Įkraunama...
Įkraunama...

ROMA

QUOTE(Noa @ 2011 05 16, 13:47)
Ot bliamba, susimąsčiau dabar. Nors aplamai mūsų kaip ir tikslas Pompėja, Roma tik stotelė mastau.gif O vaikai užgrūdinti mastau.gif



Man tai Roma wub.gif Savaites man ten negana, nuostabus miestas, kazkokia gera aura wub.gif
Nors siaip tai mes per pirmos dienos pusdieni beveik visus lankytinus objektus aplankem biggrin.gif Viskas labai arti, vieninteli karta tik metro pasinaudojom - i Vatikana, o atgal ir tai pesciom grizom, apeje puse miesto. Siaip vaiksciot pestute labai smagu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VVaiva: 16 gegužės 2011 - 22:08
QUOTE(VVaiva @ 2011 05 16, 23:04)
Man tai Roma  wub.gif Savaites man ten negana, nuostabus miestas, kazkokia gera aura  wub.gif
Nors siaip tai mes per pirmos dienos pusdieni beveik visus lankytinus objektus aplankem  biggrin.gif Viskas labai arti, vieninteli karta tik metro pasinaudojom - i Vatikana, o atgal ir tai pesciom grizom, apeje puse miesto. Siaip vaiksciot pestute labai smagu  thumbup.gif

Iš tiesų ir mes po Romą vaikščiojome tik pėstutem gyvenome netoli centro. O į ir iš oro uosto važiavome taksi - mes 5 -kiese mokejome apie 53 eurus į vieną pusę (čia su iškvietimu į namus). Tai buvo pernai.
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2011 05 16, 23:04)
Man tai Roma  wub.gif Savaites man ten negana, nuostabus miestas, kazkokia gera aura  wub.gif
Nors siaip tai mes per pirmos dienos pusdieni beveik visus lankytinus objektus aplankem  biggrin.gif Viskas labai arti, vieninteli karta tik metro pasinaudojom - i Vatikana, o atgal ir tai pesciom grizom, apeje puse miesto. Siaip vaiksciot pestute labai smagu  thumbup.gif

Bliamba, nenervuokit, miergos, man visur gera aura, šlaistyčiaus ir šlaistyčiaus biggrin.gif Man ir Berlyne gera aura liko - dar noriu, ir Milane, ir venecijoj, ir Slovakijoj, ir Egipte, ir aplamai toks vaizdas, kad by tik ne namie laugh.gif Tik vat laikas ir finansai riboja doh.gif Vis tiek - 4 žmonės doh.gif
Sakote, ir iš ten išvažiavus atgal norėsiu mastau.gif hihihi.gif

Oi, kaip gerai, kad objektai šalia - man irgi vaikščiot nebaisu rolleyes.gif

Et, pagalvojau ir susinervinau - kad taip visur po dvi savaites wub.gif Bet taigi darbai, mokykla vaikams, ir litai, litai doh.gif Bilietai pigūs tik tokiom datom tebuvo... sad.gif

QUOTE(Vidara @ 2011 05 16, 23:16)
Iš tiesų ir mes po Romą vaikščiojome tik pėstutem gyvenome netoli centro. O į ir iš oro uosto važiavome taksi - mes 5 -kiese mokejome apie 53 eurus į vieną pusę (čia su iškvietimu į namus). Tai buvo pernai.

Į Fumičiną? bigsmile.gif O kiek maždaug laiko ten važiuoja tas taksi? Ir dar - o eina tą taksi susirasti gatvėj, kaip kokiam kitam mieste?
Atsakyti
QUOTE(Vidara @ 2011 05 16, 22:16)
Iš tiesų ir mes po Romą vaikščiojome tik pėstutem gyvenome netoli centro. O į ir iš oro uosto važiavome taksi - mes 5 -kiese mokejome apie 53 eurus į vieną pusę (čia su iškvietimu į namus). Tai buvo pernai.

