalbimo issitamper spalvotos dalys nudaze baltas  doh.gif teko mest lauk...Dar MB pirko dzmperi pries pora metu labai kokybiskas ir smagus pasitaike iki siol nesioja  thumbup.gif

nu va o aš kaip tik pabandymui nupirkau MB, tai padoriai laiko. Prieš tai kiek kur pirkau lyg ir geras, lyg ir ne pigias, bet eina sau kaip išsitampydavo. Tik celvin clain laiko lotuliukas.gif . Dar pirkau pora maikių per išpardavimą, nu kokybiškos papuolė.

dukrai trenigus pirkau, tai nelabai kokybė, net visai ne kokie. Bet patiko spalvytės, be to ne nešiojimui, o fiziniui į mokykla, tai nieko, nespėjo suplyšt lotuliukas.gif Šiemet vėl pirkau.
Atsakyti
Loxxy
user posted image

bigsmile.gif
Zalsvai/melsvas ir beige
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 10 lapkričio 2011 - 23:07
Na nežinau kaip pas Jus, bet Lietuvoje tikrai nėra padorių parduotuvių nei kokybės, nei kainos atžvilgiu. Kainos visur užkeltos baisios (nieko nuostabaus, nes užsideda net iki 300% antkainį), o kokybė vidutinė ir tai ne visada, juokingiausia, kad didžioji dauguma tų ale gerų parduotuvių prekes siunčiasi iš Lenkijos arba siūna jų gamyklose, uždeda tik nežmonišką antkainį, bet visi purtosi, kad bazėje/turguje rūbai tai jau prasti, nors perka lygiai tą patį ale geroje parduotuvėje, tik sumoka dvigubai/trigubai, tai gal morališkai nuo to kažkas jiem pagerėja, kaip sakoma svarbiausia įsitikinimas biggrin.gif
O didžiausia problema tai man čia rasti išvis kažką gražaus.. ieškojom vyrui batų, visi tragiški.. ieškojom striukės jam - visos vienodos ir baisios.. aš irgi kiekvieną kartą vargstu su savo įsivaizduojamu daiktu.. nes visur kažkokie vienodi skarmalai unsure.gif tai man apsipirkinėjimas jau tampa visai ne malonumu schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2011 11 10, 22:44)
dukrai trenigus pirkau, tai nelabai kokybė, net visai ne kokie. Bet patiko spalvytės, be to ne nešiojimui, o fiziniui į mokykla, tai nieko, nespėjo suplyšt lotuliukas.gif Šiemet vėl pirkau.

Vsio, važiuosiu ten treningų biggrin.gif
Papildyta:
Shana Shana... ar gražu taip elgtis? biggrin.gif aš svajoju apie tą čiut čiut rausvą, tai prikelia ji rausvų.. dievinu įvairiausių spalvų visokias mėlynas, melsvas ir t.t., bet bandau jau bėgti nuo šitos spalvos, tai vėl prikelia seilių varvinimui, ech.. biggrin.gif ir šiaip ištrauki tokių paveiksliukų, kad net mano nemėgstamos spalvos man dažniausiai patinka juose biggrin.gif o ką jau bekalbėti, kad nepirkau ryžų batų, nes man atrodo, kad netinka prie tamsiais mėlynos striukės (labai panaši spalva kaip nuotraukoje), o čia taip žiūrisi ir širdį suspaudžia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melynesne: 10 lapkričio 2011 - 23:13
QUOTE(melynesne @ 2011 11 10, 23:06)
Na nežinau kaip pas Jus, bet Lietuvoje tikrai nėra padorių parduotuvių nei kokybės, nei kainos atžvilgiu.

Zinau sita problema (as is tikro dar net ner 4 metu kai isvykau, nespejau pamirsti tongue.gif ). Visi kas beatvaziuotu puola pirkti. Tiesiog kur yra didesne pasiula, didesne konkurencija, visad pasirinkimas geresnis manau. As cia rubu kainas laikau labai normaliomis. Nekalbant apie HM, Zaras ir pan, yra dar pilna nedideliu parduotuviu. Pvz HM be problemu uz 20 euru gali dzinsus nusipirkti, ir tikrai nera ju kokybe prasta. Jau nekalbu apie ispardavimus. Tas pacias cia aptarinejamas kelnaites, ar nuvaziavusi pora kart i metus i Primarka, tiesiog nusiperku pora pakuociu - 6 vnt 5 eurai, medvilnines, man nesiojasi gerai, todel net kinieciai cia nelabai pakonkuruos g.gif
Manau ne veltui taip daug zmoniu i Lt siunciasi is interneto parduotuviu, ir ne veltui tie patys kuitukai tokie populiarus, nes ten yra geros kokybes rubu g.gif
Nesakau, kad cia nueini ir randi ka nori, kaip tycia ko nori parduotuvese dazniausiai nera biggrin.gif bet bendrai imant manau rubu pasiula ir kaina nepalyginamai geresne.
Papildyta:
QUOTE(melynesne @ 2011 11 10, 23:10)

Shana Shana... ar gražu taip elgtis?  biggrin.gif 

liezuvis.gif liezuvis.gif liezuvis.gif
Atsakyti