Įkraunama...
Įkraunama...

Riebalų nusiurbimas, pilvo plastika Nr.10., tęsiam

QUOTE(Mamyte_Ausryte @ 2011 10 30, 17:30)
Enita cia paveiskliukas kaip mazdaug ta op daroma:
user posted image


gerulis paveiksliukas.... brrrrrrrr, gerai, kad jau post faktum bigsmile.gif
Atsakyti
bamba perveria is apacios i virsu,su visa bambagysle,nes ji yra svarbi, jungiasi su zarnynu.

albumelyje maciau pjuvius virs bambos.vertikalius.kas ten,nevykusi kilpa bambai praverti?
Atsakyti
Tai reiškia, kad bambą ne suformuoja iš naujo, bet palieka seną, tik naujoj žemyn nutemptoj odoj padaro skylutę jai išlįsti? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Mamyte_Ausryte @ 2011 10 30, 17:30)
man pavyzdziui ziauriai nepatiko mano isokusi bamba ir suglebusi oda iki op ir zinau kad nebuciau niekad su tuo susitaikius  mirksiukas.gif

O aš dar nežinau su kuo man būtų sunkiau susitaikyt - su tokiu baisiu pilvo vaizdu ar su randu per visą papilvę g.gif Aš gi vos ne meldžiaus, kad tik cezario gimdant neprireiktų ir pati sugebėčiau pagimdyt, nes labai nenorėjau turėti rando, o juk cezario randas palyginus su šitu tai visai mažučiukas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2011 10 30, 17:52)
Tai reiškia, kad bambą ne suformuoja iš naujo, bet palieka seną, tik naujoj žemyn nutemptoj odoj padaro skylutę jai išlįsti?  unsure.gif
Papildyta:

O aš dar nežinau su kuo man būtų sunkiau susitaikyt - su tokiu baisiu pilvo vaizdu ar su randu per visą papilvę g.gif Aš gi vos ne meldžiaus, kad tik cezario gimdant neprireiktų ir pati sugebėčiau pagimdyt, nes labai nenorėjau turėti rando, o juk cezario randas palyginus su šitu tai visai mažučiukas unsure.gif

Nu kazkaip taip gaunas, kad lieka senoji, bet apsiuta nauja oda gal biggrin.gif nes nebelieka ji isokus smile.gif

O apsisprest jau teks paciai kas geriau randas ar toks pilvukas, aisku noretus vel grazaus pilvuko be jokio rando, bet deja tai jau neimanoma. As tai pvz kazkaip mintyse dar iki operacijos susigyvenau su tuo randu, nors kai pamaciau pirmakart tai tikrai isigandau ir dabar man baisu i savo randa ziuret, bet zinau, kad ateis diena kai jo beveik nesimatys, tai ir dziaugiuos kad pasidariau op 4u.gif

Liomi tikriausia kazkas ten dar negerai jei pjauna zemyn dar nuo bambos, man B sake, kad pjuvis toks buna daromas tikrai ne siaip sau 4u.gif

Dudute papasakok kaip gyveni. Neatsibodo dar tas korsetas? ar skauda dar kurnors? jaucias tempimas? ar jau nukrito sasiukai nuo rando?
Atsakyti
O kokiu būdu sutvirtina prasiskyrusius pilvo raumenis?
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2011 10 30, 18:26)
O kokiu būdu sutvirtina prasiskyrusius pilvo raumenis?

Susiuva 4u.gif labai retais atvejais esant dideliam prasiskyrimui deda tinkleli.
Atsakyti
Dar man toks klausimas kilo - ar visos, pasidariusios operacijas, daugiau vaikų nebeplanuojat?
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2011 10 30, 16:05)
o norint suformuot raumenukus taip pat reiks dirbti ,kaip ir dabar pasidarbavus oi geru rezultatu sulauktum.ta prasme be sporto nemanau ,kad skirsis dabartinis nuo po op


Butent! Po gimdymo ne metai nepraeje....matosi odos istampymas,bet pilvas nekabo,neissokes.
Reik pasportuot,pasimasazuot,oda dar turetu susitraukt,bukle pageretu.

QUOTE(Enita @ 2011 10 30, 16:24)
suglebus, tik gal nuotraukoj tai nelabai gerai matos,


Matosi,matosi.Ir nuotraukoj matosi,bet jusu atveju man operacija neatrodo labai tikslinga.Reiktu paciai padirbet su kunu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2011 10 30, 19:02)
Butent! Po gimdymo ne metai nepraeje....matosi odos istampymas,bet pilvas nekabo,neissokes.
Reik pasportuot,pasimasazuot,oda dar turetu susitraukt,bukle pageretu.

Kabėt labai nekaba, nes dar nemažai lašinukų yra, kurie užpildo tą odą, nors įtempus pilvo raumenis ir oda nukamba, bet iššokimas pilvo didžiulis - sulaukiu daug klausimų/nusitebėjimų/"komplimentų"/pastabų, kad vėl laukiuos doh.gif Ir iš tiesų vaidas toks, kad nesistebiu, jog taip pagalvoja. Va foto iš šono - vienoj pirvas neįtrauktas (bet ir neišpūstas, tiesiog natūralioj būsenoj), o kitoj pilvas įtrauktas (nors ir nepanašus į tokį doh.gif - pilvo presas pas mane stiprus, įtempti raumenys kieti kaip plyta, bet va nelaiko pilvo nors tu ka verysad.gif ):

user posted image
user posted image

Ir šiaip kažkodėl nuotraukose viskas atrodo gražiau nei realybėj, nesimato tų visų baisybių kaip veidrodyje g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enita: 30 spalio 2011 - 18:31
QUOTE(Enita @ 2011 10 30, 15:40)
Čia maniškis, jei turit noro jį pakomentuot:


Nedaryciau op tikrai schmoll.gif Dziaugciaus taip prasisukus po dvieju vaiku bigsmile.gif Teisingai merginos raso, kad labai nedaug po gimdymo praejo,oda dar trauksis, o jei pasportuot, drekint, masazuot, su adatytem pavaryt - vaizdas pageretu dar labiau thumbup.gif
Papildyta:
Beje mano abrozdielio isimt neisima, nors is bendros bazes isemiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(gebene @ 2011 10 30, 19:42)
su adatytem pavaryt
Papildyta:
Beje mano abrozdielio isimt neisima, nors is bendros bazes isemiau  g.gif

Kas tai per metodas?

O dėl nuotraukos, tiesiog jūsų (ir kitų kas ją matė) naršyklė kol kas ją atsimena, bet naujai jos jau niekas nebepamatys.
Atsakyti
su tokiu pilvuku kaip pas Enita tai tokią temą apeičiau dideliu lanku biggrin.gif džiaugčiaus iki nukritimo ,kad toks pilvukas po dviejų vaikų bigsmile.gif (nu bet čia kiekvienam savo)

Gebene o tu per IMG kėlei? g.gif
Atsakyti