Įkraunama...
Įkraunama...

Brolis ir sesuo vienodais vardais

QUOTE(Egipta @ 2011 12 02, 17:27)
As Indre, o amano vyras Andrius  ax.gif

na, vyro su atitinkamu vardu nepasirinksi lotuliukas.gif

O mano draugė Giedrė rado vyrą Giedrių ir už jo ištekėjo biggrin.gif o dukras pavadino Saule ir Rasa biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Stikliukė @ 2011 12 02, 19:30)
na, vyro su atitinkamu vardu nepasirinksi lotuliukas.gif



drinks_cheers.gif žinau dvi poras Ramūnas ir Ramunė smile.gif ir vieną Linas ir Lina. bet jau čia nebent keisti porą reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tarifadream @ 2011 12 02, 14:47)
del graikiskumo tai gal, bet aleksandras toks karaliskas vardas, stiprus atrodo, o teja per silpna forma prie sio vardo....


bet gal ta mergaitė ir yra silpnesnė, gal jai net netiktų koks stiprus vardas rolleyes.gif

Mano vadovės dukra pavadinta upės vardu, o berniukas tiesiog vardu, jokių upių, kalnų, miestų ar miškų. Tai kiek buvo pykčių, kodėl tėvai ji nepavadino kieno nors garbei doh.gif Mažas aišku dar, bet vis tiek..
Todėl gal renkantis vardus reikia pagalvoti ir apie vaikų pavydą, kad brolio ar sesės vardas bus ypatingesnis už kito
Atsakyti
QUOTE(tarifadream @ 2011 12 02, 15:47)
del graikiskumo tai gal, bet aleksandras toks karaliskas vardas, stiprus atrodo, o teja per silpna forma prie sio vardo.....


O Tėja - "dieviškas" lotuliukas.gif Graikų mitologijoje Tėja (Thea) - viena iš titanidų, valdžiusių pasaulį iki Dzeuso. Kita kalba, kad šis vardas man asmeniškai nepatinka, atrodo kaip Dorotėjos vardo trumpinys.
Atsakyti
man tai nepatinka kai broliu / seseru vardai vienodi. esu uzmacius forume simas ir simona. nzn, kazkaip visai be fantazijos tevai atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GAILĖ*: 10 gruodžio 2011 - 15:36
O man net neaktualu vaikams rinkti vardus, kad vienas vardas ten deretu prie kito, net nepatinka, kaivardai tiesiog ne tai, kad ten dera, bet yra vienodi, pvz.: Romas ir Roma, nesuprantu tokio pasirinkimo schmoll.gif
Atsakyti
Labutis,

Kaip Jums atrodo Mykolas ir Nikole.. ar labai labai sviestas sviestuotas smile.gif)) 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Man labai grazus sis mergaitiskas vardas smile.gif) bet turbut ir liks graziu unsure.gif
Atsakyti
Gal ir gerai, sauku emi ir abu atbega lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(negara @ 2012 03 14, 17:41)
Labutis,

Kaip Jums atrodo Mykolas ir Nikole.. ar labai labai sviestas  sviestuotas smile.gif))  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Man labai grazus sis mergaitiskas vardas smile.gif) bet turbut ir liks graziu  unsure.gif


na, tikrai sviestuotas ax.gif
Atsakyti
O man gražu 4u.gif
Dvynukus jei turėčiau dėčiau Gustas ir Gustė arba Justas ir Justė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2012 03 16, 12:20)
na, tikrai sviestuotas  ax.gif

man labai grazU;) skonio reikalas:)
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2011 12 10, 08:36)
nzn, kazkaip visai be fantazijos tevai atrodo biggrin.gif


butent, tiek daug graziu vardu, o cia uzsiciklinti ant to vieno. Be to, nu nzn, man atrodo, kad ema ir emilis/benas ir benita- tevams patiko vienos lyties vardas, o po to kitam vaikui irgi kazkaip ji prilipde...
Atsakyti