Įkraunama...
Įkraunama...

IVF ...čia pildosi svajonės!

Sveikos,

QUOTE(Kamelija2 @ 2011 10 30, 10:39)
O mes vakar vel grizom keturiese wub.gif Is triju maziuku liko du verysad.gif 7 lasteliu prastai atsilo, o kurie buvo 8 lasteliu, sake, kad puikus biggrin.gif pralaukem 2 val savo mazuliu, dar paskui beveik 5 val kelio i namus, tai grizau ziauriai pavargus. tikiuosi mazuciai nepavargo ax.gif


Gražaus buvimo drauge smile.gif

QUOTE(Tanga @ 2011 10 30, 19:44)
Ryškius II  biggrin.gif Gražus vaizdelis, bet labai tikiuosi penktadienį pamatyti dar gražesnį. MB juokauja, kad važiuosim pirmos šeimyninės nuotraukėlės pasidaryti. Neramina tai, kad vis dar nejaučiu jokių požymių, apart rėmens. MB kažkokiu būdu mato patamsėjusius spenelius. Na, jam geriau matyt  biggrin.gif


wub.gif kaip smagu...

QUOTE(businka123 @ 2011 10 31, 16:39)
sveiki1 as jau namie, pasiemem2 vaikus 8 lasteliu,


Lai jie tvirtai įsikabina ir pasileidžia tik po 9 mėnesių.

QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 10 31, 21:46)
Jau grizau  blush2.gif  Neovuliavo mano folikulai, turim ju 7, negausus turtas, bet yra kaip yra  blush2.gif  Kitas pasimatymas po keliu dienu.


Hormonai tave apgaudinėja? smile.gif
O kodėl negausus..palauk kitą kartą daugiau priskaičiuos.

Man suskaičiavo 10. Bet gimdos gleivinė berods daktarėliui nepatiko. Pažiūrėsiu ką ketvirtadienį pasakys. angeliukkkeee, o tu kada lėki vėl skaičiuoti?

Mergaitės, kai apie savo tą Giorgį kalbat, tai man baisumas jama...taip viskas painu atrodo...

Warwara, restorano personalui nesukėlei įtarimo su adatomis po wc belakstydama? smile.gif

Stiprybės jums mergaitės, kurios esate dviejų savaičių laukime...kad ir kokios abejonės apniktų - likit ramios 4u.gif

nors pati jau pradedu bijoti...žinau, kad bus bjaurus laikas...fui fui... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PerKūnas @ 2011 10 31, 23:07)
Sveikos,
Hormonai tave apgaudinėja? smile.gif
O kodėl negausus..palauk kitą kartą daugiau priskaičiuos.

Man suskaičiavo 10. Bet gimdos gleivinė berods daktarėliui nepatiko. Pažiūrėsiu ką ketvirtadienį pasakys. angeliukkkeee, o tu kada lėki vėl skaičiuoti?


Man ketvirtadieni ax.gif , vel drauge thumbup.gif O kelinat vaziuosi dabar? mirksiukas.gif

Kitty, kaip smagu kad 3 turi jau wub.gif O del hiperstimuliacijos tai net nzn ka patart, gerk daug vandens, o jei mazu pabloges-skambink ginei blink.gif

Laukiancios II-kaip sekasi? Pasidalinkit pojuciais mirksiukas.gif Beje, kazkada lyg skaiciau, kad yra spec valgiarastis po isodinimo? g.gif Ka ten geriau valgyti/nevalgyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(taja78 @ 2011 10 31, 21:34)
Atleiskit,bet as vel su savo tryzniojimais  blush2.gif  tongue.gif
Ar nuo progesterono,kuri reikia naudoti TEN,buna kokiu isskyru?Parejau is miesto ir ant paketuko radau ruda demele.Bijau,kad mm pradzia nebutu(tfu tfu tfu).Ar buvo jums kuriai?? g.gif  unsure.gif

Del isskyru, tai cia jau ne viena rase, kad randa itartinos spalvos g.gif Bet tai normalu... O gali buti ir implantacijos pozymiai - taip, kad buk rami mirksiukas.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(businka123 @ 2011 10 31, 17:39)
sveiki1 as jau namie, pasiemem2 vaikus 8 lasteliu, kiti embrionukus sustoja dalintie.... deja, ne turejam ka uzsaldyt... bet as labai tiku kad mano vaikai bus sttiprus ir nores pas man pasilikti 9 menesem

Sveikinu 4u.gif Kantrybes ir stipriu mazyliu jums wub.gif
Papildyta:
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 10 31, 22:46)
Dekui merginos uz palaikyma  4u.gif
Jau grizau  blush2.gif  Neovuliavo mano folikulai, turim ju 7, negausus turtas, bet yra kaip yra  blush2.gif  Kitas pasimatymas po keliu dienu.

