Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkričio 2010 mamyčių Grand meetai

Nupirkau du didelius arbūzus biggrin.gif
Galvoju ką dar čia sugalvojus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirila @ 2012 06 06, 20:56)
Nupirkau du didelius arbūzus biggrin.gif
Galvoju ką dar čia sugalvojus  ax.gif

Ir aš arbūzą turiu biggrin.gif bus eilutė prie wc lotuliukas.gif
Atsakyti

Jauciu ryt nuo ryto dabinsites, ruosites, nebus laiko SM, tai linkiu gero oro ir smagaus meeto!!
wub.gif
Atsakyti
man tai siandien ne labai pavyko apsipirkt doh.gif. galvoju ryt dar bandyt anksciau isvaziavus. ko dar truksta? prie musu namu atsidare firmine strutienos parduotuve, ten siulo sviezias strutienos desteles, gal paimt, jei jau groteles vistiek trauksim? blush2.gif

as be dress kodo busiu. galvojau, turiu dar skrybliu mergautini, bet pasirodo ismetus per paskutini namu svarinima doh.gif
Atsakyti
Mano vistos sparnus bus sudetinga ant iesmu kept. Bet galiu iesmu pajamt wink.gif
Indra, bus jauciu nepatogu desras iskept, a? Bet jei jau nespeji, jamk jas ir nesuk galvos wink.gif
Ka turesim ant stalo, to ir uzteks. A, o vienkartiniu indu, servietku gal reik, Minela? Gal kuri ju nupirktu vietoj maisto?
Atsakyti
tai kad kaip tik desreles daug greiciau iskepa, nei mesos gabalas g.gif. nu ne esme, ziuresiu, gal kokiu kumpeliu tures rolleyes.gif
vienkartiniu leksciu ir irankiu turiu namie kazkiek, prigriebsiu wink.gif
Papildyta:
oj kaip smagu, mes jau meeto nuotaikom gyvenam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(indra* @ 2012 06 06, 22:15)
oj kaip smagu, mes jau meeto nuotaikom gyvenam  thumbup.gif

man irgi drugeliai skraido lotuliukas.gif tiek laiko jau visu nemaciau 4u.gif
tik galvos skausmas - ka rengtis ir kaip rengti vaika doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš vienkartinių turiu - pajamsiu wink.gif

Ėch, smagu tas laukimas thumbup.gif Tik niekaip nesumąstau ką čia rengtis: skrybėlė - kak paložna, o va su ilguoju sijonu bus šaltoka manau doh.gif Tai jaučiu teks šokt į džinsus ir rėdytis kokią bliuską smile.gif
Ir ką vaikui rengt? g.gif Šiandien laukui rengiau bodiką ilgom ir striukelę ploną, įsimečiau džinsofkę (jei būtų šilta) ir ką - lauke aprengiau po striukele dar ir džinsofkę blink.gif

Minela, skryblius tau - jau bagaže smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sigrid: 06 birželio 2012 - 21:21
QUOTE(Fea @ 2012 06 06, 19:37)
o jurgija nevaro? g.gif

Ne , jau apgalvojau, kad nevarom...Ugnė iltį augina,pikta visa, šiandien viduriavo visą dieną, tempa pakyla vis keliom dalim. Bijau, kad neapsirgtu dar papildomai kaip nors, kitą savaitę gi į Šveicariją išvarom.

Smagiai jumis laiką praleisti, o mes po kiemą ramiai patupinėsim...


Papildyta:
Velnias, per tą Ugnės triedimą pamiršau Kirilai prieskonius paduoti, kad kaunietėms perduotų doh.gif doh.gif doh.gif
Ryt jaučiu nebespėsiu susisukti... Nu kaip nors gal... Jei ne, tai kaip nors kitaip atiduosiu...
Atsakyti
QUOTE(jurgija @ 2012 06 06, 22:30)
Velnias, per tą Ugnės triedimą pamiršau Kirilai prieskonius paduoti, kad kaunietėms perduotų doh.gif  doh.gif  doh.gif
Ryt jaučiu nebespėsiu susisukti... Nu kaip nors gal... Jei ne, tai kaip nors kitaip atiduosiu...


Mes planuojam su Justaita apie 11val pajudėti, tai galime prasukti pro tavo namus ir paimti smile.gif

Ir pati atsiskaitysiu prie to paties lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirila @ 2012 06 06, 21:42)
Mes planuojam su Justaita apie 11val pajudėti, tai galime prasukti pro tavo namus ir paimti smile.gif

Ir pati atsiskaitysiu prie to paties  lotuliukas.gif


Paskambinsiu jei spėsiu, dar į MBdarba reikia nulėkti paimti dalį...
Atsakyti
QUOTE(jurgija @ 2012 06 06, 23:01)
Paskambinsiu jei spėsiu, dar į MBdarba reikia nulėkti paimti dalį...


Jei dar bus, paimk man dar vieną komplektuką papildomai, nes neatsidžiaugiu nauju skoniu ir kvapais bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti