Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 73 tema .

Wow, kokios geles... eina sau kaip grazu... kaip tas tulpes tokias grazias padaryti.. bandziau, bet man gaunasi vistiek prasiskleide biggrin.gif
Atsakyti
erikiuxx, eda.dita aciu 4u.gif

tinulia kokios grazios tavo rozes... wub.gif mistika man tokias grazias susukt blush2.gif

adrija wub.gif
Atsakyti
tinulia- rozes thumbup.gif

@adrij@,eina svilpt,kas per uzsakovai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
lelijas palikit pagrabui, o kol žmonėms po 55 ir vestuves švenčia, uždėkit rožių wub.gif



@Adrija@, „draskot širdį“ su tokiomis grožmenomis, ir reikėjo man tas Jūsų tulpes dabar pamatyti, vėl nemiegosiu porą naktų verysad.gif verysad.gif verysad.gif neapsakytai gražios wub.gif wub.gif wub.gif ir spalva mano wub.gif wub.gif wub.gif

pastilažo likučius bet kokiems papuošimams galite sunaudoti 4u.gif gėlėms, detalėms, karūnai taip pat 4u.gif

Atsakyti
@adrij@ labai jau tas vazonelis su gelemis wub.gif wub.gif
jai nesunku brukstelkit i az tokio papuosimo torto kainyte ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 11 03, 13:40)
lelijas palikit pagrabui, o kol žmonėms po 55 ir vestuves švenčia, uždėkit rožių  wub.gif
@Adrija@, „draskot širdį“ su tokiomis grožmenomis, ir reikėjo man tas Jūsų tulpes dabar pamatyti, vėl nemiegosiu porą naktų verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  neapsakytai gražios wub.gif  wub.gif  wub.gif ir spalva mano  wub.gif  wub.gif  wub.gif

pastilažo likučius bet kokiems papuošimams galite sunaudoti 4u.gif  gėlėms, detalėms, karūnai taip pat 4u.gif


O ko jos taip drasko tavo širdelę , gi be spyglių .... man malonu , kad tau mano sodai , dar neatrodo pasenia smile.gif .

Ačiū visoms mergaitėms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 03, 12:41)

naitai neverk dėl moldų (deimantų ) , kam tau jie - deimantai , tu pati nešlifuotas deimantas  wub.gif .

ne, nu Jūs tik pasimokykit.. kaip subtiliai mane išvadino netašyta stuobre.. ir negaliu pykti rolleyes.gif

QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 03, 15:51)
O ko jos taip drasko tavo širdelę , gi be spyglių  .... man malonu , kad tau mano sodai , dar neatrodo pasenia smile.gif .


ne, ne, ne, dar nepasenę tie Tavo sodai hihihi.gif

o aš tortų nekepu tease.gif
Atsakyti
Kiek zmoniu tiek nuomoniu ax.gif mano mylimiausios geles yra butent baltos lelijos wub.gif bet teks turbut numirti kad ju daug gauciau doh.gif
Atsakyti
adrijos vazonėlis stulbinamas, siaubas kada aš išmoksiu sudėliot taip gražiai gėles....
Atsakyti
QUOTE(tinulia84 @ 2011 11 03, 11:29)
ačiū labai, jaučiu taip ir darysiu, vis mane vyras subalamūtina, ką nors pasako ir išmuša mane iš vežių biggrin.gif


Maziau tu klausyk jo irnesakyk.gif

QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 03, 12:17)
Vazonėlis , su norimos spalvos , ir rūšies  gėlėmis .


Nu tai faktas kad copy i kompa doh.gif doh.gif doh.gif ziauriai cia...laukiu tos dienos kada as turesiu kantrybes geliu darymui lotuliukas.gif

Gavau savo pirkini, Knyga apie papuosimu,Cake decorating bible biggrin.gif varau ciupinet!
Atsakyti
Man taip pat lelijos labai gražios gėlės wub.gif Kaip ir chrizantemos wub.gif “Jei nori būti laimingas visą gyvenimą - augink chrizantemas”- byloja rytiečių išmintis. Japonams chrizantemos reiškia laimę ir sėkmę, kinams –išmintį bei ilgą amžių."
O jau mums, lietuviams, iš karto laidotuvės ir kapai irnesakyk.gif
Kurkite mergaitės geriau gražią, naują tema mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzokada @ 2011 11 03, 15:26)
Gavau savo pirkini, Knyga apie papuosimu,Cake decorating bible  biggrin.gif  varau ciupinet!

parasyk kaip tau patiko knyga, jei super tada ir as uzsisakysiu blush2.gif
Atsakyti