Įkraunama...
Įkraunama...

O kaip su biologiniais tėvais

aš globoju savo Duksį galima sakyti nuo gimimo,kitos mamos jis ir nežino.Ne taip seniai pradėjom aiškintis kas ir kaip,kaip jis atsirado,kaip aš apie jį sužinojau,kaip skubėjau jo pasiimti,viskas labai gerai,lyg ir viską supranta,bet vistiek labai jam keista,kaip gi jis,mano gyvenimo saulutė užaugo ne mano pilve,.bet nieko,taip aiškiai jis visa tai atsideda maždaug-suprasiu vėliau smile.gif smile.gif smile.gif ,ką čia dabar ta mama šneka.Aišku pas mus niekada net nebandė rodytis jo biologinė mama,ir net neįsivaizduoju savo reakcijos,jei vieną dieną ji pasirodytų tarpduryje,ką sakyti vaikui-kas ta jam nežinoma teta.Ką tokiu atveju darytumėt jūs?O gal jums taip jau buvo ?Labai norėčiau žinoti jūsų patirtį.
Atsakyti
Sakyti manau reiktų tą patį ką jam ir dabar sakote.

O dėl pasirodymo tarpduryje, tai kaip mums aiškino kursuose, tai nelabai įmanoma (nebent visi gyvena tame pačiame kaime). Dėl bet kokių susitikimų su vaiku biologiniai giminės turi kreiptis į VTAT'ą ir bendru atveju (nebent pati norėtumėte ir sutiktumėte kitaip) susitikimas vyksta būtinai dalyvaujant VTAT'o žmogui ir net VTAT'o patalpose.

Jeigu sudalyvautumėte įvaikinusių šeimų susitikime, kuris vyksta kartą į metus (ten girdėjau labai įdomų pasakojimą iš vienos šeimos apie tai kaip prisistatė biologiniai giminės, atrodo seneliai kurie gyveno netoliese) tai manau išgirstumėte daugiau. Forume lyg ir nesigirdėjo tokių atvejų.
Atsakyti
QUOTE(Ute @ 2006 03 21, 13:52)
Sakyti manau reiktų tą patį ką jam ir dabar sakote.

O dėl pasirodymo tarpduryje, tai kaip mums aiškino kursuose, tai nelabai įmanoma (nebent visi gyvena tame pačiame kaime). Dėl bet kokių susitikimų su vaiku biologiniai giminės turi kreiptis į VTAT'ą ir bendru atveju (nebent pati norėtumėte ir sutiktumėte kitaip) susitikimas vyksta būtinai dalyvaujant VTAT'o žmogui ir net VTAT'o patalpose.

Jeigu sudalyvautumėte įvaikinusių šeimų susitikime, kuris vyksta kartą į metus (ten girdėjau labai įdomų pasakojimą iš vienos šeimos apie tai kaip prisistatė biologiniai giminės, atrodo seneliai kurie gyveno netoliese) tai manau išgirstumėte daugiau. Forume lyg ir nesigirdėjo tokių atvejų.

aš neesu jo įsivaikinusi,aš tiesiog jį globoju smile.gif ,bet manau priimtų ir mane į tokius renginius,o kur visa tai vyksta,ir gal galima gauti kokius nors kontaktus.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2006 03 21, 12:29)
aš globoju savo Duksį galima sakyti nuo gimimo,kitos mamos jis ir nežino.Ne taip seniai pradėjom aiškintis kas ir kaip,kaip jis atsirado,kaip aš apie jį sužinojau,kaip skubėjau jo pasiimti,viskas labai gerai,lyg ir viską supranta,bet vistiek labai jam keista,kaip gi jis,mano gyvenimo saulutė užaugo ne mano pilve,.bet nieko,taip aiškiai jis visa tai atsideda maždaug-suprasiu vėliau smile.gif  smile.gif  smile.gif ,ką čia dabar ta mama šneka.Aišku pas mus niekada net nebandė rodytis jo biologinė mama,ir net neįsivaizduoju savo reakcijos,jei vieną dieną ji pasirodytų tarpduryje,ką sakyti vaikui-kas ta jam nežinoma teta.Ką tokiu atveju darytumėt jūs?O gal jums taip jau buvo ?Labai norėčiau žinoti jūsų patirtį.


Aš savo globotiniam esu mamytė,kai kuriuos auginu nuo metukų...
Apie mamą,mes kartais pakalbam,kad ji kuri pagimdė,bet kažkodėl negalėjo auginti,ar nenorėjo,o kai vaikui suėjo 13 metų daviau paskaityti bylą...Vaikam papasakoju pasaką kaip juos atradau...Atvažiavom kartą į globos namus ,ir ten pamatėm mažą mergytę,liūdną,apsiverkusią ,nusiminusią...Paėmiau ją ant rankų,priglaudžiau prie širdelės,o ji apsikabino stipriai stipriai,kad mes ją ir parsivežėm namo...ir dabar auga pas mus mūsų Evelina...Tai ,kad puola ji į glėbį...ir vėl prašo papsakoti...
Mes pora kartų buvome sulaukę biologinės mamos,bet vaikai labai bijojo,nes buvo patyrę didelį smurtą nuo jos,o mažieji kurie jos neatsimena net dėmesio nekreipia...

