Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus

Cougar Town man iš tų serialų, kurių galėčiau ir nežiūrėti, jis toks lengvas, net per daug, vietomis kvailokas, rekomenduočiau nė bent jei neturit ką žiūrėt visai smile.gif 3 sezonas kada bus? Anksčiau kažką apie lapkritį rašė
Atsakyti
šiandien atradau labai gerą:

Закрытая школа
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2011 11 15, 20:05)
šiandien atradau labai gerą:

Закрытая школа


El Internado Laguna negra prastesnė rusiška versija. Atsiprašau,plagijatas,nusipirkus teises iš autorių biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egesichora: 15 lapkričio 2011 - 19:33
gali būt, to nežinojau, o kur jį galima rast?

gal šitas?

http://filmix.net/se...erial-2007.html
Atsakyti
Taip.7 sezonai yra.
Atsakyti
na pažiūrėjau palyginimui ispanų versijos 1 seriją, tai nelabai patiko, bet kai rusų sezonus peržiūrėsiu (yra tik du), matyt toliau reiks žiūrėt ispanų.
Atsakyti
aciu kas rekomendavo The killing Greit susidorojau su 13 seriju,tikrai itraukiantis detektyvinis serialas.Tik naujo sezono ilgai laukt doh.gif
Atsakyti
"Les filles de caleb." labai senas, bet jau geras tai nenusakomai. Roy Dupuis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2011 11 10, 17:08)
gal kas atsimenat vieną serialą prieš daug metų rodė per teliką, kur buvo lyg ir biuras toks, o vienas darbuotojas, grįžęs namo gyvendavo dėžėje, nes vaikystėje jį tėvas laikė dėžėje? jei kas atsimena, tai koks pavadinimas?

Jei dar nesužinojote, tai sakyčiau "Pelnas" Profit
Atsakyti
eik tu sau kaip ačiū, jau buvau, bet kokią viltį praradus wub.gif tikrai tas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2011 11 23, 19:54)
eik tu sau kaip ačiū, jau buvau, bet kokią viltį praradus wub.gif tikrai tas wub.gif

smile.gif smagu. Mes su vyru visad prisimindami šitą serialą juojaujam, kaip nesudėtinga vaikus auginti - įmeti į dėžę su kopūsto lapu - padarys karjerą, įmeti į sandėliuką po laiptais - išmoks burti smile.gif
Atsakyti
The big C - apie moteri susirgusia veziu ir kaip jai sekasi toliau gyventi. Uzkabino, suziurejau abu sezonus. Vietomis graudus, o vietom labai juokingas smile.gif
Atsakyti