šiaip man vienas žmogus porino, kad taksi iškvietas kainuoja dvigubai brangiau, nei pagautas gatveje. kaip ir kava prie staliuko kavineje kainuoja dvigubai, nei toje pacioje kavineje uzsakyta ir isgerta prie baro.
pati savo akais to nemaciau, bet pasakojo žmogus šlaistesis po milana, tai gal ir Romoj panašiai.
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 05 17, 08:58)
šiaip man vienas žmogus porino, kad taksi iškvietas kainuoja dvigubai brangiau, nei pagautas gatveje. kaip ir kava prie staliuko kavineje kainuoja dvigubai, nei toje pacioje kavineje uzsakyta ir isgerta prie baro.
pati savo akais to nemaciau, bet pasakojo žmogus šlaistesis po milana, tai gal ir Romoj panašiai.


Gal todel mums taksi i Ciampino kainavo 45 Eur? Nors visur deklaruojama, kad 30.... Bet nesinorejo nakti varineti skersgatviais ieskant taksi..
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2011 05 16, 23:42)
Bliamba, nenervuokit, miergos, man visur gera aura, šlaistyčiaus ir šlaistyčiaus biggrin.gif Man ir Berlyne gera aura liko - dar noriu, ir Milane, ir venecijoj, ir Slovakijoj, ir Egipte, ir aplamai toks vaizdas, kad by tik ne namie laugh.gif Tik vat laikas ir finansai riboja doh.gif Vis tiek - 4 žmonės doh.gif
Sakote, ir iš ten išvažiavus atgal norėsiu mastau.gif hihihi.gif

Oi, kaip gerai, kad objektai šalia - man irgi vaikščiot nebaisu  rolleyes.gif

Et, pagalvojau ir susinervinau - kad taip visur po dvi savaites wub.gif Bet taigi darbai, mokykla vaikams, ir litai, litai doh.gif Bilietai pigūs tik tokiom datom tebuvo... sad.gif
Į Fumičiną? bigsmile.gif O kiek maždaug laiko ten važiuoja tas taksi? Ir dar - o eina tą taksi susirasti gatvėj, kaip kokiam kitam mieste?

Visko gali būti, kad pigiau. Nebandėm, nežinau. Mes dar Vilniuje būdami užsisakėme tą taksi - aišku paslauga gi ne už dyką. Fumičino oro uoste jau mūsų laukė vairuotojas, nesukome sau galvos kur eiti, kaip ieškoti. O patogumas kainuoja. Bet kai padalinom ant 5 žmonių - beveik kaip ir už auto arba traukinio bilietuką gavosi. O privežė prie pat tikslo - laiko, manau, sutaupėme taip pat.
Atsakyti
QUOTE(smailyte @ 2011 05 17, 13:53)
Sorry, nepastebėjau, kad čia į mano seną žinutę atsakėt smile.gif
Papildyta:

O kur gyvensite?


Uzrezervavau sitam Albatros Vittoria Vaticano

Ne super puper, bet sugunde kaina+vieta
Atsakyti
QUOTE(ingulia @ 2011 05 17, 15:46)
Uzrezervavau sitam Albatros Vittoria Vaticano

Ne super puper, bet sugunde kaina+vieta

O iš Fumicino oro uosto iki Romos kuom važiuosite. Mes tai bandysim pigiau autobuso ieškoti už 6 eurus, nes Leonardo express 14 eurų žmogui. Jei ką galime kartu paieškot tų autobusų, nes jie iš antro terminalo startuoja.
Atsakyti
QUOTE(smailyte @ 2011 05 17, 17:13)
O iš Fumicino oro uosto iki Romos kuom važiuosite. Mes tai bandysim pigiau autobuso ieškoti už 6 eurus, nes Leonardo express 14 eurų žmogui. Jei ką galime kartu paieškot tų autobusų, nes jie iš antro terminalo startuoja.

papasakokit daugiau apie tuos autobusus 4u.gif iki kur jie vaziuoja?
Atsakyti
QUOTE(smailyte @ 2011 05 17, 15:13)
O iš Fumicino oro uosto iki Romos kuom važiuosite. Mes tai bandysim pigiau autobuso ieškoti už 6 eurus, nes Leonardo express 14 eurų žmogui. Jei ką galime kartu paieškot tų autobusų, nes jie iš antro terminalo startuoja.