Bet kai mato laidas apie globos namus,labai nori ,kad važiuotume ten...o gal dar kokia liūdna mergytė ar berniukas mūsų laukia ten....
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2006 03 21, 13:08)
aš neesu jo įsivaikinusi,aš tiesiog jį globoju smile.gif ,bet manau priimtų ir mane į  tokius renginius,o kur visa tai vyksta,ir gal galima gauti kokius nors kontaktus.


Apie tai rašo www.ivaikinimas.lt forume (Yra įvaikinimo tarnybos sukurta tema apie susitikimą ir postas su data ir vieta). O kontaktuoti reikia turbūt su įvaikinimo tarnyba (bent jau pernai ir užpernai reikėjo).

Atsakyti
As dar negloboju, tik dokumentus tvarkome, bet visisavaitgaliai pas mus drauge su busima globotine mergaite. Ji mane teta vadina, nors uz dvieju savaiciu tapsiu jos kriksto mama.Ji sako, kad as gerair mano vyras geras bet ji labai pasiilgo mamos, o dar labiau mociutes. Man sirdi suspaude, atrodo paimk ta vaika ir nuvezk mamai. Bet patilejusi pridure, kad brolis tai nenoretu vaziuoti pas mama nes ji labai broli muse. Ar noretum ten likti, - paklausiau. Pasipyle asaros. Jai nebuvo penkeriu kai atsidure globos namuose, bet... As kogero noreciau, kad bent jau mociute ja lankytu, kurios abu vaikai pasiilgsta. Del tevu? Net nezinau ka ir pasakyti, nepazistu ju, nezinau ka jie masto, koks ju poziuris i mane, kad ju vaika auginti ketinu. Nezinau... kogero leisciau bendraut ir noreciau jei zinociau kad kita puse taip pat paiilgusi ir kai pagalvoja apie vaikelius papliupsta asaros kaip ir vaikiukams.
Atsakyti
Negaliu pasakyt,kaip reikia pasakyt vaikui,bet pasakyt butina, as va suzinojau per velai,tai dabar dusia plysta,vietos nerandu verysad.gif
Atsakyti
Kiek tau metų buvo kai tu sužinojai
Atsakyti

"O dėl pasirodymo tarpduryje, tai kaip mums aiškino kursuose, tai nelabai įmanoma (nebent visi gyvena tame pačiame kaime). "

Mūsų vaikų tėvai gyvena TAME PAČIAME KAIME g.gif
Kol kas nepasirodė verysad.gif
Nežinau, ar jų apsilankymu apsidžiaugčiau doh.gif Įtariu, kad NE. NENORIU, kad mano mergytėms sujauktų mintis ir jausmus blink.gif blink.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulenė: 17 spalio 2007 - 14:24
Mano idukrytes biologine motina ir mociute gyvena Vilniuje, kaip ir as. Bet man nekyla noras nei nuvaziuoti pasiziureti, juolab susipazinti. As net varda pakeiciau ir savo pavarde daviau. Beje vardus turi du, duotaji gimus mergaites apkarpiau ir isejo puikus vardas. Taigi nera ko listi, jei viena diena ja palikai. Istatymas mano puseje. Ir tikrai nezadu jai sakyti, kad ji ja negalejo pasirupinti, kad ji turi dvi mamas. Net mokysiu vadinti biologine motina vardu. Nes motinos vardu ji neverta.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2007 11 07, 10:45)
Mano idukrytes biologine motina ir mociute gyvena Vilniuje, kaip ir as. Bet man nekyla noras nei nuvaziuoti pasiziureti, juolab susipazinti. As net varda pakeiciau ir savo pavarde daviau. Beje vardus turi du, duotaji gimus mergaites apkarpiau ir isejo puikus vardas. Taigi nera ko listi, jei viena diena ja palikai. Istatymas mano puseje. Ir tikrai nezadu jai sakyti, kad ji ja negalejo pasirupinti, kad ji turi dvi mamas. Net mokysiu vadinti biologine motina vardu. Nes motinos vardu ji neverta.

drinks_cheers.gif sutinku su viskuo, ką parašei.
Bet man kartais sukirba mintis aplankyti tą moterį, pasikalbėti, ką ji apie ateitį mąsto... Jei imtų rodyti iniciatyvą atsiimti mergytes, aš, ko gero, jai padėčiau doh.gif Vien dėl pačių mergaičių doh.gif Na, manau, kad aš vis tiek neturiu teisės (ne įstatymus turiu galvoje) ją smerkti ir teisti... verysad.gif Mama yra mama. Ir man visada baisu, kai žmonėms TAIP doh.gif atsitinka...
O kaip realiai bus- kas čia žino.... g.gif blink.gif
Atsakyti
Ivaikinto vaikucio atsisakyti as negaliu. Todel kalbetis ir apie ka ji masto, man tiesiog neidomu. Radau jos pamesta vaikuti, pasiemiau, rupinuosi. Man jo reikia, jai jo nereikejo. Rodyti iniaciatyva jau per velu. Todel kad istatymas ne jos puseje. Pagimdytu vaiku nereikia metyti, kaip akmenuku. Smerkti ir teisti as neturiu teises. Bet pasakyti jai ACIU as galiu. Juk jos deka as turiu saunia idukryte.
Atsakyti