Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus

QUOTE(Verbena.. @ 2013 03 15, 20:29)
kur radot?  g.gif

Žiūrėjau čia, kokybė normali, rusiškai dubliuotas: http://www.checkonli...ledge-2011.html
Atsakyti
QUOTE(Melancholy @ 2013 03 14, 17:41)
MErginos, gal žinot panašių į Revenge, White Collar, Castle ir pan?

Ringer nematėt?
Liko paskutinė Revenge serija, ką dabar reiks žiūrėt g.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2013 03 16, 16:34)
Ringer nematėt?
Liko paskutinė Revenge serija, ką dabar reiks žiūrėt g.gif


Kaip suprast "paskiutinė"..? Šio sezono paskutinė, ar apskritai paskutinė?
Atsakyti
QUOTE(egesichora @ 2013 03 16, 18:04)
Kaip suprast "paskiutinė"..? Šio sezono paskutinė, ar apskritai paskutinė?

ne, naujo sezono 14 serija dar man liko pažiūrėt smile.gif kol bus nauja, reik kažką žiūrėt.
Atsakyti
Sveikos,
gal galite rekomenduoti kokį medicinį serialą? Labiausia patinka Grey's anatomy, taip pat žiūrėjau Private Practice (kuo toliau, tuo jis neįdomesnis), žiūrėjau Merci, Off the map - šitų tik po vieną sezoną išleido gyvuliai biggrin.gif Dar per TV žiūriu Hausą.
Lyg ir viską išvardinau, ką žiūrėjau. Gal dar kas nors, ko aš nežinau ir nemačiau smile.gif

Taip pat dar labai patinka serialai, kuriuose vaizduojami kokie 1960-1970 metai. Aišku, mačiau tik Mad men ir Pan Am smile.gif Gal irgi dar ko nors nemačiau?

Iš savo matytų rekomenduočiau Weeds smile.gif Apie mamą, našlę, kuri norėdama išgyventi pradeda pardavinėti žolę. Toks juodojo humoro serialas, pirmi sezonai labai patiko, paskui jau truputėlį nusigrybavo, bet vistiek sužiūrėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjuti @ 2013 03 17, 20:53)
Sveikos,
gal galite rekomenduoti kokį medicinį serialą? Labiausia patinka Grey's anatomy, taip pat žiūrėjau Private Practice (kuo toliau, tuo jis neįdomesnis), žiūrėjau Merci, Off the map - šitų tik po vieną sezoną išleido gyvuliai biggrin.gif Dar per TV žiūriu Hausą.
Lyg ir viską išvardinau, ką žiūrėjau. Gal dar kas nors, ko aš nežinau ir nemačiau smile.gif

Taip pat dar labai patinka serialai, kuriuose vaizduojami kokie 1960-1970 metai. Aišku, mačiau tik Mad men ir Pan Am smile.gif Gal irgi dar ko nors nemačiau?

Iš savo matytų rekomenduočiau Weeds smile.gif Apie mamą, našlę, kuri norėdama išgyventi pradeda pardavinėti žolę. Toks juodojo humoro serialas, pirmi sezonai labai patiko, paskui jau truputėlį nusigrybavo, bet vistiek sužiūrėjau smile.gif

Call the midwife - gaila, kad tik šešių serijų, bet labai geras.
Atsakyti
QUOTE(Bjuti @ 2013 03 17, 21:53)
Sveikos,
gal galite rekomenduoti kokį medicinį serialą? Labiausia patinka Grey's anatomy, taip pat žiūrėjau Private Practice (kuo toliau, tuo jis neįdomesnis), žiūrėjau Merci, Off the map - šitų tik po vieną sezoną išleido gyvuliai biggrin.gif Dar per TV žiūriu Hausą.

Iš savo matytų rekomenduočiau Weeds smile.gif Apie mamą, našlę, kuri norėdama išgyventi pradeda pardavinėti žolę. Toks juodojo humoro serialas, pirmi sezonai labai patiko, paskui jau truputėlį nusigrybavo, bet vistiek sužiūrėjau smile.gif

as ka tik sužiūrėjau medicininį Daktarės Zajcevos dienoraštis (dnevnik doktora Zajcevoj). labai patiko. 2 pilni sezonai yra ir tai pabaiga. yra jame is jumoro ir detektyvo ir zinoma meeeiles. zinau ,kad jis yra atitikmuo kazkokio uzsienietisko serialo, bet kadangi pradejau ziureti rusiska versija, neisivaizduoju geriau kad butu, nes pagrindinis veikejas vyras man labai patinka.
o weeds visai man nepatiko, pirma sezona siaip ne taip suziurejau, o toliau dar nuobodziau paliko. del skonio juk nesigincijama sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjuti @ 2013 03 17, 21:53)
Sveikos,
gal galite rekomenduoti kokį medicinį serialą? Labiausia patinka Grey's anatomy, taip pat žiūrėjau Private Practice (kuo toliau, tuo jis neįdomesnis), žiūrėjau Merci, Off the map - šitų tik po vieną sezoną išleido gyvuliai biggrin.gif Dar per TV žiūriu Hausą.
Lyg ir viską išvardinau, ką žiūrėjau. Gal dar kas nors, ko aš nežinau ir nemačiau smile.gif

Taip pat dar labai patinka serialai, kuriuose vaizduojami kokie 1960-1970 metai. Aišku, mačiau tik Mad men ir Pan Am smile.gif Gal irgi dar ko nors nemačiau?