Kaip tik radau COTRAL autobusa po 3,10 EUR, jis veza iki metro linijos A stoteles Cornelia, is Fiumicino isvyksta 17.15, o vaziuoja 1 val. 20 min. Tik reikes rasti, kur bilietus isigyti, nes paciam autobuse bilieto kaina jau 7 EUR smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vidara @ 2011 05 17, 14:44)
Visko gali būti, kad pigiau. Nebandėm, nežinau. Mes dar Vilniuje būdami užsisakėme tą taksi - aišku paslauga gi ne už dyką. Fumičino oro uoste jau mūsų laukė vairuotojas, nesukome sau galvos kur eiti, kaip ieškoti. O patogumas kainuoja. Bet kai padalinom ant 5 žmonių - beveik kaip ir už auto arba traukinio bilietuką gavosi. O privežė prie pat tikslo - laiko, manau, sutaupėme taip pat.

Tai vat ir aš galvoju - dviese važiuojant tai kainų skirtumas žymus, o vat keturiese...

Kita vertus, kas čia do mistiniai autobusai po 6 eurus? Jei ten dar vaikams ir nuolaidas daro, tai tada būtų žymiai pigiau...
Kita vertus, įdomu, iki kokio amžiaus pas juos vaikai mastau.gif Tarkim, mano 14mečio vaiku jau niekas nelaiko. Gal kad jo ūgis 190 hihihi.gif Bet mažius, kuriam lygiai sekančią dieną po to, kai grįšim, sueis 8 metai, gal dar vaikas? laugh.gif

Ir kokiu būdu tą taksi iš Vilniaus užsisakyt - ir kiek kiek jis kainuoja tada iš Fumičino?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 18 gegužės 2011 - 07:34
QUOTE(malvina @ 2011 05 17, 19:00)
papasakokit daugiau apie tuos autobusus  4u.gif iki kur jie vaziuoja?

"Is Romos Fiumicini oro uosto autobusas (autobusai prie 3 terminalo) uz 6 eur veza iki Pyramid/Ostiense +1 eur metro iki pageidaujamos vietos. Kaina traukiniu - 15 eur iki Termini stoties"

Čia Makaliaus facebooko puslapyje viena moteris parašė.
Papildyta:
QUOTE(ingulia @ 2011 05 18, 07:47)
Kaip tik radau COTRAL autobusa po 3,10 EUR, jis veza iki metro linijos A stoteles Cornelia, is Fiumicino isvyksta 17.15, o vaziuoja 1 val. 20 min. Tik reikes rasti, kur bilietus isigyti, nes paciam autobuse bilieto kaina jau 7 EUR  smile.gif

Na po 3,10 euro tai abejoju ar rasim, kur tokia kaina nusipirkt. Jau 6-7 eur labai gerai.
Papildyta:
QUOTE(ingulia @ 2011 05 17, 15:46)
Uzrezervavau sitam Albatros Vittoria Vaticano

Ne super puper, bet sugunde kaina+vieta

O kada rezervavot? Nes kai įeinu į nuorodą, tai rašo, kad nerastas šis hostelis.

QUOTE(ingulia @ 2011 05 18, 07:47)
Kaip tik radau COTRAL autobusa po 3,10 EUR, jis veza iki metro linijos A stoteles Cornelia, is Fiumicino isvyksta 17.15, o vaziuoja 1 val. 20 min. Tik reikes rasti, kur bilietus isigyti, nes paciam autobuse bilieto kaina jau 7 EUR  smile.gif

Man atrodo, kad jūs suklydot, nes cotral bus už tokią kainą važiuoja ne iš Fumicino, o iš Ciampino oro uosto:0
http://www.rome.info/transportation/

Papildyta:
QUOTE(smailyte @ 2011 05 18, 13:01)
Man atrodo, kad jūs suklydot, nes cotral bus už tokią kainą važiuoja ne iš Fumicino, o iš Ciampino oro uosto:0
http://www.rome.info/transportation/

ir čia gali būt senos kainos, nes rašo, kad Leonardo express kainuoja 9,5 euro, o iš tikrųjų kainuoja 14 eurų.
Atsakyti