Įkraunama...
Įkraunama...

Vazonai lauke

labas 4u.gif sezono atidarimas 4u.gif kas ka pasodinot i vazonus lauke 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lingomina @ 2012 03 25, 21:57)
labas 4u.gif sezono atidarimas 4u.gif kas ka pasodinot i vazonus lauke 4u.gif

dar truputi per salta sodinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma37 @ 2012 03 26, 11:03)
dar truputi per salta sodinti  g.gif

as pasodinau naslaites,dobilelius ir narcizus mazuosius geltonus.jiems jau nesalta.pirkau is siltnamiu jau zydincius.i viena vazona dar priderinau prie geltonu narcizu melynu kroku ,jie jau ir lauke zydi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lingomina: 26 kovo 2012 - 13:03
QUOTE(lingomina @ 2012 03 26, 12:59)
as pasodinau naslaites,dobilelius ir narcizus mazuosius geltonus.jiems jau nesalta.pirkau is siltnamiu jau zydincius.i viena vazona dar priderinau prie geltonu narcizu melynu kroku ,jie jau ir lauke zydi.

Gal foto turite, būtų įdomu pamatyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Linetax @ 2012 03 26, 14:04)
Gal foto turite, būtų įdomu pamatyti mirksiukas.gif

noreciau ir as parodyti bet man nesigauna i sita foruma ideti.i fb nuotraukas idedu o cia kazkokio velnio reikia,nemoku ne pasakyti.
Atsakyti
tai išmokit Paveiksliuko įkėlimas į žinutę

yra net du būdai. tema be paveiksliukų neinformatyvi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 03 26, 14:21)
tai išmokit Paveiksliuko įkėlimas į žinutę

yra net du būdai. tema be paveiksliukų neinformatyvi wink.gif

dekoju,dekoju ,bandysiu studijuot,gal pavyks ,cia man savaitei darbo.na bet visi ideda negi as neismoksiu.
Atsakyti
nieko neidesiu ir nieko neismoksiu schmoll.gif idekit jei kam gaunasi,man ne.ir tada tema bus informatyvi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lingomina @ 2012 04 04, 16:00)
nieko neidesiu ir nieko neismoksiu schmoll.gif idekit jei kam gaunasi,man ne.ir tada tema bus informatyvi lotuliukas.gif

O man regis, kad neturite Jus ten tu augalu pasodinus biggrin.gif Nuotrauka isikelia taip pat kaip el. paste 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 04 04, 16:59)
O man regis, kad neturite Jus ten tu augalu pasodinus biggrin.gif Nuotrauka isikelia taip pat kaip el. paste 4u.gif  4u.gif

Na tai parodysite savo vazonus ar ne???Gal mums kiltu minciu savus kiemelius, terasas papuosti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 04 04, 18:47)
Na tai parodysite savo vazonus ar ne???Gal mums kiltu minciu savus kiemelius, terasas papuosti 4u.gif

Gal tikrai žmogui nesiseka 4u.gif Ateis laikas, manau, kad visos turėsime ką parodyti, papuošime temą. Gal ir Lingominai pasiseks įkelt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2012 03 10, 23:56)
laba vakara  ax.gif

aš su prašymu... norėčiau prie įvažiavimo į namą (kelkraščiuose) pasisėt kokių nelepių, žemaūgių, ilgai žydinčių gėlyčių (kad atrodytų lyg vientisas kilimėlis smile.gif) ką galėtumėt patarti?
ir palanges norėčiau pasipuošti gėlėtais loveliais... pelargonijų anyta žadėjo duoti, bet 9-iems tikrai nepakaks sad.gif Kolegė siūlė begonijas... o kokios dabar pasėtos sudygt pražyst) spėtų iki vasaros?
Esu "žalia" sodininkystės-gėlininkystės srity  4u.gif o norisi gražių namuų, aplinkos...

lobuliarijos grazu, ir nelepios.
Pernai palei bordiurus pasejusi buvau, graziai apsupa ir nusvyra. Zydejo iki velyvo rudens
user posted image
foto data netiksli, nenustatyta doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gozė: 04 balandžio 2012 - 20:17