Įkraunama...
Įkraunama...

IVF ...čia pildosi svajonės!

QUOTE(egk @ 2011 11 01, 12:27)
Aš irgi assa.gif  assa.gif  assa.gif
Mb kreditinę kortelę seife palikęs, tai dar reikia varyt į ofisą pasiimti doh.gif

TAI KADA DABAR LAUKTI ATSAKYMO? KĄ? mastau.gif



MB irgi namie palikes kortele tai as savo korteles daviau duomenis. Taitiek nuramino kazkaip kad jie nepiktnaudziauja. Tai kokius testus nusprendei daryt? Mano kaina uz 3 testus 270 euru.

as ju mailu uzklausiau kada atsakymo laukti. Dar pastebejau kad jie issiunte maila vakar ryte, tai nesuprantu kaip as ji gavai tik siandien. g.gif Nu matysim ka atsakys.
Atsakyti
QUOTE(olialia2001 @ 2011 11 01, 11:48)
labas mergytes,
busiu negera (o gal ir gera  biggrin.gif  ) bet paskelbsiu cia
WARWARA su gintadieniu !!!!!!!!  happybday.gif
kad sis meno tau butu su laiminga pabaiga !!!!!

Warwara su gimtadieniu happybday.gif ir linkiu gauti pacia graziausia dovana nestuke.gif

Citas, egk smagu, kad ledai pajudejo smile.gif tikiuosi greit ir atsakymus gausit 4u.gif

Spaudziu kumscius uz visas 4u.gif
Atsakyti
Damos wub.gif wub.gif wub.gif
Aciu visoms uz sveikinimus! Aciu mano gyvenimui uz tai ka turiu. Geriausia duovana tureti salia mylincia seima ir tokia minia siltu, geru ir nuostabiu zmoniu!!!!!
wub.gif wub.gif wub.gif

As siandien feja lotuliukas.gif , tai gi kiekvienai is jusu tegu issipyldo svajone wub.gif
Atsakyti
Paprastai sekancia diena buna atsakymas,arba net ta pacia.Bet cia jei sumokejot,jei ne tai jie pirma pinigus nusiims 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 11 01, 13:55)
Paprastai sekancia diena buna atsakymas,arba net ta pacia.Bet cia jei sumokejot,jei ne tai jie pirma pinigus nusiims  4u.gif


matai maila jei issiunte vakar ryte (nors as gavau tik siandien) nusiunciau korteles duomenis ryte siandien ir va jau gavau atsakymus ir kaip ir tikejausi visi trys teigiami. Chlamidijos 2.1*10 3) kazkur skaiciau ir nepamenu ar cia jau labai high ar medium. Ojoj kiek antibijotiku laukia. Bet tai turbut paaiskina ir sukeltas TNF ir nepavykusius IVF ir tikiuosi netgi bloga gleivine. Nu ka skambinu Gorgiui ir varau aiskintis kas laukia blink.gif

kaip tavo Egk ??
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 11 01, 12:05)
matai maila jei issiunte vakar ryte (nors as gavau tik siandien) nusiunciau korteles duomenis ryte siandien ir va jau gavau atsakymus ir kaip ir tikejausi visi trys teigiami. Chlamidijos 2.1*10 3) kazkur skaiciau ir nepamenu ar cia jau labai high ar medium. Ojoj kiek antibijotiku laukia. Bet tai turbut paaiskina ir sukeltas TNF ir nepavykusius IVF ir tikiuosi netgi bloga gleivine.  Nu ka skambinu Gorgiui ir varau aiskintis kas laukia  blink.gif

kaip tavo Egk ??



Pas tave low bus,pas mane beros 6.9 ant 10 6,tai cia medium buvo.Gal greitai issinesdins uz tai?
Varyk rytoj,meeta kur padarysim bigsmile.gif as 14:30 ten busiu.

O gleivine tikrai bloga nuo zarazu gali buti....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 01 lapkričio 2011 - 13:23
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 11 01, 14:21)
Pas tave low bus,pas mane beros 6.9 ant 10 6,tai cia medium buvo.Gal greitai issinesdins uz tai?
Varyk rytoj,meeta kur padarysim  bigsmile.gif  as 14:30 ten busiu.

O gleivine tikrai bloga nuo zarazu gali buti....


Zinok man ryt labai tiktu irgi, bandau sukt ir klaust. bigsmile.gif

Velnias niekaip neisprasiau rytojaus popietei schmoll.gif Ketvirtadieni ryte einu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 01 lapkričio 2011 - 14:09
QUOTE(Citas @ 2011 11 01, 12:42)
Zinok man ryt labai tiktu irgi, bandau sukt ir klaust.  bigsmile.gif

Velnias niekaip neisprasiau rytojaus popietei  schmoll.gif  Ketvirtadieni ryte einu.



Na tai as tau virusiuka ant sofkutes paliksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 11 01, 15:11)
Na tai as tau virusiuka ant sofkutes paliksiu  mirksiukas.gif


Tik pasakyk ant kurios, o tai eisiu ir desiu savo minkstaja ant kiekvienos lotuliukas.gif Nuraminai del tu chlamidijos skaiciu, nenoriu cia darbe ieskotis info, gali kas uzciokint, bet jei sakai kad cia nebaisiai dideli skaiciai tai tikiuosi isgydoma.

Dangutex - sekmes tau Rygoj siandien ir labai laukiam geru ziniu is taves 4u.gif

Atsakyti
Sveikos merginos. Buvau pas gyd., atidejome IVF, del ribotos kiausydziu funkcijos. Daktare liepe menesi AKUPUNKTURA[B][SIZE=14] ir Q10


Gal kas galite man patarti kur Vilniuje galima akupunktura gauti????? kiek kainuoja??? Kur tas adatas duria? ar skauda? Ar kam padejo Akupunktura?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delena: 01 lapkričio 2011 - 15:11
QUOTE(Delena @ 2011 11 01, 16:09)
Sveikos merginos. Buvau pas gyd., atidejome IVF, del ribotos kiausydziu funkcijos. Daktare liepe menesi  AKUPUNKTURA[B][SIZE=14]  ir Q10
Gal kas galite man patarti kur Vilniuje galima akupunktura gauti????? kiek kainuoja??? Kur tas adatas duria? ar skauda? Ar kam padejo Akupunktura?


Gaila kad atidejo unsure.gif Akupunktura tikrai neskauda, labai atpalaiduoja ir tikekimes kad atstatys tau kiausidziu funkcija. Q10 irgi puikus papildas. Siuos abu dalykus sudejus, dar pridejus D3 ir pirma karta turejom blastukes. smile.gif nezinau tik kur vilniuj daro cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 11 01, 14:05)


kaip tavo Egk ??

Aš dar net nenusiunčiau, po kapus važinėjomės doh.gif Nu viskas pavalgom ir varom į ofisą. Juk kortelė BŪTINAI turi būti kreditinė? Nes mano tai paprasta.

Dar mergaitės kurios siuntėt help.gif help.gif
Ten reikia parašo apačioje, tai man siųsti skanuotą laišką? Ar tik paprastai užpildyti?
Citas kaip tu siuntei?
Atsakyti