Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus

Ačiū už Parenthood rekomendaciją - paprastas, gyvenimiškas serialas, kokio ir ieškojau. Bent jau 1 sezonas, kurį dabar žiūriu smile.gif
Atsakyti
Iš naujesnių mano pamėgtas "Pan Am"
Toks paprastutis be didelių intrigų ar kažkokių įspūdingų įvykių... apie stiuardeses. Vaizduojami metai maždaug 1960-ieji. Tos senovinės mados tai užburia wub.gif
Atsakyti
gal kas atsimenat vieną serialą prieš daug metų rodė per teliką, kur buvo lyg ir biuras toks, o vienas darbuotojas, grįžęs namo gyvendavo dėžėje, nes vaikystėje jį tėvas laikė dėžėje? jei kas atsimena, tai koks pavadinimas?
Atsakyti
Istorinių serialų gerbėjoms rekomenduoju The Pillars of the Earth thumbup.gif IMDB Apie Kingsbridžo katedros statybą ir kovą dėl Anglijos sosto. Pastatytas pagal labai populiarų romaną. Neseniai per LRT rodė, bet man laikas netiko, siunčiuosi. Gaila tik, kad miniserialas, nedaug serijų unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inspiratative: 12 lapkričio 2011 - 09:39
QUOTE(Inspiratative @ 2011 11 12, 11:38)
Istorinių serialų gerbėjoms rekomenduoju The Pillars of the Earth thumbup.gif  IMDB Apie Kingsbridžo katedros statybą ir kovą dėl Anglijos sosto. Pastatytas pagal labai populiarų romaną. Neseniai per LRT rodė, bet man laikas netiko, siunčiuosi. Gaila tik, kad miniserialas, nedaug serijų unsure.gif

Man sitas irgi l.patiko, tik gaila paskutines serijos nemaciau, dabar siunciuosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2011 11 10, 17:08)
gal kas atsimenat vieną serialą prieš daug metų rodė per teliką, kur buvo lyg ir biuras toks, o vienas darbuotojas, grįžęs namo gyvendavo dėžėje, nes vaikystėje jį tėvas laikė dėžėje? jei kas atsimena, tai koks pavadinimas?


PRETENDENTAS

Geras,man patikdavo smile.gif
Atsakyti
O aš dabar užsikabinau ant ERŠKĖČIŲ PAUKŠČIŲ, paauglystėj, prieš kokį 10 metų perskaičiau knygą, taip ji mane sužavėjo wub.gif , tai pagalvojau kad reiktų ir miniseriąlą pažiūrėt wub.gif wub.gif, gaila kad tik 4 dalys (nors daugiau nei 7 valandos, gal ir užtenka biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abejoklė: 14 lapkričio 2011 - 19:50
QUOTE(egesichora @ 2011 11 13, 01:50)
PRETENDENTAS

Geras,man patikdavo smile.gif

ne, ne pretendentas, jis nekeisdavo specialybių, dirbo vienoje firmoje.
Atsakyti
Cougar Town - labai labai, laukiu 3 sezono
2 Broke girls - labai juokingas ir geri aktoriai surinkti
Atsakyti
QUOTE(Abejoklė @ 2011 11 14, 20:49)
O aš dabar užsikabinau ant ERŠKĖČIŲ PAUKŠČIŲ, paauglystėj, prieš kokį 10 metų perskaičiau knygą, taip ji mane sužavėjo  wub.gif , tai pagalvojau kad reiktų ir miniseriąlą pažiūrėt  wub.gif  wub.gif, gaila kad tik 4 dalys (nors daugiau nei 7 valandos, gal ir užtenka  biggrin.gif )


Mylima knyga ir filmas. Dar šalia jo eina "Džeinės Eir" senasis pastatymas. Šiųmetinis "Džeinė Eir" nei iš tolo senajam neprilygsta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tibė @ 2011 11 14, 22:02)
Cougar Town - labai labai, laukiu 3 sezono



O man nelabai šitas, pusantro sezono peržiūrėjau, bet neužkabino, nors ir kaip stengiaus kad man patiktų biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(egesichora @ 2011 11 14, 22:08)
Dar šalia jo eina "Džeinės Eir" senasis pastatymas. Šiųmetinis "Džeinė Eir" nei iš tolo senajam neprilygsta  schmoll.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Abejoklė @ 2011 11 14, 22:49)
O man nelabai šitas, pusantro sezono peržiūrėjau, bet neužkabino, nors ir kaip stengiaus kad man patiktų  biggrin.gif


O aš galvojau, kad man labai nepatiks, bet klydau biggrin.gif
Atsakyti