Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus

QUOTE(Verbena.. @ 2013 03 13, 13:09)
apie ką?  ax.gif
Apie policiją Baltimorėje, ir apie nusikaltėlių sekimą, sulaikymą, ir apie vuidinius politinius bajerius. Vienam sezone viena ištisinė istorija. Žiauriai gerai susuktas, tik reikia žiūrėti, nes jeigu tik šiaip dėl fono, tai nieko nesuprasi. Manau, imdb jo reitingas ne veltui 9,4, jis patenka į visus topus serialų. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(onyx @ 2013 03 13, 13:01)
Oi, man irgi siaubingai gaila, kad viskas jau peržiūrėta.

Ką žiūrit? Aš tai The Wire - įtemptas, geras thumbup.gif


As nebezinau ka ziuret sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Elera @ 2013 03 13, 14:20)
As nebezinau ka ziuret sad.gif

As irgi.. net negaliu pabaigti ziureti pradetu.. niekas nebeidomu unsure.gif
Atsakyti
Pradejom ziureti Touch
Patinka.. Apie berniuka serganti autizmu, kuris pastoviai sasiuviny raso kokius nors skaicius, o tie skaiciai yra "raktas" tevui atlikti tam tikra uzduoti..
user posted image

Он потерял любимую жену, и остался один воспитывать своего сына - аутиста. Все свое время он тратит на то, чтобы понять особое мышление своего сына и наладить с ним контакт, но до сих пор его попытки не приносили должного успеха, его ребенок оставался таким же молчаливым и замкнутым. Но в один момент Мартин понимает что его сын обладает особым даром гения - он предвидит события будущего, точки в которых действия одного человека могут подействовать на жизни других. Но выражает он свои видения в цифрах, расшифровать которые и предстоит его отцу, помешав тем самым случиться трагедии.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo isdykusS: 13 kovo 2013 - 15:57
QUOTE(onyx @ 2013 03 13, 13:16)
Apie policiją Baltimorėje, ir apie nusikaltėlių sekimą, sulaikymą, ir apie vuidinius politinius bajerius. Vienam sezone viena ištisinė istorija. Žiauriai gerai susuktas, tik reikia žiūrėti, nes jeigu tik šiaip dėl fono, tai nieko nesuprasi. Manau, imdb jo reitingas ne veltui 9,4, jis patenka į visus topus serialų. bigsmile.gif

oo
idomu
per kur ziurit?
bent rusiskai yra?

cia tas kur 2002 pradetas rodyti? 5 sezonai?

koks senas unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Verbena..: 13 kovo 2013 - 17:47
Verbenut, o gal sita pabandyk ziet, tada man papasakosi, apie ka? biggrin.gif

http://www.imdb.com/title/tt2071645/

IMDB geras reitingas.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Verbena.. @ 2013 03 13, 17:45)
oo
idomu
per kur ziurit?
bent rusiskai yra?
Yra visuose tradiciniuose filmix, seasonvar ir pan. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 03 13, 23:42)
Verbenut, o gal sita pabandyk ziet, tada man papasakosi, apie ka? biggrin.gif

http://www.imdb.com/title/tt2071645/

IMDB geras reitingas..  ax.gif

paziuresiu jeigu yra rusiskai
jei darbo neturesiu gal net si vakara

QUOTE(onyx @ 2013 03 13, 23:58)
Yra visuose tradiciniuose filmix, seasonvar ir pan. smile.gif

gal liet vert Blakė??

aš bandziau pirma serija ziuret neprilipo
bet jei sakotkad geras, gal is naujo pamegint g.gif
Atsakyti
QUOTE(Verbena.. @ 2013 03 14, 06:14)
gal liet vert Blakė??
aš bandziau pirma serija  ziuret neprilipo
bet jei sakotkad geras, gal is naujo pamegint  g.gif
Taip, lietuviai išvertė "Blakė". Pirmos kokios 3 serijos tokios, paskui labai įdomu.
Atsakyti
Aciu kas rekomendavot Sons of Anarchy, jau buvo tustuma ziurejimo... ir tada sitas serialas isgelbejo... pirmasias serijas taip dar galvojam na taip neprilygs geriausiems, bet paziuresim... o paskui jau itrauke labai thumbup.gif .

Dar man beje patinka jei kas sioje temoje rekomenduodamas mazdaug pasako savo skoni, na kitus patikusius filmus, tada labiau matosi, ar eina kalba apie mergaitiskas melodramas, ar apie filmus kartu su vyrais ziureti... tai as is tokiu geriausiu serialu kartu su vyru ziurejimui pavardinciau: Walking Dead, Game of Thrones, Revolution, Breaking Bad, Homeland.
Atsakyti
MErginos, gal žinot panašių į Revenge, White Collar, Castle ir pan?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 03 13, 23:42)
Verbenut, o gal sita pabandyk ziet, tada man papasakosi, apie ka? biggrin.gif

http://www.imdb.com/title/tt2071645/



pirma serija patiko
nelabai ''mano '' filmas bet ziuresiu
nepatinka pagrindinis aktorius
Atsakyti