Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus 73 tema .

QUOTE(Dianaaa1215 @ 2011 11 03, 11:23)
Ačiū Adrijai už nuorodą bačkutės darymui 4u.gif


Prašom , tavo užsispyrimas privertė ieškoti , vakar iki 2 nakties , gerbiu tokias atkaklias moteris biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 03 lapkričio 2011 - 11:26
Bet kokiai progai galima tokius tortus daryti g.gif O, žinau, jei mane be priežasties atleistu iš darbo, aš šefui tokį atneščiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(tinulia84 @ 2011 11 03, 13:11)
.gal galite patart kurios gelės žiūrisi geriau? vyras už lelijas, aš - už rožes....žadu puošt šlapia beze...


na aš ant dienų parduotuvėj su nepažįstama moteriške turėjau pokalbį prie chrizantemų skyriaus. Įvadą praleisiu, bet va ką ji man pasakė:
- Nemėgstu chrizantemų ir lelijų. MAn asocijuojasi su laidotuvėmis. Ir vaizdas jų, ir kvapas. Draugė atnešė gimtadieniui lelijų, tai aš jos ėmiau ir paklausiau - kodėl lelijų? doh.gif

O čia toks amžius, tinulia84, kad irgi negali žinoti, ką galvoja apie lelijas ta ponia. 4u.gif
Rožė tai ji vistiek lieka rože. Geriau jau rožės ant torto. Kad dėti lelijas - tada jau reik žinoti solinezantų požiūrį į jas.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 11 03, 13:29)
Labas rytas  4u.gif
na aš ant dienų parduotuvėj su nepažįstama moteriške turėjau pokalbį prie chrizantemų skyriaus. Įvadą praleisiu, bet va ką ji man pasakė:
- Nemėgstu chrizantemų ir lelijų. MAn asocijuojasi su laidotuvėmis.  Ir vaizdas jų, ir kvapas. Draugė atnešė gimtadieniui lelijų, tai aš jos ėmiau ir paklausiau - kodėl lelijų?  doh.gif

O čia toks amžius, tinulia84, kad irgi negali žinoti, ką galvoja apie lelijas ta ponia.  4u.gif
Rožė tai ji vistiek lieka rože.  Geriau jau rožės ant torto. Kad dėti lelijas - tada jau reik žinoti solinezantų požiūrį į jas.

aha, tikrai gerą mintį davėt, apie tai buvau pagalvojus, kai močiutė ruošė puokštę į kapines lapkričio pirmąjai, ten ji dėjo lelijas...tiek to, kad ir kokios riūžavos man tosrožės gavos, bet įtariu, kad jas teks dėt smile.gif
ar tik baltas dėti? dar lapelius žadu padažyti, kad gyviau atrodytų....
user posted image
Atsakyti
Labas rytas
Bijuna O tu stovinti ji ar gulinti ta kaktisa daryt ruošiesi , ir nepamirš spyglių,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evelinčiksa: 03 lapkričio 2011 - 11:42
QUOTE(Bijuna @ 2011 11 03, 09:06)


Nu labai fainas tortuka,savo paprastumu,tie dzibukai labai wub.gif

QUOTE(tinulia84 @ 2011 11 03, 10:11)
LABAI LABAI LABAI REIKIA JŪSŲ PATARIMO 


As uz rozes,bet abieju spalvu,nes baltos kazkaip nesiziuri vienos,tarsi spec sudeliotos...man buvo grazu pirmasis varijantas 4u.gif

afuuu @adrija,nu cia dejai meslo doh.gif ateinu dar be rytines arbatos paskaitinet cia,ir tik dreeebt,vos neapsivemiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinčiksa @ 2011 11 03, 11:42)
Labas rytas
Bijuna O tu stovinti ji ar gulinti ta kaktisa daryt ruošiesi , ir nepamirš spyglių,

Bandysiu formuoti kaip toje nuotraukoje kur aukščiau įkėliau, jis čia atrodo vadinasi 3D g.gif biggrin.gif Aga, vermišelius kišiu biggrin.gif "mokytojos" taip patarė mirksiukas.gif Tik spalva dabar sunervino, gausis koks švelniai žalias ot bus doh.gif
dzokada mirksiukas.gif paprastas, bet kaip man ranka pavargsta, ypač tuos šonus tvarkyti, senatvė smile.gif
Atsakyti
[quote=dzokada,2011 11 03, 13:52]
Nu labai fainas tortuka,savo paprastumu,tie dzibukai labai wub.gif
As uz rozes,bet abieju spalvu,nes baltos kazkaip nesiziuri vienos,tarsi spec sudeliotos...man buvo grazu pirmasis varijantas 4u.gif

ačiū labai, jaučiu taip ir darysiu, vis mane vyras subalamūtina, ką nors pasako ir išmuša mane iš vežių biggrin.gif
Atsakyti
LAba ryta 4u.gif
QUOTE(Olesta @ 2011 08 18, 19:00)
DENGIAMOJO PASTILAŽO GAMYBA pagal @adrija@ receptą
[i]PASTILAŽAS PAGAL CIPCIUKĄ skirtas tortu dengimui


Kur sunaudot šio pastilažo likučius?

Ar galiu iš jo daryt karūną (suksiu rankomis) ir rutuliukus sukti?

Karūnai neturiu maistinių klijų.. Užteks padrėkint vandeniu, kad susiklijuotų?

Taip pat noriu pakeist birią želatiną lapeliais, kiek reikėtų lapelių? Randu tokius unsure.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 11 02, 23:10)
Labas vakaras.Prisėdau Jus paskaitineti ir parodyti ka tik "sukonstruota" "Varškinį gaivumėlį"

Tortukas tavo nuostabus wub.gif thumbup.gif

o su kaktusu, ideja man labai patiko bigsmile.gif
cia daugiau http://www.google.lt...zFtOL4gT-hp2-Aw
Papildyta:
QUOTE(naitas @ 2011 11 03, 11:29)
Labas rytas  4u.gif
na aš ant dienų parduotuvėj su nepažįstama moteriške turėjau pokalbį prie chrizantemų skyriaus. Įvadą praleisiu, bet va ką ji man pasakė:
- Nemėgstu chrizantemų ir lelijų. MAn asocijuojasi su laidotuvėmis.  Ir vaizdas jų, ir kvapas.

Tikra taisybe, kokios jos grazios bebutu, vistiek man jos tik laiduotuvem ax.gif

QUOTE(tinulia84 @ 2011 11 03, 11:39)

Tik rozes daryciau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(@adrij@ @ 2011 11 03, 10:50)

Ale sugalvok tokiu padaryti doh.gif
pirmas man panasus i saulegrazu chalva ax.gif
Atsakyti
Įdėsiu viena - šviežią , nes tema užbaigsim diskusijom be tortų foto biggrin.gif .

Vazonėlis , su norimos spalvos , ir rūšies gėlėmis .

user posted image...user posted image
Atsakyti
WOW grazu, ipac tulpes wub.gif o melynu geliu nepazistu blush2.gif
Atsakyti