Įkraunama...
Įkraunama...

Vazonai lauke

Turiu kelis terakotinius vazonus, man jie gražesni net už augalus, kuriuos į juos pasodinu doh.gif lotuliukas.gif Rudenį nepamąsčius pasodinau į vieną levandų daigus, o vėl persodint į gėlyną per vėlu buvo. Palikau žiemot vazone, bus matyt, ar išgyvens. Sniegas nutirpo, levandos atrodo gyvos, bet vėl šaltį žada... O šiaip lauke vazonuose ir pomidorus, ir cukiniją auginau smile.gif
Atsakyti
As noriu vazone pomidorus auginti, bet vis nepasodinu, gal siemet susigriebsiu ir isodinsiu blush2.gif O levandos manau nesusalo, jei dabar gyvos, tai ir po salciu bus gyvos, galit del viso ko ta vazona i siltnamy nugabenti ar levandas eglisakem apdengti 4u.gif
Atsakyti
maciau ir as kazkur ,vazone tarp geliu mazas ,turbut zemaugis,pomidoriukas su vaisiais pasodintas,kaip fainai atrode .tik as toki vazona statyciau kurnors sode ,prie iejimo i darza.
Atsakyti
Tai taip, kazkur prie darzo, kieme darzoviu nedristu auginti 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif
QUOTE(kuzdaite @ 2012 02 28, 18:59)
Tai taip, kazkur prie darzo, kieme darzoviu nedristu auginti 4u.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Truputi ne i tema-esu auginusi krapus kartu su gelemis, tai kol buvo mazi, visai graziai atrode lotuliukas.gif blush2.gif
O dabar jau i tema-jei as vazone auginciau kobeja, tegul ji sau lipa kur ant sienos, o rudeni inesciau i rusi, gal saknys liktu gyvos?A ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 09, 17:49)
Truputi ne i tema-esu auginusi krapus kartu su gelemis, tai kol buvo mazi, visai graziai atrode lotuliukas.gif  blush2.gif
O dabar jau i tema-jei as vazone auginciau kobeja, tegul ji sau lipa kur ant sienos, o rudeni inesciau i rusi, gal saknys liktu gyvos?A ? g.gif

nu tikrai ,kobeja daugiamete tik pas mus nusala,bet bus labai didelis augalas prie vazono.as irgi galvojau sodinti koki vijokli tik mazesni.maciau nasturtas priderintas.as dar galvoju padaryti atrama kaip krepselio rankena ir koki vijokliuka,viendieniu kupsteli ir kelias petunijas ar serencius.petunijos po pernai vasaros man nelabai.jas geriausia sodinti kur negauna lietaus.
Atsakyti
As turiu pagerintu vazonu, dideli labai, galima medelius auginti, tai, jauciu, eksperimentuosiu su kobeja, jei pavyks, parodysiu.
Petunijos nemegsta lietaus schmoll.gif tokios fe pasidaro....
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 09, 21:32)
As turiu pagerintu vazonu, dideli labai, galima medelius auginti, tai, jauciu, eksperimentuosiu su kobeja, jei pavyks, parodysiu.
Petunijos nemegsta lietaus schmoll.gif tokios fe pasidaro....

o kas tie pagerinti vazonai.lauksim,lauksim ,pavyks nepavyks visvien kazkas bus. g.gif .as jau planuoju kur rasti dideli vazona,sodinsiu geles ,krapus su svogunais.prie iejimo darzan ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lingomina: 09 kovo 2012 - 21:04
Idomi mintis su kobeja, tiek pavasari su ja tampytis tenka, kai nori, kad pradetu zydeti anksciau (man pernai pirmas ziedas prazydo 7 birzelio). Bet ja nukirpti teks, nes nuplesti nuo pagrindo, prie kurio prilips, bus, matyt, neimanoma. O be to, kur tas kasas laikyti? g.gif
Atsakyti
Tai taip, galvoju nukirpti kasas ir i rusi lotuliukas.gif Ziuresiu, kas bus blush2.gif Turiu viena daigeli, reikia daugiau paseti mirksiukas.gif
Atsakyti
laba vakara ax.gif

aš su prašymu... norėčiau prie įvažiavimo į namą (kelkraščiuose) pasisėt kokių nelepių, žemaūgių, ilgai žydinčių gėlyčių (kad atrodytų lyg vientisas kilimėlis smile.gif) ką galėtumėt patarti?
ir palanges norėčiau pasipuošti gėlėtais loveliais... pelargonijų anyta žadėjo duoti, bet 9-iems tikrai nepakaks sad.gif Kolegė siūlė begonijas... o kokios dabar pasėtos sudygt pražyst) spėtų iki vasaros?
Esu "žalia" sodininkystės-gėlininkystės srity 4u.gif o norisi gražių namuų, aplinkos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saridon'e: 10 kovo 2012 - 22:57