Pas mane irgi mate tik 7, o ispunktavo 12 blush2.gif Cia dar ne pabaiga, jei tik pirmas vizitas - kaip man paaiskino, jie daznai buna vienas uz kito pasislepe ax.gif
Atsakyti
Aciu,Kitty3,truputuka ramiau rolleyes.gif

Mano mielosios,dekoju jums uz atsakymus,palaikyma tryzniojant ir siai,kad jus cia esat 4u.gif .As nelabai besusigaudau kuri kokioj stadijoj esat blush2.gif (siandien is parduotuves isejus,po kiek laiko supratau,kad einu ne namu link blink.gif (galvoj dabar pas mane tuscia)),bet laikau uz kiekviena kumstukus.rytoj eisiu i koplytele,tai ir uz jus visas tarsiu zodi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(taja78 @ 2011 10 31, 21:34)
Atleiskit,bet as vel su savo tryzniojimais  blush2.gif  tongue.gif
Ar nuo progesterono,kuri reikia naudoti TEN,buna kokiu isskyru?Parejau is miesto ir ant paketuko radau ruda demele.Bijau,kad mm pradzia nebutu(tfu tfu tfu).Ar buvo jums kuriai?? g.gif  unsure.gif


Tikrai gali teplioti ir sekmingai pastojusioms teplioja netgi raudonai. Na dar palaukim pora dieneliu ir viskas paaiskes. MMM nera o tai yra pats geriausias zenklas thumbup.gif

QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 10 31, 22:46)
Dekui merginos uz palaikyma  4u.gif
Jau grizau  blush2.gif  Neovuliavo mano folikulai, turim ju 7, negausus turtas, bet yra kaip yra  blush2.gif  Kitas pasimatymas po keliu dienu.


Nu va matai kaip neovuliavo, ankstokai tu cia tryznioti pradedi, kazin kaip cia mes su tavim tvarkysimes kai lauksim skaiciuku tongue.gif Turtas labai neblogas kaip pirmai apziurai, manau kad per sekancia apziura paaugs ir bus daugiau drinks_cheers.gif


QUOTE(PerKūnas @ 2011 10 31, 23:07)
Mergaitės, kai apie savo tą Giorgį kalbat, tai man baisumas jama...taip viskas painu atrodo...


Perkunas o kas ten nepatiko del gleivines? Pas mane gleivine irgi visa laika problematiskai auga, vis link plonesnes ribos. g.gif Kokio ji pas tave storio ir kelinta siandien stimuliacijos diena tau?

O tu mesk tuos dalykus is galvos, kol nereikia visai ir nesigilink, juk labai daug sancu kad neuzilgo jau dziaugsies savo pilvuzu nestuke.gif

Kitty - sveikinu ramiu savaiteliu. Vandens kad ir per prievarta gerk labai daug 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 31 spalio 2011 - 23:26
QUOTE(Citas @ 2011 11 01, 00:23)
Tikrai gali teplioti ir sekmingai pastojusioms teplioja netgi raudonai. Na dar palaukim pora dieneliu ir viskas paaiskes. MMM nera o tai yra pats geriausias zenklas  thumbup.gif
Nu va matai kaip neovuliavo, ankstokai tu cia tryznioti pradedi, kazin kaip cia mes su tavim tvarkysimes kai lauksim skaiciuku  tongue.gif  Turtas labai neblogas kaip pirmai apziurai, manau kad per sekancia apziura paaugs ir bus daugiau  drinks_cheers.gif
Perkunas o kas ten nepatiko del gleivines? Pas mane gleivine irgi visa laika problematiskai auga, vis link plonesnes ribos.  g.gif  Kokio ji pas tave storio ir kelinta siandien stimuliacijos diena tau?

O tu mesk tuos dalykus is galvos, kol nereikia visai ir nesigilink, juk labai daug sancu kad neuzilgo jau dziaugsies savo pilvuzu  nestuke.gif 

Kitty - sveikinu ramiu savaiteliu. Vandens kad ir per prievarta gerk labai daug  4u.gif

Aciu, Citai 4u.gif Geriu ir taip jo ne mazai, tikekimes tie skausmai nebetruks ilgai, nors gyd nepaguode, sakydama, kad jei bus kibimas, skaudeti gali dar labiau doh.gif Tai gal ir tegu skauda, kad tik i gera doh.gif blush2.gif
Papildyta:
Merginos, ar teisingai supratau, kad embrionas implantuojasi 7 para nuo apvaisinimo? O kiausialaste apsivaisina per 4 val nuo susitikimo su spermiukais? Tai 7 para nuo punkcijos ir galime laikyti implantacijos diena? O gal kazkaip kitaip skaiciuojasi, kai ne viskas nuo pradziu vyksta moters kune? g.gif Apsvieskite mane blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitty3 @ 2011 10 31, 22:40)
Aciu, Citai 4u.gif  Geriu ir taip jo ne mazai, tikekimes tie skausmai nebetruks ilgai, nors gyd nepaguode, sakydama, kad jei bus kibimas, skaudeti gali dar labiau doh.gif Tai gal ir tegu skauda, kad tik i gera  doh.gif  blush2.gif
Papildyta:
Merginos, ar teisingai supratau, kad embrionas implantuojasi 7 para nuo apvaisinimo? O kiausialaste apsivaisina per 4 val nuo susitikimo su spermiukais? Tai 7 para nuo punkcijos ir galime laikyti implantacijos diena? O gal kazkaip kitaip skaiciuojasi, kai ne viskas nuo pradziu vyksta moters kune? g.gif Apsvieskite mane blush2.gif

