Įkraunama...
Įkraunama...

Riebalų nusiurbimas, pilvo plastika Nr.10., tęsiam

Aj va del to maudymosi tai as maudziaus nusiemus plesitrus, o po to binta keliskart sulenkiau ir uzdejau ant rando 4u.gif MAn irgi reikejo tik kelias val laukt taip iki perrisimo. Korsetas puikiai prilaike bintus 4u.gif
Atsakyti
Trupineli, tiesiog super! thumbup.gif 4u.gif

QUOTE(Enita @ 2011 10 27, 23:23)
Noriu paklausti, gal galėsit iš savo patirties atsakyt, jei po gimdymo praėjus pusmečiui pilvo raumenys vis dar išsiskyrę, ar dar yra tikimybė, kad jie sugrįš į savo vietas ar čia jau tik operacija gali padėt?


Kad visiskai sugrys tai nelabai, bet kazkiek gryzta, gryzta, sportuot reikia, tik pratimus ziuret, kiti (istryziniam pilvo raumenim ypac) gali dar labiau pablogint situacija sad.gif
Atsakyti
na aš jau po perrišimo, sakė viskas gerai (tfu tfu tfu). jau buvau ir apsipirkt maisto pardėj ir svečiuose thumbup.gif
papildžiau albumėlį bambos nuotraukom
Atsakyti
QUOTE(trupinelis @ 2011 10 28, 22:08)
papildžiau albumėlį bambos nuotraukom

O kokias sąlygas reikia atitikt/išpildyt norint pamatyt jūsų albumą?
Atsakyti
QUOTE(trupinelis @ 2011 10 28, 21:08)
na aš jau po perrišimo, sakė viskas gerai (tfu tfu tfu). jau buvau ir apsipirkt maisto pardėj ir svečiuose thumbup.gif
papildžiau albumėlį bambos nuotraukom


Jetus kaip graziai viska padare thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Del tokio rando jau ir man nebebaisu darosi smile.gif 4u.gif
Atsakyti
bijau anksti džiaugtis, bet kol kas rezultatu esu labai patenkinta, ir pats daktaras superinis. labai šiltas, mielas, rūpestingas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(trupinelis @ 2011 10 28, 22:14)
bijau anksti džiaugtis, bet kol kas rezultatu esu labai patenkinta, ir pats daktaras superinis. labai šiltas, mielas, rūpestingas 4u.gif


tobula smile.gif kada dabar perrišimas? gorsetą naują gavai? g.gif

kažkaip nematau aš tų tavo dviejų baisių strijų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dudute: 28 spalio 2011 - 21:24
Trupineli, labai gražiai atrodysi!!!
Atsakyti
dar kainą parašyk mirksiukas.gif
o šiaip tai grožis rolleyes.gif
Atsakyti
Trupineli jauciu kokia laiminga esi-ziuri ir netiki ,kad cia tu,turbut biggrin.gif

o mane labai nudziugino aktyvumas tavo,tik dienos tepraejo 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Greitos jus pleputes smile.gif
Trupinelio op praziopsojau,bet smagu kad jau po visko 4u.gif foto apziurejau,labai labai patiko pilvukas ir bamba grazi thumbup.gif
Atsakyti
Munli,viska perskaiciau (keturias temas) ar sunku tau buvo? kaip vyko gyjimas.as buciau labai dekinga jei parasytum cia ar az ,nes pati is uzmariu juru atvykti tureciau 4u.gif
Atsakyti