Įkraunama...
Įkraunama...

Riebalų nusiurbimas, pilvo plastika Nr.10., tęsiam

Niu va maniske figura su drabuziais ir visais tiuningais hihihi.gif

user posted image

Vakare isimsiu smile.gif
Atsakyti
Gebene labai sauniai atrodai thumbup.gif
Realiai tie pilvai tik nuogai bunant matosi, nes baseine irgi gali pasilept po atskiru maudymuku, bet man jau buvo uzknise vis ziuret kad bliuskute uzsidet tokia, jog rankas pakelus neislystu pilvukas ir tie triusikai man ne prie sirdies, noris kokius 'sexovus' nesiot biggrin.gif Dar uzknisdavo sporto salej persirenginet po aerobikos, rodyt visom ten savo skuras kabancias biggrin.gif
O isbandziau tikrai viska ir svori numeciau po nestumu ir sportavau is sirdies 5-6k i savaite ir masaziukai ir kaukes stangrinancios pilvuka, kremukai. Aisku vaizdas daug geresnis buvo negu iskart po gimdymu, bet netenkino manes vistiek schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyte_Ausryte @ 2011 10 29, 09:48)

O del gydytojo asmeniskumu tai  prasau nekurstyt cia mano fantaziju apie toki grazu chirurga  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



hihihi.gif man tai dar viena priezastis nematyti jo ,kas bus jei, bedant skalpeili i mane ,aistra pajausiu unsure.gif laugh.gif neprivazinesiu gi i pasimatymus verysad.gif biggrin.gif


Gebene,puikumas paciosios drinks_cheers.gif

Man isvaizda labai svarbi.man svarbu mazai sverti blush2.gif doh.gif jau kokius 15 metu pasninkauju biggrin.gif gali krutine sumazet,uzpakalis dingti ,bet kai sakydavo :"jau nesveikai atrodai" - man graziausias komplimentas blush2.gif turbut psichologines problemos laugh.gif bet lietuvems merginoms visoms, manau, isvaizda svarbi ,daugeliu atveju itin ir net per daug.

del sveikatos,Gebene,sakai g.gif o kaip musu mamos ,mociutes? ir gimde ir laukuose,buvo ligos ,aisku,bet isvarzos atsiranda ir vyrams

Atsakyti
QUOTE(gebene @ 2011 10 29, 13:16)
Vat tik mane suneramino tos bedeles su amzium, jei pilvo raumenys nesusiuti  g.gif

O kokios bėdos dėl prasiskyrusių raumenų gali būt be estetinės išvaizdos?
Atsakyti
Dekui uz komplimentus blush2.gif 4u.gif

QUOTE(Enita @ 2011 10 29, 16:14)
O kokios bėdos dėl prasiskyrusių raumenų gali būt be estetinės išvaizdos?


Tai organu pasislinkimai ivairus (nors ir op metu baiminamasi tu pasislinkimu organu, kurie gali net sirdies veikla trikdyti), isvarzos visokios g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dudute @ 2011 10 28, 22:23)
tobula smile.gif kada dabar perrišimas? gorsetą naują gavai? g.gif