Iš savo matytų rekomenduočiau Weeds smile.gif Apie mamą, našlę, kuri norėdama išgyventi pradeda pardavinėti žolę. Toks juodojo humoro serialas, pirmi sezonai labai patiko, paskui jau truputėlį nusigrybavo, bet vistiek sužiūrėjau smile.gif


Emily Owens M.D.
Medicininis. Man visai patiko
Atsakyti
QUOTE(Bjuti @ 2013 03 17, 20:53)
Taip pat dar labai patinka serialai, kuriuose vaizduojami kokie 1960-1970 metai. Aišku, mačiau tik Mad men ir Pan Am smile.gif Gal irgi dar ko nors nemačiau?

Mad man suvalgiau greitai thumbup.gif super duper thumbup.gif PanAm dar nežiūrėjau 4u.gif
iš panašaus laikmečio rekomenduoju miniserialus Mildred Pierce (5 serijops atrodo), The Kennedies (10 serijų atrodo) thumbup.gif

beje, dėkoju už medicininių serialų nuorodas- dievinu tokius serialus thumbup.gif

Mano paskutinis žiūrėtas- The Pacific thumbup.gif 10 serijų apie amrikiečių ir japonų karą 4u.gif kam patinka filmai apie karą, tikrai geras mini serialas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiklo karoliukai: 18 kovo 2013 - 11:45
Nu tai misliju, kad reik ir man tą Mad Men pažiūrėti. Visi visur rekomenduoja ir giria jį, o aš kažkaip vis nenueinu iki jo. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2013 03 18, 11:11)
1. as ka tik sužiūrėjau medicininį Daktarės Zajcevos dienoraštis (dnevnik doktora Zajcevoj). labai patiko. 2 pilni sezonai yra ir tai pabaiga. yra jame is jumoro ir detektyvo ir zinoma meeeiles. zinau ,kad jis yra atitikmuo kazkokio uzsienietisko serialo, bet kadangi pradejau ziureti rusiska versija, neisivaizduoju geriau kad butu, nes pagrindinis veikejas vyras man labai patinka.
2. o weeds visai man nepatiko, pirma sezona siaip ne taip suziurejau, o toliau dar nuobodziau paliko. del skonio juk nesigincijama sad.gif

1. Va, o man šitas nepatiko. Žiūrėjau pirmą sezoną, bet taip tempiau praktiškai, antrą pradėjau bet ir liko neužbaigtas..
2. Taip, skonio reikalas smile.gif

QUOTE(Vapsvute @ 2013 03 18, 12:07)
Emily Owens M.D.
Medicininis. Man visai patiko


Ačiū, bandysiu smile.gif


QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2013 03 18, 12:42)
1. Mad man suvalgiau greitai thumbup.gif super duper thumbup.gif
2.  PanAm dar nežiūrėjau 4u.gif
iš panašaus laikmečio rekomenduoju miniserialus
3. Mildred Pierce (5 serijops atrodo), The Kennedies (10 serijų atrodo) thumbup.gif




1. Laukiu nesulaukiu šešto sezono - balandį jau bus smile.gif
2. Labai rekomenduoju - gaila, kad tik vienas sezonas...
3. Mildred mačiau, Kennedies reikės pažiūrėti smile.gif

QUOTE(onyx @ 2013 03 18, 13:37)
Nu tai misliju, kad reik ir man tą Mad Men pažiūrėti. Visi visur rekomenduoja ir giria jį, o aš kažkaip vis nenueinu iki jo. doh.gif


Pažiūrėkit - tikrai daug kam patinka. Aš pati stebiuosi, kodėl aš taip ilgai jį atidėliojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Melancholy @ 2013 03 14, 16:41)
MErginos, gal žinot panašių į Revenge, White Collar, Castle ir pan?

As ir suzaveta REVENGE... taip laukiu nauju seriju, kad net kiti labai patike serialai nublanko smile.gif
Taip pat ziurimi: Jaunosios melages, Melagiu zaidimas, Hart is pietu, Vaikstantys numireliai.

Jau ziureti ir labai myleti: seimininkes aisku, po Kalifornijos saule, liezuvautoja, vampyrai bla bla bla, nuodemingoji kalifornija smile.gif, grozio peilis, amerikos siaubo istorija...
Atsakyti