Implantacija vyksta 5-6 diena po isodinimo,bet is situ isdykeliu galima laukti visko.Kartais ji vyksta dar veliau. mirksiukas.gif Pradek skaiciuot nuo isodinimo dienos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2011 10 31, 17:46)

laikau kumstukus uz 2 stipruolius, kad pasiliktu pas mamyte  4u.gif

Aciu labai!o kada jumreikes pasidaryt krauja tyrima?labai noru kad mums pasisekti
Papildyta:
QUOTE(taja78 @ 2011 10 31, 18:30)
wub.gif
Labai saunu,businka123 ,kad burbuliukai jau pas tave! Buk rami ir netryzniok kaip as  doh.gif  biggrin.gif

aciu , bet tas laukimas zudo manes jau dabar.... blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 10 31, 18:36)
Businka123, spaudziu kumstukus ir as uz tavo du stpruoliukus.  wub.gif  wub.gif  4u.gif

aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 10 31, 23:23)
Perkunas o kas ten nepatiko del gleivines? Pas mane gleivine irgi visa laika problematiskai auga, vis link plonesnes ribos.  g.gif  Kokio ji pas tave storio ir kelinta siandien stimuliacijos diena tau?

O tu mesk tuos dalykus is galvos, kol nereikia visai ir nesigilink, juk labai daug sancu kad neuzilgo jau dziaugsies savo pilvuzu  nestuke.gif 


Aš tik skaitydama žaviuosiu jumis...kokios visgi stiprios moterys esate.

O Trejsas apie gleivinę pasakė lyg ir fragmentuota...bet galvoju ar gali ji tokia būti... g.gif Sakė, matyt gali. O šiaip vakar buvo 7 stimuliacijos ir 10 ciklo diena, o ant apžiūros lapo užrašė, kad storis 10 ir dar kažkokį žodį pasirašė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitty3 @ 2011 11 01, 00:40)
Aciu, Citai 4u.gif  Geriu ir taip jo ne mazai, tikekimes tie skausmai nebetruks ilgai, nors gyd nepaguode, sakydama, kad jei bus kibimas, skaudeti gali dar labiau doh.gif Tai gal ir tegu skauda, kad tik i gera  doh.gif  blush2.gif
Papildyta:
Merginos, ar teisingai supratau, kad embrionas implantuojasi 7 para nuo apvaisinimo? O kiausialaste apsivaisina per 4 val nuo susitikimo su spermiukais? Tai 7 para nuo punkcijos ir galime laikyti implantacijos diena? O gal kazkaip kitaip skaiciuojasi, kai ne viskas nuo pradziu vyksta moters kune? g.gif Apsvieskite mane blush2.gif


Implantacija vyksta: 6-12dpo (diena po ovuliacijos arba punkcijos)
1-6 dpi po blastocidu isodinimo
3-9 dpi po 3 dienu embrioniuku isodinimo

cia labai placios ribos su isimtimis, kai implantacija labai abnkstyva ar labai velyva. 4u.gif


QUOTE(PerKūnas @ 2011 11 01, 10:41)
Aš tik skaitydama žaviuosiu jumis...kokios visgi stiprios moterys esate.

O Trejsas apie gleivinę pasakė lyg ir fragmentuota...bet galvoju ar gali ji tokia būti... g.gif  Sakė, matyt gali. O šiaip vakar buvo 7 stimuliacijos ir 10 ciklo diena, o ant apžiūros lapo užrašė, kad storis 10 ir dar kažkokį žodį pasirašė  unsure.gif


wub.gif o kur desies kai tip nori laikyti savo issvajota kudikeli ant krutines wub.gif

10mm tai tikrai en plona gleivine o kad ji buna fragmentuota tai nezinojau ir as. zinau tik kad reikia kad ji butu trisluoksne g.gif

Dangutex - sekmes siandien didziausios wub.gif


EEEEGGGGKKKKK - gavau maila kad gavo mano kraujo graikai. Nu pagaliau gal pasistumesiu i prieki. kazkaip greitai cia, issiunciau pereita treciadieni bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 01 lapkričio 2011 - 10:26
QUOTE(businka123 @ 2011 10 31, 17:39)
sveiki1 as jau namie, pasiemem2 vaikus 8 lasteliu, kiti embrionukus sustoja dalintie.... deja, ne turejam ka uzsaldyt... bet as labai tiku kad mano vaikai bus sttiprus ir nores pas man pasilikti 9 menesem


Spaudžiu kumštukus už tavo stipruolius. Ramaus laukimo ir gražios pabaigos biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Sedu ant suolelio dangutex rezultatu laukti ir kumstukus laikyti 4u.gif

Grazios dieneles 4u.gif
Atsakyti