kažkaip nematau aš tų tavo dviejų baisių strijų biggrin.gif


drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
buvau pamiršus pasakyt, kad aš dar su neriniais iki kojų galų,mane jei veikia neigiamai, miegot negaliu nes užspaudžia kraujotaką ir t t. kai buvau sakė tipo tiekėjas kolkas anų neturi, jei ir dabar neturės kai eisiu trečiadienį -nusikirpsiu tas galgotkes doh.gif
šiaip savijauta tikrai kasdieną gerėja, tik kad va negaliu išsitiest, tai jei varau į kokią pardę, tuoj pasiimtų vežimėlį į jį atsiremiu ir vsio, viskas puiu, nes kitaip kažkodėl visi į mane žiūri lotuliukas.gif
miegas dar neteikia komforto, nors galėtų, vyras naktį keliasi prie vaiko, visą dieną būna su abiem vaikais, o man gulėjimas kol kas kančia, nes iki op miegojau tik ant pilvo, o dabar visą naktį išmiegot su keliom pagalvėm po galva, plius pagalve po kojom ir dar ant nugaros - košmaras, ant šono jau bandau bet tempia randą, paranojinuosi kad nesutrūktų 4u.gif kol kas tiek žinių, laukiu nesulaukiu kadda pradėsiu vaikščiot išsitiesus ir jaustis be skausmų menkiausių ir galėsiu savo garderobą išsimatuoti ax.gif
Atsakyti
Trupinėli, kaip gražu wub.gif Labai džiaugiuosi dėl Jūsų. Tik neradau kiek kainavo operacija. Parašykit čia ar AŽ mirksiukas.gif
Aš vis kaupiuosi, pinigėlius taupau.. Ir lauksiu kovo-balandžio. Manau, kad anksčiau negalima.. Per metus 3 operacijos, per nepilną mėnesį 6 kg pamečiau, galva sukasi, kojos linksta. Reikėtų atsigaut kažkaip..
Ir noriu, ir kartu labai bijau..
Atsakyti
Miegot ir as dar normaliai negaliu, prabundu keliskart per nakti, vis koki sona suskausta ar tempimas jaucias, nors ant sono miegu jau nuo trecios nakties bigsmile.gif Be to jau beveik issitiesus vaikstau ir melynes nuo veidelio jau baigia nugyt, tai i zmogu pamazu virstu thumbup.gif
Tiesa korsetas tai taaaip mane erzina ph34r.gif Vaziuosiu ryt pas mama ieskot savojo korseto kuri buvau pirkus ortopedijos technikoj po antro nestuke.gif kai vis dar tikejau, kad sustums jis mano raumenis atgal lotuliukas.gif tai va bandysiu nesiot ji, nes ten irgi raso,kad po pilvo operaciju skiriamas ir bent jau patogus, nes sitas ne tiek pilva verzia, kiek sonkaulius ir stubura mad.gif Laukiu kol isvis nebereiks jo nesiot user posted image

Ingutia nebijok viskas bus gerai friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyte_Ausryte @ 2011 10 29, 12:48)
Jetau liomi kaip Tu man patinki ir del isvaizdos ir del poziurio  friends.gif
I disneylenda ir as vaikus vesiu tik laukiu kol mazajai bent jau trys metukai sueis,  kad suprastu kas ir kaip ten viskas  tongue.gif biggrin.gif
O del gydytojo asmeniskumu tai  prasau nekurstyt cia mano fantaziju apie toki grazu chirurga  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Zinau kam RB ketanovo i vaistine bego thumbup.gif wub.gif

liomi, mano nuomone, disneylandas niekur nepabegs, o problemu ateityje turesi. Matau, kaip kankinasi mano mama, bet jos jau niekas neoperuos.

Diskutavot kam reikia op, o kam ne, tai mano manymu musu albume nera ne vienos, kuriai jos nereikia 4u.gif

Apziurejau paskutines merginas po op. viskas super, tikrai graziai atrodot, o po keliu men isvis bus ledas wub.gif bet del bambu lieku prie savo nuomones...Ir tikrai netikiu, kad kokia buvo bamba tokia ir padaro...Nes nu...taip iseina, kad pas B visos su giliom bambom op darosi, o pas M ne...Nu nelogiska zodziu. M puikus daktaras visapusiskai, klientes ji myli, nu bet gi galetu pasukti kolegai B ir pasikonsultuoti, kaip jis tas bambas meistrauja biggrin.gif

Pastebiu, kad merginos kainas sakot per az, as manau, kad si tema yra sukurta dalintis info ir tokie esminiai klausimai, kaip kaina turetu but skelbiama viesai. Taip pat viesai turi buti sakoma nuomone apie daktarus, kliniku prieziura ir pan., nes kitu atveju si tema nebetenka prasmes.

Alenda pasirodyk albume 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(**Leila** @ 2011 10 30, 14:32)
Pastebiu, kad merginos kainas sakot per az, as manau, kad si tema yra sukurta dalintis info ir tokie esminiai klausimai, kaip kaina turetu but skelbiama viesai. Taip pat viesai turi buti sakoma nuomone apie daktarus, kliniku prieziura ir pan., nes kitu atveju si tema nebetenka prasmes.

Dar galėtų ir nuotraukos būti viešos, nes dabar diskutuojat kaip ten gražiai padarė, gražiai atrodo, tai pamatyt norisi, o neišeina sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2011 10 30, 15:01)
Dar galėtų ir nuotraukos būti viešos, nes dabar diskutuojat kaip ten gražiai padarė, gražiai atrodo, tai pamatyt norisi, o neišeina sad.gif

O pati noretum viesai rodytis? g.gif
Atsakyti