Įkraunama...
Įkraunama...

Riebalų nusiurbimas, pilvo plastika Nr.10., tęsiam

wub.gif
Atsakyti
Liomi, as ir kai pamaciau randus tai ir issigandau (matyt ir tikejausi stebuklingos lazdeles) smile.gif O paziurejus i foto, manau kad operacija reikalinga 4u.gif
Monele, o kiek kainuos viskas? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jacke28: 27 spalio 2011 - 20:28
as beveik susitariau jau del op mirksiukas.gif tik sudetinga nes per atostogas doh.gif vaikai mazi,nera savu namu,pas tevus .oi,bozemoj,gulesiu o vaikai lankyti svecius nores,pakeliaut,o as pas anyta miegamajame trunysiu unsure.gif

mergaites,prasau pasakykit koks fizinis aktyvumas,trupineli,dudute,mamyte Ausryte,ar visiskai ligonis buvote dvi sav ir po kiek laiko sedeti automobilyje pora val galejote? dekoju 4u.gif
Atsakyti
labas visoms grazuolems ir norincioms tokiomis tapti.
Sveika pasijungus liomi 4u.gif kai ziuri i gyvenima su humoru ir savimi pasitiki, viskas liuks bigsmile.gif
As vis pribegus pasiskaitineju, bet laiko mazai siuo metu turiu, tad ir neisiterpiu. Labai dziaugiuosi uz visas, kurios isgyvena pooperacini laikotarpi smile.gif gykit ir mars parduotuviu sturmuoti tongue.gif
Kazkaip manes negasdina nei pooperaciniai laikotarpiai, nei kitos bedos, nes zinau, kad po op busiu grazi ir savimi patenkinta; rubai s dydzio kurie guli toooli spintoje (jei zinoma greitai sutaupysiu pinigeliu op ir jie neiseis is mados) eis i trasa, nes kiekviena miela diena galvoju ka cia apsirengus ir ar verta leisti pinigus naujiems M dydzio drabuziams, kai geriau juos padeciau op.
Na zodziu rasykit, visada idomu paskaityti.
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2011 10 27, 22:21)
mergaites,prasau pasakykit koks fizinis aktyvumas,trupineli,dudute,mamyte Ausryte,ar visiskai ligonis buvote dvi sav ir po kiek laiko sedeti automobilyje pora val galejote? dekoju  4u.gif


mano op buvo antradienį, o šeštadienį jau man pabodę buvo namie, tai su MB važiavom paivėžint su mašina po Kauną. Tai galėjau keleivio vietoj laisvai sėdėt. Pirmadienį vairavau jau pati. Aš labai greitai atsigavau. Šestadienį jau siurbliavau namus. Na tikrai buvo lengviau gerokai nei kad tikėjausi pati. Labai bijojau, kad būsiu kaip ligonis baisiausias, bet tikrai taip nesijaučiau 4u.gif
Atsakyti
Noriu paklausti, gal galėsit iš savo patirties atsakyt, jei po gimdymo praėjus pusmečiui pilvo raumenys vis dar išsiskyrę, ar dar yra tikimybė, kad jie sugrįš į savo vietas ar čia jau tik operacija gali padėt?
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2011 10 28, 00:23)
Noriu paklausti, gal galėsit iš savo patirties atsakyt, jei po gimdymo praėjus pusmečiui pilvo raumenys vis dar išsiskyrę, ar dar yra tikimybė, kad jie sugrįš į savo vietas ar čia jau tik operacija gali padėt?


Ko gero jau nesugrįš...
Atsakyti
Dudte kur foto g.gif
aš eisiu į dušą šnd, tai pasifotkinsiu, tik man dabar klausimas iškilo, ar reikia tuos tvarsčius nusiimti? man perrišimas tik vakare, tai tiek laiko jei būsiu be pleistrų nieko?
Atsakyti
Trupineli, man sake maudytis su tvarsciais, o tada persiristi. Tai tu gal maudykis pries pat vizita, kad nereiktu namie uzklijuot ir po to vel tau ten klijuos, sutaupysi...
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2011 10 28, 10:54)
Trupineli, man sake maudytis su tvarsciais, o tada persiristi. Tai tu gal maudykis pries pat vizita, kad nereiktu namie uzklijuot ir po to vel tau ten klijuos, sutaupysi...

aš ir taip galvoju, reiks į pavakrę nusimaudyt, nors jau taip noriu kuo greičiau į ten doh.gif
Atsakyti
QUOTE(trupinelis @ 2011 10 28, 09:17)
Dudte kur foto g.gif


Nebuvo fotosesijos smile.gif ir bus tik po kelių dienų, nes vėlgi mane užklupo red days smile.gif
Atsakyti
supratau, o klausyk, kaip tu maudeis blush2.gif i? nusiemei tuos tavrstuomuosius pleistrus? nes as tai neturiu ju pasikeitimui, tikiuosi kad vakare naujus uzklijuos
bet gal nieko neatsitiks jei be ju pabusiu keleta valandu? g.gif na ale ot dilema, praustis ar nesipraust
Atsakyti