Įkraunama...
Įkraunama...

Brolis ir sesuo vienodais vardais

QUOTE(muminukas @ 2011 10 26, 16:28)
tai ir dvynukai yra Benas ir Benita wacko.gif nesąmonė schmoll.gif

Žinau dvynius Žaną ir Žaną biggrin.gif (brolis ir sesuo).
Atsakyti
Man nepatinka tokie deriniai schmoll.gif Ir is vis nelabai suprantu kam vaiku vardus reikia derinti g.gif Jie gi skirtingos asmenybes, cia toks jausmas tevu ambiciju tenkinimas blush2.gif Sugalvoja kad vaiku vardai bus is J raides ir renka doh.gif
Atsakyti
ka tik grizau is drauges ir zinot grazu, viena saukia emiliuku, kita mute (ale emute), o vaikai, nors metu skirtumas, kaip vienas kito veidrodziai, taigi kaip lukas su lukrecija, taip emilis su ema man grazu, grazu visgi man, kai vaiku dera...As ir derinsiu vaiku vardus;)) man patinka...kai pagalvoju as lietuvoj gyvenu, mano brolis olandijoj, tai koks skirtumas ar panasus butu musu vardai, svarbu grazus:))))) visiems aciu uz diskusija, buvo idomu:)
Atsakyti
man ir gražu ar ne, priklauso nuo vardų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi_D @ 2011 11 22, 08:57)
Forumo platybėse mačiau vienos forumietės dukryčių vardus- Eva, Ema ir Ieva. Visada maniau, kad Eva ir Ieva tas pats vardas.  blush2.gif


Visi trys vardai man l,grazus ir dera:))) jau priejom sioj diskusijoj minti, kad jei vardai grazus, tai grazu ir panasus
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2011 10 26, 17:28)
tai ir dvynukai yra Benas ir Benita wacko.gif nesąmonė schmoll.gif


Mano kolege turi sunu ir dukra, Bena ir Benita, man skamba graziai...o vaikai irgi grazus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2011 11 17, 13:15)
Žinau dvynius Žaną ir Žaną biggrin.gif (brolis ir sesuo).

dvynių tokių derinių yra ir daugiau- darželį lanko Deimantas ir Deimantė ax.gif
o kieme tokie dvyniai vaikšto- Eimantas ir Eimantė 4u.gif

man tokie deriniai nepatinka...net Benas ir Benita skamba gražiau, nes nors galūnės akivaizdžiai skiriasi, o štai atvejais, kur paminėjau, tik viena raidė schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stikliukė: 02 gruodžio 2011 - 11:53
KURIE MAN PATIKO TAI DVYNIAI BENAS IR BENITA. DAUGIAU ESU PRIES BROLIU IR SESERU DVEJINIMA. NETIKSLINGA OCH OCH smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milda1956 @ 2011 12 02, 13:58)
KURIE MAN PATIKO TAI DVYNIAI BENAS IR BENITA. DAUGIAU ESU PRIES BROLIU IR SESERU DVEJINIMA. NETIKSLINGA OCH OCH smile.gif

as tai jau priejau isvados kad man ir ema su emiliu patinka, ir benas su benita, ir lukas su lukrecija.....siandien susipazinau su rimvydu ir rima, jau suaugusiais..na, jei viena raide skiriasi zana ir zanas, tai gal jau per daug, bet ema su emiliu ar lukas ir lukrecija, man l.grazu......vaiko grupej yra broliai matas ir tadas, adas ir adele....

adas ir adele man l.grazu, kaip ema su emiliu:))) kazkaip man tai l.grazu, kaip derinasi...kai turesiu daugiau vaiku, derinsiu vardus...nes pavyzdziu aleksandras ir teja man atrodytu negrazu, turi kazkaip dereti vardai...


Atsakyti
QUOTE(tarifadream @ 2011 12 02, 15:23)
kai turesiu daugiau vaiku, derinsiu vardus...nes pavyzdziu aleksandras ir teja man atrodytu negrazu, turi kazkaip dereti vardai...


Tai kaip tik labai tinka biggrin.gif Abu graikiški
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2011 12 02, 15:36)
Tai kaip tik labai tinka biggrin.gif  Abu graikiški


del graikiskumo tai gal, bet aleksandras toks karaliskas vardas, stiprus atrodo, o teja per silpna forma prie sio vardo.....pavyzdziui, man grazu ir graziai skamba, ir dera, vincentas ir marija...abu tokie islaikyti vardai...

arba teja ir zoja man super deretu

nu zodziu, tikiuosi pagavot minti....
Atsakyti
QUOTE(** Svaja** @ 2011 10 26, 21:28)
Maniskiu panasus ,  4u.gif  Indre ir Andrius biggrin.gif


As Indre, o amano vyras Andrius ax.gif

Pazystu Laurą ir Lauryną, brolis ir sesuo, man kazkaip keista unsure.gif
Atsakyti