Įkraunama...
Įkraunama...

IVF ...čia pildosi svajonės!

QUOTE(egk @ 2011 11 01, 14:16)
Aš dar net nenusiunčiau, po kapus važinėjomės doh.gif Nu viskas pavalgom ir varom į ofisą. Juk kortelė BŪTINAI turi būti kreditinė? Nes mano tai paprasta.

Dar mergaitės kurios siuntėt help.gif  help.gif
Ten reikia parašo apačioje, tai man siųsti skanuotą laišką? Ar tik paprastai užpildyti?
Citas kaip tu siuntei?


gali ir debetine,bele pinigu ten butu smile.gif

issiprintini,uzpildai,pasirasai ir nuskanuoji 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 01 lapkričio 2011 - 15:18
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 11 01, 16:17)
gali ir debetine,bele pinigu ten butu smile.gif

issiprintini,uzpildai,pasirasai ir nuskanuoji  4u.gif


Gerai ačiū taip ir padarysiu gal ir man dar šiandien atsiųs
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 11 01, 16:16)
Aš dar net nenusiunčiau, po kapus važinėjomės doh.gif Nu viskas pavalgom ir varom į ofisą. Juk kortelė BŪTINAI turi būti kreditinė? Nes mano tai paprasta.

Dar mergaitės kurios siuntėt help.gif  help.gif
Ten reikia parašo apačioje, tai man siųsti skanuotą laišką? Ar tik paprastai užpildyti?
Citas kaip tu siuntei?


As pasirasiau ir skanuota siunciau atgal. Manau kad tai svarbu jiems. Ir mano kortele Visa Debit, bet problemu nebuvo.
Sekmes, laukiu tavo naujienu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 11 01, 16:21)
As pasirasiau ir skanuota siunciau atgal. Manau kad tai svarbu jiems. Ir mano kortele Visa Debit, bet problemu nebuvo.
Sekmes, laukiu tavo naujienu  4u.gif

Aišku 4u.gif Reiškia vistiek tada teks į darbą varyt, namie skanerio neturiu. Jei būtų gerai be parašo tai jau dabar savo debetinės kortelės duomenis būčiau pasiuntus...
Atsakyti
Warwariuk, su gimtadieniu!!!! Tegul tau sie metai buna issimintiniausi wink.gif

Citai, tai as nesupratau, tau visos trys bacilos rastos???? ar tu tik chlamidijas darei, susimaisiau, kuri mergaite kiek tyrimu dare.. blush2.gif
Kazkoks kosmosas, tokia salis kaip Graikija, o tokius tyrimus daro.... kodel atsilieka tokiso salys kaip UK, FR, GB... nesuprantu... nebent mes nezinom....

Delena - tu Vilniuje?Del akupunkturos, galeciau tuomet rekomenduoti....adateles man paskausta kai duria, bet kenteti galima... reiks paprasyti i depresijos taska, kad idurtu, ko tai liudna...

Dangutex dingo.... ar ne ji skaiciukus jau turetu pranesti?
Atsakyti
Citai, na kaip gerai, kad pradejai vizitus pas Gorgi, o nepuolei stacia galva i sekanti IVF'a. Pagaliau aiskeja bedu priezastys. Linkiu, kad greitai jas iveiktum 4u.gif Parasyk butinai, kokia schema gydytojas sudarys.

EGK, laukiam dabar tavo naujienu.

Warwara, o tave nuosirdziai su gimtadieniu happybday.gif Paciu geriausiu metu!
Papildyta:
QUOTE(Terze @ 2011 11 01, 17:04)
Kazkoks kosmosas, tokia salis kaip Graikija, o tokius tyrimus daro.... kodel atsilieka tokiso salys kaip UK, FR, GB... nesuprantu... nebent mes nezinom....



Na kiekvienoj salyje yra savu geniju smile.gif ta graiku labaratorija tiesiog sugalvojo issamesni tyrima ir ji uzpatentavo. Pries siunciant ten megini domejausi, ar ne kokia saraskino kontora. Pasirodo tai vienintele labaratorija graikijoje, kurios DNR tyrima pripazista teismai, kai vyksta gincas del tevystes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iride: 01 lapkričio 2011 - 16:28
bykova kazka panasaus irgi pradejo daryt,tas prasme is mm kraujo...tik kas pas ja konkreciai nzn.
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 11 01, 17:04)
Citai, tai as nesupratau, tau visos trys bacilos rastos???? ar tu tik chlamidijas darei, susimaisiau, kuri mergaite kiek tyrimu dare..  blush2.gif 
Kazkoks kosmosas, tokia salis kaip Graikija, o tokius tyrimus daro.... kodel atsilieka tokiso salys kaip UK, FR, GB... nesuprantu... nebent mes nezinom....


Nu ir paciai kol kas baisoka, bet tap rastos visos trys blink.gif O kad UK nedaro sito tyrimo tai tikrai, daug visur skaitinejau tikrai radus buciau kokia reklama ir kitos mergaites cia ekspertes toj srity smile.gif


QUOTE(Iride @ 2011 11 01, 17:14)
Citai, na kaip gerai, kad pradejai vizitus pas Gorgi, o nepuoliai stacia galva i sekanti IVF'a. Pagaliau aiskeja bedu priezastys. Linkiu, kad greitai jas iveiktum  4u.gif Parasyk butinai, kokia schema gydytojas sudarys.

Na kiekvienoj salyje yra savu geniju smile.gif ta graiku labaratorija tiesiog sugalvojo issamesni tyrima ir ji uzpatentavo. Pries siunciant ten megini domejausi, ar ne kokia saraskino kontora. Pasirodo tai vienintele labaratorija graikijoje, kurios DNR tyrima pripazista teismai, kai vyksta gincas del tevystes.


Aciu iride, kol kas baugu, bet tikiuosi isgydomos visos sitos bjaurybes!

Oho netgi tokia sustra ta klinika? Nu kareik manyti kad jie nesiuncia tiesiog visiems kad positive, kad po to dar butum priverstas persitestuoti po antibijotiku, nes jiems garantuoti pinigai.
O beje persitestavimas vel tiek pat kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 11 01, 17:18)
Oho netgi tokia sustra ta klinika? Nu kareik manyti kad jie nesiuncia tiesiog visiems kad positive, kad po to dar butum priverstas persitestuoti po antibijotiku, nes jiems garantuoti pinigai.
O beje persitestavimas vel tiek pat kainuoja?


Tikrai visoms nesiuncia, kad positive. Va, as ir Rosita, gavome negative atsakymus. Atrodo, kad persitestavimas tiek pat kainuoja. Cia Keberiokst zino.
Atsakyti
As zinok,irgi buvau pradejus galvoti,kad visiems ten positive,nes is uk forumu daugumai nesekmiukoi randa.Bet va Iride ir Rosita,negative,kitos is uk irgi persitestuoja negative;tai matyt nemeluoja...

Tiek pat kainuoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 01 lapkričio 2011 - 16:28
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 11 01, 17:28)
As zinok,irgi buvau pradejus galvoti,kad visiems ten positive,nes is uk forumu daugumai nesekmiukoi randa.Bet va Iride ir Rosita,negative,kitos is uk irgi persitestuoja negative;tai matyt nemeluoja...

Tiek pat kainuoja.


Aisku, nu matysim. Sekmes tau ryt 4u.gif
Atsakyti
Delena. 4u.gif
Atsakyti